Libye: Pašeráci postříleli a zapálili 15 ilegálů i s pašeráckou lodí (obrázky)

Libye: Pašeráci postříleli a zapálili 15 ilegálů i s pašeráckou lodí (obrázky)

V současné době není sice zcela jasný důvod, proč byli zákazníci postříleni a zapáleni – a to včetně pašerácké lodi. Spekuluje se, že se jednalo o spor dvou pašeráckých skupin. Jedni z pašeráků pak postříleli klienty druhé skupiny, přičemž těla jejich klientů i s lodí zapálili.

Možná tím chtěli zastrašit další ilegály, aby nešli ke konkurenci, protože by mohli dopadnout stejně.

Libyjské úřady oznámily, že na pobřeží Sabrathy na severozápadě země nalezly ohořelá těla 15 ilegálů, kteří byli uvnitř lodi spálené na pobřeží.

Hypotézy hovoří o tom, že jde o pašeráckou loď a těla jsou obětí střetu dvou skupin pašeráků o to, kdo měl přivézt zákazníky do Itálie.

Libyjský zpravodajský web Huna al-Asima tvrdí, že skupina překupníků zastřelila nelegální přistěhovalce a jejich těla pak zapálila.

Na snímcích, které kolují na sociálních sítích, můžete vidět zbytky ohořelých těl, která byla nalezena uvnitř uhořelé lodi.

ObrázekObrázek

Obrázek

Obrázek

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Libye: Pašeráci postříleli a zapálili 15 ilegálů i s pašeráckou lodí (obrázky)

  1. Misto utapeni milionu v nefunkcnim Frontexu, by bylo lepsi dat par tisicovek Lybijskym paserakum aby zajistili ochranu Evropskych hranic.

    Pokud se spravne nastavi KPI, neproklouzne ani mys. Vim ze to napadne pripomina dohodu s Kadafim, alee uznejte mel pravdu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout