Richard Gere podporuje vraždění, znásilňování, loupeže, toxikomanii a genocidu Evropanů

Nedalo mi nevrátit se ke staronové aktivitě Richarda Gerea. Ten je velmi hlasitým podporovatelem zejména muslimské invaze z Afriky do Evropy, přičemž sám nadšeně podporuje pašerácké neziskovky. Jak jste se mohli dozvědět už v tomto článku, tak koncem října bude tento hollywoodský herec, který se rozhodl pomáhat s likvidací Evropy, svědčit u soudu v Itálii, kde má být souzen Salvini za to, že nepovolil lodi neziskovky plné Afričanů vjet do italského přístavu. Gere je samozřejmě na straně pašeráků.

Vím, že si tento vzkaz Richard Gere nikdy nepřečte, nicméně nedá mi, abych ho oslovila takto, napřímo…

Richarde Gere, víte, co vše podporujete? Platí vás za to někdo nebo jste natolik tupý, že si to neuvědomujete? Patříte k té globalistické chamradi, která podporuje likvidaci Evropy a genocidu původního Evropana? Copak vám za tu podporu slíbili??

Víte o tom, že ti, kterým pomáháte do Evropy, páchají v zemích, kde se usadí, zdaleka nejvíce kriminality? 

Právě Nigerijci, které jste konkrétně podporoval, jsou hlavním zdrojem drog pro feťáky z celé Evropy.  V Itálii odchytí denně asi 100 drogových dealerů, z 90% černých Afričanů. Tedy těch, které vy chcete do Evropy, po níž – coby Američanovi – vám nic není, vozit. Drogové mafie jsou samozřejmě zastoupeny i dalšími národnostmi, které sem vaši soukmenovci z neziskovek vozí. Uvědomujete si, že se podílíte na šíření toxikomanie v Evropě?

Díky muslimské invazi dochází v zemích jako velká Británie, Švédsko, Německo k doslova epidemii znásilnění. Ve Velké Británii se dosud nepodařilo zlikvidovat muslimské znásilňovací gangy. Naopak, znásilňuje se tam ještě víc a systém to záměrně přehlíží. V Itálii znásilní pouze tzv. „nezletilci bez doprovodu“ ročně v průměru 268 žen. V Německu pak dochází právě ze strany muslimských gangů ke dvěma hromadným znásilněním denně. V téže zemi pak došlo za celý rok 2020 k 5179 sexuálním útokům ze strany přistěhovalců. Švédsko již díky multikulturalismu tak daleko, že je šestou nejnebezpečnější zemí pro ženy na světě.

Nigerijská mafie je nejobávanější v Evropě. Působí již ve všech evropských zemích, asi nejvíc v Itálii, ale sílí také v Německu. Mimo obživy z prodeje drog (dealery jste do Evropy pyšně přivezl i vy sám) se zabývají i dalšími druhy organizovaného zločinu. V Itálii například prodávají nezletilé dívky, které si drží jako otrokyně. V Německu se začala nigerijská mafie i díky takovým jako jste vy, šířit jako rakovina. Nedávno neváhali zavraždit a na kousky rozsekat vzpurnou prostitutku.

Ovšem dovážené multikulturní obohacení má za důsledek i nárůst počtu vražd. Úplnou evropskou novinkou pak jsou vraždy ze cti, které jsou specifikem výhradně těch, které s takovou vehemencí cpete vy sám do Evropy.

To vše a mnoho dalšího se děje kvůli lidem jako vy.

Myslíte si, že máte právo rozhodovat o tom, jak má vypadat Evropa? Starejte se o USA a přestaňte se vměšovat do Evropy a ničit životy obyvatelům našeho kontinentu. Nikdo o vás zde nestojí, snad vyjma pašeráků z neziskovek a politiků, kteří jsou za likvidaci Evropy pohádkově placeni. Evropan, který nesouhlasí s politikou  otevřených hranic a likvidací Evropy, evropských národů a tradic, by měl nyní bojkotovat všechny vaše filmy.

Podobně, jako satanáš Bergoglio, váš dobrý přítel, škodíte Evropě, i když – stejně jako on – nejste Evropan. Doufám, že vás Italové poté, až přijedete opět škodit do jejich země, patřičně „přivítají“, třeba jen nesouhlasným pískotem a bučením, jak nedávno přivítali v německých městech končící Merkelovou, jejíž práce byla stejně podvratná, jako ta vaše.

Vím, že si tento vzkaz nikdy nepřečtete. Přesto si troufám tvrdit, že hovořím za značnou část Evropanů, zejména pak Italů, v jejichž zemi opakovaně škodíte, ale škodíte tak i zbytku Evropy. Podle vaší víry, kterou údajně vyznáváte,  věříte v karmu. Pak doufám, že se vám tato podpora likvidace celého kontinentu jednou vrátí. Jak se u nás říká, karma je zdarma…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Richard Gere podporuje vraždění, znásilňování, loupeže, toxikomanii a genocidu Evropanů

  1. Salvini, Orbán, Kurz, Morawiecki, Janša ako politicky korektní prisluhovači EÚ a podporovatelia legálnej migrácie /a vstupu Turecka a Kosova do EÚ/ nie sú o nič menší zločinci než Richard Gere…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout