Podle celosvětového průzkumu je nejneoblíbenějším vůdcem země Fiala, dopadl dokonce mnohem hůř než Biden

Podle celosvětového průzkumu je nejneoblíbenějším vůdcem země Fiala, dopadl dokonce mnohem hůř než Biden

V zajímavém průzkumu jsou uvedeny země z celého světa, tedy nejde například jen o EU, Evropu nebo například západní svět. Figurují zde i takové země jako Indie, Brazílie, Japonsko, USA či Mexiko, ale samozřejmě i země evropské, kde také mnozí další premiéři upadli ke dnu oblíbenosti. Ovšem na absolutní dno se propadl právě Fiala.

Nevím, zda  průzkum, který byl vyhodnocen již asi před týdnem, zveřejnila i mainstreamová média. Možná ano, jen jsem to nezaznamenala. A rozhodně jsem nikde neviděla titulky ve stylu „ČR má nejhoršího premiéra na světě.“ To se samozřejmě mainstreamu, který tuto vládu neskutečně podporuje a veškeré skandály se snaží maximálně bagatelizovat, nehodí do krámu. Možná se objevila jen část průzkumu, která uvádí, že je Fiala oblíben u 23% občanů.

Jenže to by pak měli uvést, že v rámci všech premiérů a prezidentů, kteří v průzkumech figurují, to je oblíbenost nejmenší.

Na celý graf oblíbenosti se můžete podívat přímo na stránkách agentury, která průzkum pravidelně provádí. Ale pozor, v tabulce je vidět jen prvních dvacet v oblibě, na konci tabulky si musíte celou nabídku kliknutím „rozbalit.“ Tam pak uvidíte na úplně posledním místě právě Fialu. Podle průzkumu je  Fiala oblíben u 23% lidí, 7% lidí na něj nemá názor a u celých 70% lidí je neoblíben.

Když se podíváte na oblibu či neoblibu u ostatních premiérů, tak v rámci těch evropských padli do neobliby ti, kteří si hrají na největší jestřáby ve válce na Ukrajině a zároveň patří k čelním podporovatelům pro Evropu ničivých sankcí  nebo jakkoli jinak škodí vlastním občanům (Polsko, Británie, Nizozemsko, Norsko, Rakousko) – ať už nulovou pomocí v době krize (zde Fiala skutečně dominuje) nebo v případě nizozemského premiéra Rutteho vyvlastňováním zemědělců či – jako v případě Rakouska – tlakem na povinné očkování a zaváděním nesmyslných covidových restrikcí.

Morawiecki a Fiala pak patřili také k těm, kdo zásadně upřednostnili Ukrajince – a to bez jakékoli selekce – před vlastním obyvatelstvem. Jen v Polsku přece jen alespoň nějaké úlevy pro občany přišly, takže Morawiecki je na tom v oblibě o kapku lépe než Fiala.

I když je v průzkumu zastoupen jen výběr zemí z celého světa, přece jen o mnohém vypovídá. Fiala dopadl v hodnocení dokonce mnohem hůř než fašista Trudeau (40% obliba) nebo dementní loutka Biden (36% obliba) v jejich zemích.

Průzkum je jasnou ukázkou faktu, že máme jednu z nejhorších vlád nejen v Evropě, ale také na světě. Mnohé to však vypovídá i o našem voličstvu…

 

Pozn.: Pod tabulkou na stránkách s průzkumem můžete najít i graf růstu obliby či neobliby jednotlivých premiérů či prezidentů. Po zvolení daného vůdce se vám ukáže, jak obliba i neobliba rostly či upadaly. V dalším grafu se pak zobrazuje pesimismus našich občanů, kteří již jasně vidí, že nás tato vláda vede do vleklé chudoby – nebo chcete-li Velkého resetu – a to dokonce zkratkou…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 59 Průměrně: 4.6]

9 thoughts on “Podle celosvětového průzkumu je nejneoblíbenějším vůdcem země Fiala, dopadl dokonce mnohem hůř než Biden

  1. I vy Česi aj my Slováci chceme predčasné voľby.Ale keď máme na kandidátke niekoho normálneho,tak ho nezvolíme….U vás v Česku kandidovala doktorka Soňa Peková, ktorá chcela priamu demokraciu, vystúpenie z EÚ,zákaz povinného očkovania na COVID, vystúpenie z NATO…Tak prečo ste ju nezvolili?Ale zvolili ste Fialu a Piráty(ten ich predseda Bartoš vypadá ako sfetovaný bezdomovec,ktorý sa celý deň váľa v sračkách).My sme si tiež zvolili veksláka a mafiána Kollára, narcistického psychopata Matoviča,feťáka Sulíka,kotolníka Budaja a ďalších „odborníkov“ a hlavne zradcov a zlodejov.Ale hlavne, že stále chceme predčasné voľby.Ako to asi dopadne, keď ani v tých prvých nevieme zvoliť nikoho poriadneho…?

    1. Volil jsem okamuru protože chtěl referendum o EU a dobrovolné očkování Soňa pěnová udělala chybu že nekandidovala za SPD která chce taktéž přímou demokracii s referendy jen tříštila hlásí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout