Na cestě k digitální kontrole: Banky postupně ruší vydávání hotovosti na pobočkách

Na cestě k digitální kontrole: Banky postupně ruší vydávání hotovosti na pobočkách

Rušení hotovosti je velmi důležitým krokem na cestě k digitální totalitě. Opět připomínám, že dokud bude existovat hotovost, nebude možné realizovat plány na zavedení výhradně digitální měny propojené se sociálními kredity.

Cestou ke zrušení hotovosti je hyperinflace. V momentě, kdy bude stát chleba 10 tisíc, bude hotovost prohlášena za nesmyslnou, neboť na stole již budou bankovky ve statisícových a milionových hodnotách. Místo jejich tisku se postupně přejde na bezhotovostní platby. Časem – až bude mít každý člověk na této planetě svoje ID – bude ideální čas na zrušení hotovosti.

Nyní je patrná snaha naučit lidi, aby hotovost nepoužívali. To bylo znát zejména za covidismu, kdy byli občané ve všech zemích nabádáni k bezhotovostním platbám s výmluvou na možné zamoření hotovosti viry. Nyní se hledají lepší cesty jak lid od používání hotovosti odradit. Jednou z nich je i horší přístup k hotovosti. Například některé velké banky  již nebudou na svých pobočkách vydávat hotovost. To se bude postupně týkat poboček po celé Evropě.

Rušení hotovosti postupuje: Zatímco Deutsche Bank již oznámila, že hodlá zrušit vydávání hotovosti na přepážkách ve svých pobočkách, v celém Německu zavírá stále více poboček bankRaiffeisenbank Hochtaunus jde nyní obzvlášť daleko: zavírá všechny své pobočky, vklady a výběry na přepážkách a automatech již nejsou možné, nadále je nabízen pouze online účet. Kdy budou ostatní banky následovat tento příklad?

Německo je ve skutečnosti hotovostní zemí, ale v průběhu digitalizace stále více lidí platí kartami nebo chytrými telefony. Bezhotovostní platby posunula dále i takzvaná pandemie. Nyní jsou účinky viditelné: Pobočky bank jsou stále méně ziskové, protože zákazníci se drží stranou. 

Raiffeisenbank Hochtaunus na to nyní reaguje a 30. listopadu zavře své čtyři zbývající pobočky. „Vklady a výběry na pobočce (přepážka a bankomat) již nebudou v budoucnu možné“, píše se v dopise zákazníkům. Zrušen bude i FullService účet, zákazníci pak budou mít k dispozici pouze OnlineOnly účet, jehož součástí je i bezplatná Mastercard DirectCard, se kterou lze bezplatně vybírat hotovost 52x ročně po celém světě, jak vysvětlil generální ředitel Achim Brunner. Je první bankou v Německu, která do značné míry zrušila hotovostní nabídku pro své zákazníky – ale sotva bude poslední.

Deutsche Bank již na konci května oznámila, že většina jejích poboček již nebude ve střednědobém horizontu vydávat hotovost na přepážce. „V budoucnu již nechceme nabízet hotovost na pobočkách, protože držení hotovosti s sebou nese náklady,“ vysvětlil Lars Stoy, vedoucí péče o zákazníky největší německé finanční instituce. Hotovost pak bude k dispozici pouze v několika velkých centrech, ale ve většině poboček Deutsche Bank budou k dispozici pouze bankomaty.

Tento vývoj není pro občany pozitivní. Konec hotovosti je tak o krok blíž. Německá vláda a EU již pracují na dokonalém kontrolním nástroji pro zjevně zamýšlené sledování a kontrolu lidí s čistě digitální měnou. 

I když jsou stále  k dispozici bankomaty, pak možná právě hyperinflace může vést k jejich rušení. Ostatně, zrušit jakýkoli bankomat je ten nejmenší problém.

Každopádně jdeme cestou směrem k úplnému zrušení hotovosti a zavedení globalisty plně ovládané společnosti. Přesně k tomu účelu má sloužit digitální měna a na ni napojené sociální kredity. A proto je třeba zrušení hotovosti zabránit. Bez hotovosti již nebude cesty zpět…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “Na cestě k digitální kontrole: Banky postupně ruší vydávání hotovosti na pobočkách

 1. Lide jsou uceni nejen k platbam kartou, ale k platbam stravenkovou kartou za jidlo, a k stradani bodu (virtualni mena) za kterou sse nakpuji urcite typy zbozi.

  Cekam kdy bude v akci za vernostni body od (Albertu,Kauflandu,Teska) nedostatkove zbozi, napr. hovezi.

  To je ten moment, kdy si lide nevsimnou, ze maji „penize“ ktere jsou urcene pro nakup urciteho zbozi u korporatu zastreseneho nosatou bankou.

  Cilem je system kdy prosti lide usiluji (bojuji) o virtualni body vydavane soukromou organizaci. Tak se soukroma organizace (nosata banka- asset owner – BlackRock) stane rozhodujici silou nad spolecnosti. Narodni staty se stanou bezvyznamou strukturou zajistujici manaskove volebni divadlo.

 2. No až nás ožebračí inflace, a udržitelný rozvoj – řízené zbídačování a podobné srandy. Tak nám Fialový Hnjup navrhne, že jako chudí si nemůžeme důstojně žít, že bychom mohli alespon důstojně umřít. Felčaři s tím problém mít nebudou páč injekce jako injekce a v době kovidových opatření rozhodně moc neprotestovali, Každej vzal ten úplatek a jel jak švýcarský hodinky. Takže vy spáči, co vidíte za vším jen Putina, až budem všichni zchudlí, až se budem prát mezi sebou o žvanec nebo o teplý boty, tak bude v kurzu EUTANÁZIE – to zas bude Pekari hýřit vtiipem. Že nejvíc se zahřejete při kremaci a že vláda vše potřebné zařídí. Možná na to zřídí další neziskovku.¨¨

  Jak se těšíte?

 3. Moslimovia si nikdy nenechajú rozkazovať od najvyšších „pánov sveta“. Už aj preto,že väčšinu z nich tvoria Židia. A skôr či neskôr globalistov a ich ozbrojené zložky porazia vo väčšine štátov.

  1. nejmene 90% musliimu jsou cernosi a arabove. IQ kolem 85. Prumer Askhenazi je 115. Je vcelku jednno co muslimove chteji, majitele je tahnou na varene nudli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout