Ve Francii řádili Súdánci – hromadné znásilnění i útoky nožem – a další nálož multikulturního obohacení (videa)

Ve Francii řádili Súdánci – hromadné znásilnění i útoky nožem – a další nálož multikulturního obohacení (videa)

Jako již tradičně také tento týden přináším menší výběr obohacování Francie za několik posledních dní. Vše by se sem nevešlo, proto opět vyberu jen pár nejzajímavějších případů…

Několik posledních dní bylo velmi žhavých zejména v Nantes.

V Île de Nantes došlo k velmi brutálnímu hromadnému znásilnění. V sobotu kolem páté hodiny ranní šla 40letá žena po večeru stráveném s přáteli domů. Začali ji obtěžovat  tři mladí muži, kteří po ní požadovali peníze a telefon. Po jejím odmítnutí dostala pěstí a pak ji srazili na zem. Černoši jí ukradli mobilní telefon a odtáhli ji do nedalekého háje. Poté z ní strhli šaty a hromadně ji znásilnili. O dvou Súdáncích je známo, že jim je 27 a 41 let. Při zatýkání také rozbili hlavu policistovi. Ten je lehce zraněn. Muži jsou ve Francii ilegálně.

A ještě jednou Nantes a další Súdánec. 35letý Súdánec byl v sobotu zatčen policií v Nantes (Loire-Atlantique) za napadení několika lidí na ulici. Policie v sobotu zatkla Súdánce, který napadl kolemjdoucí v ulicích Nantes (Loire-Atlantique). Kolem 7:00 oznámil muž, že byl  napaden na ulici u pekárny, řekl policejní zdroj. Byli tam dva muži, z nichž jeden třímal nůž. Tento jedinec mu pak řekl: „Alláhu Akbar“, pryč s Francouzi, zabiju tě.“ Pak běžel k oběti a několikrát muže udeřil do zad a do hlavy. Súdánec pak napadl několik dalších lidí, než ho zatkla policie. Útočník je súdánský státní příslušník jménem Idriss M. A., který je policii znám pro nošení zbraně, urážku a sexuální exhibici, násilí s použitím nebo hrozbou nože.

V Paříži musel být rozebrán ilegální tábor plný ilegálů, neboť se zde ve velkém šířil svrab (viz video).

V Paříži někdo střelil do kanceláří televizní stanice. Toto pondělí večer – krátce před 21:00 – se v budově France Télévisions na Esplanade Henri-de-France v Paříži ozvala rána – jednalo se o výstřel. Průstřel byl zaznamenán ve skle kanceláře, která je ve třetím patře a která má výhled na Seinu. Pachatel i motiv je neznámý, případ je vyšetřován jako pokus o vraždu.

Žena a její 14letá dcera byly minulý víkend obětí útoku nožem ve Villetaneuse. K činu došlo v sobotu večer kolem 22:00. Šestatřicetiletá žena a její 14letá dcera byly doma, když na jejich dveře zaklepali tři muži. Dveře jim otevřela matka rodiny a tři maskovaní jedinci ji poté postříkali slzným plynem, než ji udeřili pěstí. Žena se ocitla na zemi a jeden z útočníků ji následně bodnul do ramene a hýždí. Její dcera byla také napadena a pobodána do hýždí, když snažila dostat mezi svou matku a tři muže. Oběma obětem už v minulosti útočníci vyhrožovali smrtí, jednalo se o drogové dealery, kteří chodili k sousedům.

Belfort: Alžířan, který se dozvěděl, že má být deportován, utekl z policejní stanice a ukradl studentovi pod pohrůžkou nožem auto. Po vyhrožování řidiči se pustil do honičky. Jeho auto skončilo na střeše u sjezdu z A36 v Belfortu. Dva policisté byli při 45minutové honičce zraněni.

Policista  v pondělí odpoledne v 15. obvodu Marseille dvakrát vystřelil na muže ozbrojeného nožem, který ho chtěl bodnout. Muž je podle informací  zraněn těžce.

Pokus o ozbrojenou loupež se nezdařil tuto sobotu večer v restauraci Carls’Jr ve Vélizy-Villacoublay díky zásahu dvou zaměstnanců. Mladý 20letý muž několikrát vystřelil. Kulka vnikla do stehna jednoho ze zaměstnanců, jde údajně o lehčí zranění. Po jeho zatčení policie našla u lupiče několik nožů, boxer, teleskopický obušek a baseballovou pálku, ale i rozličnou munici…

Tlupa antifáků čekala na politika RN (strana Marine le Pen), kterého chtěli napadnout. Politik se chystal hájit místní občany v obci, kam poslala vláda asi stovku ilegálů. Asi 100 členů Antify, kteří pro změnu hájili ilegály, nakonec napadlo policisty, kteří se vydali bandu, blokující silnici, zpacifikovat a vyhnat. Došlo k násilným střetům z policií, jeden z policistů po útoku Antify Molotovovým koktejlem ohluchl, další byli zraněni. Potyčku Antify s policisty můžete vidět ve videu níže:

A tentokrát skončíme pozitivně – děda se nenechá okrást vetřelcem:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ve Francii řádili Súdánci – hromadné znásilnění i útoky nožem – a další nálož multikulturního obohacení (videa)

 1. Prosím Slovanku, aby vzhľadom na svoju znalosť holandčiny z času na čas uverejňovala aj prehľad „multikultúrneho obohatenia“ v Belgicku a Holandsku Pravda, ak existujú v tomto jazyku nejaké alternatívne weby. lebo cenzúra ostatných je určite tvrdá.

 2. Tradicni projev africke kultury, kmenove valky a znackovani uzemi klanu.
  Zde je aktualni dokument jak to vypada na Haity:
  https://youtu.be/wB4cef1RLSU?t=285
  Odpadky hazi kazdy tam kde mu upadnou z ruky. Hlavni Mesto je v kopci, coz znamena ze po desti se hrnou tuny odpadku lavinou dolu, coz znamena ze domy v horni casti mesta jsou povazovany „lepsi ctvrt“ protoze po desti bordel sjede dolu. Gangy valci o kazdou ulici, organizuji prostituci a vybiraji mytne za pruchod jejich ulicemi.
  95% jsou cenrnosi
  5% jsou ruzni misenci s cernochama
  Belosi nebo asiate zadni.
  Na Haity byl rasovy pogrom, kdo nebyl cernoch toho proste zavrazdili.

  Evropane nechapou ze jsme ve valce, zadna multikultura neexistuje. Hnuti multikltury vytvorili zide, aby lepe vyuzili agresivni ale hloupe rasy na likvidaci vlastni konkurence. Zide se povazuji za majitele zemekoule, to je slib od boha v Talmudu. Evropane a zejmena Slovane jsou konkurence ktera zidum odpira jejich svate pravo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout