Zakladatel Pink Floyd sponzoruje pašeráckou neziskovku

Zakladatel Pink Floyd sponzoruje pašeráckou neziskovku

Je všeobecně známo, že různé celebrity se podílejí na realizaci globalistických plánů – ať už jejich propagací, jako je tomu aktuálně například v případě konzumace hmyzu nebo ještě nedávno propagací genových injekcí – nebo sponzoringem těch, kdo plány globalistů pomáhají realizovat.

K těmto realizátorům globalistických plánů patří i pašerácké neziskovky, které zásadním způsobem napomáhají výměně obyvatel a islamizaci Evropy. Již dříve bylo známo, že velkým podporovatelem těchto neziskovek je herec Richard Gere, který se před třemi lety pyšně fotil s „Novoevropany“ na palubě jedné z podvratných vysoce ziskových neziskovek.

Další světovou osobností, která se rozhodla podpořit výměnu evropských obyvatel, je zakladatel Pink Floyd, Roger Waters. Všem, kdo s jeho konáním nesouhlasí, vzkazuje: „Naserte si…“

Roger Waters finančně podpořil italskou neziskovku, provozující záchrannou loď – a zároveň přidal slovní povzbuzení: „Jsem s vámi, obdivuji vás“. Postoj Rogera Waterse se tentokrát nezastavil u slov nebo ideologických přednášek přednesených z jeviště. Zakladatel Pink Floyd štědrou finanční injekcí podpořil aktivity neziskové organizace „ResQ – People Saving People“, sdružení založeného na konci roku 2019. Organizace je aktivní ve Středomoří.

I admire you". Roger Waters finances the NGO that recovers migrants at sea  - 123 Hindi News
K penězům, které dostává z EU, od italského státu i jako podíl od libyjských pašeráků, nyní přibyla italské ziskovce další finanční injekce od Rogera Waterse.

„Rád bych se k vám připojil v jedné z vašich misí, ale v tuto chvíli mohu přispět pouze finanční podporou,“ napsal hudebník v dopise zaslaném Emilianu Giovineovi, právníkovi a členu představenstva „ResQ People Saving People“ . Zakladatel Pink Floyd pak dodal: „Poslal jsem vám dar, kapku v moři, na pomoc našim bratrům a sestrám, kteří jsou na moři, vydáni na milost a nemilost obchodníkům s lidmi a vlnám. Opravdu obdivuji práci, kterou děláte: s láskou a respektem.“

už tak slušně prosperující šéf neziskovky má radost z další nadílky

„To, že můžeme počítat Rogera Waterse mezi naše příznivce, spolu s tisíci italských občanů, kteří věřili této myšlence, je zdrojem velké hrdosti a emocí pro celou společnost ResQ,“ vysvětlila neziskovka v poznámce. Loď, kterou neziskovka využívá, je momentálně v přístavu na opravě, ale není vyloučeno, že jakmile se vrátí na moře, může hostit i samotného lídra Pink Floyd. K dnešnímu dni při svých misích na moři loď v letošním roce přepravila do Itálie 225 ilegálů.

Již v roce 2019 Waters  Itálii, kde tehdy vládlo hnutí 5 hvězd s Ligou, poslal  vzkaz. „Nepřeplouvají Středozemní moře, protože chtějí sníst vaši pizzu,“ argumentoval hudebník a vyzval Italy, aby udělali více pro záchranu uprchlíků, a mluvil o „obnovení neofašismu v Itálii a Evropě“.

Tentokrát do toho zakladatel Pink Floyd už skutečně vložil své peníze. A běda ho kritizovat. Na nedávném koncertu tentýž umělec varoval své publikum takto: „Nelíbí se vám moje politické myšlenky? Naserte si.“

K tomu už jen dodávám, že by mne zajímalo, kolik ilegálů mají ve svých luxusních vilách ubytovaných všichni ti, kdo je vnucují ostatním. Jistě nejen Waters, ale ani Gere by si doma neubytovali ani jednoho. Nicméně nakonec budou patřit k těm, kdo budou mít svoji nedílnou zásluhu na islamizaci Evropy a s tím souvisejících občanských válkách a vytlačení původních obyvatel.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Zakladatel Pink Floyd sponzoruje pašeráckou neziskovku

  1. Roger Waters je taká istá vyhnitina ako iný známy „aktivista“ Bono Vox. Sľubujem, že si už nikdy nepozriem na YouTube ani jeden klip Floydov – ani tie z obdobia, keď už bol Waters preč.

  2. tady je vidět, že z peněz se blbne´, že se blbne z přílišného blahobytu. Bono, Gere, tenhle šmejd, Madonna, Angelina tak to je fakt výkvět. A také všichni ti, které jsem nezmínil. A že jich je.

    Ve starém řecku se herci nesměli vyjadřovat politicky. A také měli zákaz chodit k volbám. No doba se změnila, je to na prdlačku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout