Multikulturní Vídeň: Tři znásilnění za sebou

Multikulturní Vídeň: Tři znásilnění za sebou

Čas od času zde přináším výběr případů obohacení Francie z poslední doby. Nyní se podíváme ne na jednu zemi, ale na jedno jediné multikulturní město, na rakouskou metropoli Vídeň.

V multikulturní Vídni již žije víc cizinců než původních obyvatel. To se odráží nejen na výsledcích voleb, ale také na kriminalitě. Jen tento týden byla hlášena 3 znásilnění (kolik dalších bylo nenahlášeno?) , samozřejmě mimo spousty jiných trestných činů.

V noci na dnešek 29. října byla 22letá žena napadena zezadu cizím člověkem v parku Martina Luthera Kinga ve Favoritenu (čtvrť s největší hustotou muslimů) a stržena k zemi. Pachatel pak ženu znásilnil.

Podle policie se čin stal kolem půlnoci. 22letá dívka se procházela parkem, protože ji bolela hlava. Pachatel se ke své oběti zřejmě přiblížil zezadu. Poté na ženu zaútočil, strhl ji na zem a znásilnil ji. Pak uprchl.

Po činu oběť zalarmovala záchrannou službu, která obratem zavolala policii. Okamžitě zahájené pátrání po pachateli je zatím neúspěšné. Útočníkem je podle 22leté oběti 20 až 30letý muž „tmavé pleti“.

Další hlášený případ se odehrál v noci na čtvrtek 27. října. Neznámá osoba měla ve Vídni-Liesingu napadnout a znásilnit 18letou ženu. Podle policie měla být žena v autobuse obtěžována a následně sledována. Ve Fridtjof-Nansen-Parku v Liesingu ji prý muž popadl, zbil a znásilnil.

Podezřelému je asi 20 let, je 1,75 metru vysoký a cizího původu.

A poslední případ z výčtu se stal již v úterý 25. října. 18letá dívka byla údajně sexuálně zneužita na toaletě ve vídeňském Pratersternu. Policii se nyní podařilo identifikovat dva podezřelé – oba tvrdí, že jim je 12 let. Jeden měl dívku znásilňovat, druhý hlídal, zda někdo nejde…

K uvedenému jen dodávám, že ve Vídni nejde o nic neobvyklého. Ovšem místní si takové obohacení zcela zřejmě přejí. Již v roce 2015, kdy bylo město nebývale obohaceno, byly uspořádány demonstrace pod heslem: „Refugees welcome“…

Říjen 2015: „Uprchlíci vítáni“- desítky tisíc účastníků velké demonstrace ve Vídni:

Obrázek

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

One thought on “Multikulturní Vídeň: Tři znásilnění za sebou

  1. muslimové jsou mirumilovni 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 Terorismus Gangy a Ghetta nemaji nic společneho s islámem 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 islám je náboženství míru 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 musime jim pomahat a přijimat je 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 musime byt solidarni a přijimat uprchliky 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 Stop Xenofobii Stop Rasismu Stop islamofobii 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 nepodporujme nácky extremisty a populisty 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout