Americká vládní databáze ukazuje prudký nárůst oznámení o rakovině po zavedení covid očkování

Americká vládní databáze ukazuje prudký nárůst oznámení o rakovině po zavedení covid očkování

A nejsou to samozřejmě jen USA, kde podobný výskyt nárůstu případů rakoviny hlásí. Švédská lékařka na základě mnoha pitev upozornila na to, že se začínají nadměrně vyskytovat i dosud vzácné druhy rakoviny.

Nejprve se však podíváme do USA, kde vládní údaje VAERS potvrdily, že narostl nejen počet případů rakoviny, ale také některých dalších chorob.

Výzkumník Brian Shilhavy porovnal zprávy VARES o rakovinách po injekcích vakcíny COVID za posledních 20 měsíců se stejným dotazem u všech dalších vakcín schválených FDA za posledních 30 let.

Výzkumník dotazující se na systém hlášení nežádoucích příhod vakcín (VAERS) Centra pro kontrolu nemocí (CDC) objevil 10 661,4% nárůst hlášení o rakovině v důsledku experimentální genové terapie COVID  ve srovnání se všemi vakcínami schválenými FDA za posledních 30 let.

Brian Shilhavy, redaktor Health Impact News poskytl odkazy na dokumentaci svých různých zjištění.

Poté, co se nejprve zeptal na nejčastější případy rakoviny hlášených po očkování proti COVID-19, našel 837 případů rakoviny, včetně 88 úmrtí, 66 trvalých postižení a 104 život ohrožujících událostí.

Zdůraznil, že ani tato čísla nejsou vyčerpávající a databáze VAERS nemůže zpracovat všechny případy rakoviny v rámci této kategorie očkování proti COVID.

„Pomocí přesně stejných vyhledávacích výrazů pro rakovinu,“ napsal, „jsem pak prohledal VŠECHNY vakcíny schválené FDA za posledních 30 let a našel jsem pouze 140 hlášených případů rakoviny.“

„Tento výsledek je za 360 měsíců (30 let), zatímco 837 případů hlášených po experimentálních vakcínách COVID-19 bylo za pouhých 20 měsíců od zavedení vakcín proti COVID-19 v prosinci 2020,“ napsal Shilhavy.

„To je nárůst o 10 661,4 %!“ uzavřel.

Shilhavy, jehož organizace sídlí v Texasu, také poukázal na to, že značný počet případů rakoviny zaznamenaných v databázi byl u mladých lidí, od 12 let až po mnoho mladých dospělých ve věku kolem 20 let.

V říjnu loňského roku švédská laboratorní studie zjistila, že spike protein, který je spojován s onemocněním COVID-19 a jeho experimentálními vakcínami, vstupuje do buněčného jádra a vážně narušuje funkce opravy poškození DNA, čímž narušuje adaptivní imunitu člověka a možná podporuje tvorbu rakovinných buněk.

V březnu 2021 prohlásil certifikovaný patolog Dr. Ryan Cole, že viděl masivní nárůst různých autoimunitních onemocnění a rakoviny u pacientů očkovaných na COVID.

„Od 1. ledna pozoruji 20násobný nárůst rakoviny endometria v laboratoři ve srovnání s tím, co vidím ročně,“ řekl.

Co se týče celkové adaptivní imunity, Cole popisuje: „To, co vidíme po očkování, je pokles zabijáckých T-buněk“, které „drží všechny ostatní viry pod kontrolou“, takže pacient je zranitelný vůči řadě nemocí.

V lednu údaje zveřejněné třemi vyššími vyznamenanými vojáky, kteří jsou lékaři a úředníci veřejného zdraví, odhalily obrovský nárůst desítek nemocí po zavedení vakcíny proti COVID v americké armádě.

To zahrnuje:

 • potraty – nárůst o 279 %,
 • Hypertenze (vysoký krevní tlak): zvýšení o 2 281 %,
 • Poruchy nervového systému: 1 048% nárůst a
 • Rakovina: 296% nárůst.

Data VAERS zveřejněná CDC 29. července hlásí celkem 1 357 937 nežádoucích příhod ve Spojených státech po injekcích experimentálních vakcín COVID-19 na bázi genů, včetně 29 790 úmrtí a 247 686 vážných poškození mezi 14. prosincem 2020 a 22. červencem 2022.

Patří sem také 55 719 trvalých invalidit, 50 739 případů myokarditidy/perikarditidy a 14 374 hlášených případů pásového oparu.

Protože tato čísla vycházejí z dobrovolných zpráv, je důležité si uvědomit, že se s největší pravděpodobností jedná pouze o „špičku ledovce“ skutečných čísel. 

K problematice rakoviny ve spojitosti s genovými přípravky přichází zajímavé informace i ze Švédska.

Švédská lékařka a výzkumnice bije na poplach ohledně souvislosti mezi očkováním proti koronaviru, rychle rostoucí rakovinou a zánětem krevních cév u pacientů, kteří zemřeli po mRNA vakcíně.

Lékařka, která pracuje v regionální nemocnici ve švédském městě Kalmar, v nedávném rozhovoru pro Norskou asociaci lékařů a zdravotníků řekla, že je velmi znepokojena množstvím agresivních případů rakoviny, které vidí.

Ute Krugerová prostudovala 8000 pitev a je přesvědčena, že existuje souvislost mezi očkováním a smrtí. „Zdá se, že vakcíny proti covidu spouštějí rychle rostoucí rakovinu,“ řekla lékařka. Má podezření, že to souvisí se zánětlivými reakcemi po očkování.

Mluvila s dalšími patology, kteří stále častěji vidí nádory v různých orgánech, které byly dříve vzácné. „Nikdo mě neposlouchá,“ stěžuje si Krugerová. „Moji kolegové dokonce zpochybňují mé schopnosti.“

Kolega ji například požádal, aby se podívala na pitevní zprávu. Dospěla k závěru, že tato osoba zemřela na myokarditidu v důsledku očkování proti koronaviru. Kolega považoval tento závěr za příliš přitažený za vlasy.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Americká vládní databáze ukazuje prudký nárůst oznámení o rakovině po zavedení covid očkování

 1. nárůst o 10 661,4 % zni desive ale uvedomte si ze minulost byla velmi bezpecna. Tudiz par stovek mrtvol s rakovinou snadno vygeneruje sokujici procenta. V absolutnich cislech je to o nicem.

  Lidi je jak sracek. Doufejme ze vakciny a planovane pandemie snizi svetovou populaci alespon o 5% za 5 let.

  https://www.worldometers.info/world-population/

  To desive obrovske cislo stale stoupa. Afrika, Indie, Jizni Amerika nutne potrebuji proockovat. Jak vyrobit a dodat miliardy davek ?

  1. ano je to tak očkovat očkovat očkovat očkovat pich 💉☠=🥶🤕🤒🥵💀⚰🔥👹 to alespon pomuže lide je jak sraček všude a často zacpy byty drahe a pomalu nedostupne experimentalni vakcíny pomužou navic po celem světě je hlavně Magoru a Debilu jak sraček kteři voli ty same Zmrdy po mnoho let snad až jich velke procento zgebne tak se všechno změni bude vládnou alternativa a byty a domy budou na urovni cen 80 let minuleho stoleti to bude zase aspon normalni život stejně nas všechny jen cele roky serou i tou svoji dementni politikou a rozhoduji o nas bez nas když neuznavaji demokracii svobody lidská práva a naš svobodny názor ad tedy pojdou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout