Lékaři poznamenávají, že grafen přechází z očkovaných proti COVID na neočkované a tvoří krevní sraženiny (video)

Lékaři poznamenávají, že grafen přechází z očkovaných proti COVID na neočkované a tvoří krevní sraženiny (video)

Kolik údajných konspirací se již ukázalo být pravdou? A kolik údajně zaručených pravd (tečka, 98% účinnost, bezinfekčnost…) se ukázalo být účelovou sprostou lží, využitou k ovládání mas?

V souvislosti s genovými injekcemi se hovořilo i o jakési „nakažlivosti,“ tedy o možnosti přenosu z očkovaných na neočkované. O tom, že nejde o konspirační teorii, nás mohly přesvědčit i informace z odtajněných dokumentů Pfizeru, podle nichž se skutečně tento přenos testoval.

Ve své nejnovější sadě vzorků krve odebraných od „očkovaných“ i neočkovaných jedinců, Dr. Philippe van Welbergen zjistil, že grafen vstřikovaný do lidí se organizuje a roste do větších vláken a struktur, získává magnetické vlastnosti nebo elektrický náboj a vlákna vykazují důkazy o složitějších strukturách s drážkami.

Ukázal také, že „střípky grafenu“ se mohou přenést z „očkovaných“ na neočkované  lidi, ničit jejich červené krvinky a u neočkovaných způsobit krevní sraženiny.

Dr Philippe van Welbergen („Dr Philippe“), lékařs a ředitel Biomedical Clinics, byl mezi prvními, kdo varoval veřejnost před škodami, které injekce Covid způsobují lidské krvi, a v minulém roce zveřejnil  snímky (viz níže) vzorků krve  pod mikroskopem.

Na začátku července 2021 Dr. Philippe poskytl rozhovor jihoafrickému komunitnímu vysílání, Loving Life TV. Vysvětlil, že odebíral vzorky krve, když si jeho pacientky stěžovaly na chronickou únavu, závratě, problémy s pamětí, někdy i ochrnutí a pozdní nástup silné menstruace (ženy nad 60 let). Jejich krev vykazovala neobvyklé tubulární struktury, některé částice, které zářily a mnoho poškozených buněk. Bylo vidět jen málo zdravých buněk. Ještě před třemi měsíci tyto útvary v krvi nikdy neviděl. Dnes víme, že tyto trubkové struktury jsou grafen.

Od té doby dr. Philippe pravidelně vysílá Loving Life TV: odsuzuje zavedení experimentálních injekcí Covid, informuje o narůstajícím poškození krve způsobeném experimentálními injekcemi Covid v průběhu času a poskytuje aktuální informace o situaci Covid ve Spojeném království a v Jižní Africe.

Dne 12. února 2022 se Dr. Philippe znovu vrátil do Loving Life TV, aby zveřejnil snímky svých nejnovějších vzorků krve. Živý přenos byl tak dlouhý, že ho Loving Life TV rozdělila na dvě části.

První částí je diskuse s odpověďmi na dotazy z publika.

V druhé části zveřejnil Dr. Philippe obrázky jeho nejnovějších krevních preparátů a vysvětluje, co obrázky ukazují. Reviduje téměř 100 vzorků krve od „očkovaných“ i neočkovaných pacientů. Jeho přípravy ukazují, že neočkovaní pacienti byli infikováni očkovacími toxiny prostřednictvím vylučování.

Níže je krátký úryvek z druhé části:

Níže je obrázek typických zdravých červených krvinek, jak jsou vidět pod mikroskopem, a jak by měla krev vypadat. Není na něm žádná koagulace ani cizí tělesa.

Další obrázek ukazuje člověka, kterému byla injekčně podána experimentální droga Covid. Krev se srazila, poškozené červené krvinky se shlukly. Zakroužkovaná buňka na obrázku je zdravá červená krvinka, jedna z mála na obrázku, která se nachází vedle grafenových vláken. Můžete vidět velikost grafenových vláken ve vztahu k velikosti červené krvinky. Vlákna této velikosti mohou ucpat kapiláry. Můžete také vidět, že vlákna grafenu jsou dutá a obsahují červené krvinky.

Několik týdnů před natočením níže uvedeného videa si Dr. Philippe všiml efektu magnetické nebo elektrické polarity na různých stranách grafenových vláken. Na obrázku níže jsou buňky koagulovány na pravé straně vlákna a na levé straně je vidět to, co vypadá jako mezera nebo poněkud vzadu je cosi ve tvaru „C“. Dr Philippe říká, že toto „chování“ nebylo dříve vidět, ale nyní je náhle vidět téměř v každém vzorku. Je to známka toho, že „tyto věci se změnily, jejich reakce s okolními krvinkami se změnila… a já nevím, co to spouští,“ řekl.

Na obrázku níže je vzorek krve neočkovaného, ​​konkrétně neočkovaného, ​​tříletého dítěte. Zobrazuje kousky nebo „střepy“ grafenu, které jsou „výsledkem vyměšování“, jinými slovy, grafen byl předán od „očkovaných“ rodičů jejich neočkovanému dítěti.

Níže je obrázek vzorku krve od osmiletého neočkovaného dítěte, jehož krev byla kontaminována a zničena přenosem grafenu od jeho blízkých, kteří dostali injekci Covid. Pravá paže a pravé stehno dítěte jsou prakticky ochrnuté, dítě již nemůže zvednout pravou paži a stehno je ochrnuté.

Přednáška dr. Philippe je skutečně  děsivá – to musíte vidět, zvláště pak ti, kteří tvrdí, že injekce Covid jsou „bezpečné“ a trvají na tom, že si je lidé mají píchat. Covidové injekce jsou zbraněmi genocidy a je neuvěřitelné, že jsou lidé, kteří je vyvinuli, stále na svobodě.

Kompletní prezentaci můžete zhlédnout buď níže, nebo (pokud video zmizí) na Loving Life TV ZDE . Vše je pouze anglicky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 4.9]

19 thoughts on “Lékaři poznamenávají, že grafen přechází z očkovaných proti COVID na neočkované a tvoří krevní sraženiny (video)

  1. Přenos dotyky? U malého dítěte asi těžko jinak.
   Jinak se uvádí přenos pohlavním stykem ( lidi podle tohoto selektují i možné sexuální partnery) a dál transfůzí krve u jakékoli operace… zdravotnictví dárce krve nijak neselektuje.

  2. Jak ukazují i odtajněné dokumenty Pfizer (viz odkaz na začátku článku) – stačí jen být hodně blízko očkovaného delší dobu. Uvádí se potvrzené přenosy u rodinných příslušníků i kolegů v práci (např. společná kancelář). Ovšem jestli je to trvalé nebo jenom nějakou dobu po očkování mi není úplně jasné…

   1. takže stači když jedeš MHD nebo tramvajkou nějakych 10 až 20 minut a ten člověk co sedi vedle tebe nebo za tebou tě muže nakazit tak potom jsme v haji každej stači se zdržet i za přepažkou na nakupech na poště nebo kdekoliv jinde to jsme ale potom v haji uplně všichni

    1. To ano, ale tělo by se s tím mělo poprat snáze, než když to do něj bylo přímo opakovaně několikrát vstříknuto. Hlavně nepropadat panice, s depkou se tělo opravuje mnohem hůř 🙂

  3. Môže sa nakaziť výmenou telesných tekutín – t. j. sex, bozkávanie, transfúzia. Ale už pri niekoľkonásobnom očkovaní a boostroch z očkovaného vychádza cez pokožku aj dych hrotová bielkovina (spike proteine). Čiže časté dotyky alebo aj cez jedlo, ktoré pripravoval očkovaný ale už aj dlhodobá prítomnosť s nimi alebo medzi nimi ….

 1. Len si pripomeňme, čo povedal Bourle, šéf Pfizeru na tohoročnom stretnutí WEF v Davose. Do 2025 výrazne klesne populácia na Zemi, percentá si už nepamätám. Keď však sledujem okolie, koľko 30tnikov má rakovinu, koľko porážok, zástav srdca majú mladí a starší ľudia, mám veľmi zlý pocit, že sa tie zverstvá napĺňajú a rozbiehajú… Sledujte svoje okolie, počúvajte známych, kedy kto na čo zomrel a pod.
  A už je vypracovaná EU stratégia na očkovanie na rok 2023 ! Extrémisti a nepriatelia západu sú v nej označení ľudia, ktorí sa odmietnu dať zaočkovať ! Nacizmus jak delo !!!

 2. Je to válka ty satanistický svině nás chtěj vyhubit. Jediná možnost je sjednotit se. Problém je v tom, že národ je opravdu tupé stádo ovčanů. Je to fakt sila.

  1. Keď sa však pozriem koľko tupých ofcí žije okolo mňa, nie a nie sa prebudiť, naopak, ešte fandia svojim doktorom Mengele, prichádzam k poznaniu, že „očista“ populácie je asi nevyhnutná, lebo títo ľudia sú nepoučiteľní. Samozrejme, že je mi ľúto zaočkovaných detí či starcov, ktorí nemali šancu sa ani brániť, ale z druhej strany, koľko „ich“ Jasánkov išlo s radosťou na „tečky“, pravda?! Každá revolúcia požiera svoje deti, niektoré zase extrémne veľa… Takže pred nami je tvrdý rok pod každým uhľom, takže priatelia len nestrácať vieru, trpezlivosť a nervy, zaprieť sa vetru a ísť ďalej ! S Božou pomocou to dáme a zvládneme ! ;o)

   1. ještě měli kolikráte pocit, že inteligenti se jdou přeci zabodat, ne? to jim asi taky farmalobby zabrnkala na ego a oni běželi to těm blbějším natřít… dneska koukají, jako péra z gaučů……

 3. lidi, chlastejte, pal jsem se kdysi jednoho doktora, jak oddalit zapominani vlivem ucpavani kapilar v pametovych centrechmozku. staci se po 40i letech veku, co pul roku zdunet jakymkoli alkoholem, ale tak, abyste druhy den nemeli kocovinu. pri te totiz houfne umiraji mozkove bunky. srazeniny totiz ucpavaji vmozku vsechny zilky, ktere vyzivuji mozek okyslicenou krvi, jak se jednou ucpou, uz se neobnovi. obnovuji se jen asi do veku 33 let. plus minus autobus. takze pijte pro zdravi.

 4. Určitě je přenos přes tělesné tekutiny. Ale pouhým dotykem nebo dechem? To mi přijde divné. Potom bychom problémy měli všichni. Navíc by bylo jedno, jestli si to svinstvo nechal člověk píchnout nebo ne. Naštěstí tomu tak není. Kdo hodně umírá a má zničené zdraví, jsou očkovaní, ne neočkovaní. Je velký rozdíl mezi očkovaným a neočkovaným, ale to by nebyl.

 5. Hm ak sa aj nejaký grafen prenesie nie je to živá vec ktorá by sa infikovanim bunky mohla replikovat tj množiť a tým by stupalo jeho množstvo v tele neGMO jedinca. Takže skôr by som videl problém v spike proteine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout