Nizozemsko: Vláda odmítá ustoupit od nekalých plánů, farmáři slibují tvrdší akce

Nizozemsko: Vláda odmítá ustoupit od nekalých plánů, farmáři slibují tvrdší akce

V pátek proběhly rozhovory se zástupci vlády a protestujících farmářů. Ty nikam nevedly, neboť vláda odmítá byť jen o píď ustoupit plánům, které plně souvisí s plány Agendy 2030. Vyvlastňování farmářů, které se již netýká pouze Holandska, ale postupně i dalších zemí, je prováděno hned z několika důvodů:

  • První cíl: získat moc nad výrobou a distribucí potravin. To dává náš osud do rukou globalistů, kteří pak budou mít v těchto životně důležitých oblastech monopol.
  • Druhý cíl: zbořit základy nizozemské kultury. V mnoha zemích jsou farmáři základem kultury. V Evropě to platí zejména pro Nizozemsko, kde farmáři vlastní asi 62 procent půdy. Země je navíc druhým největším vývozcem potravin na světě – hned po USA.
  • Třetí cíl: globalisté chtějí využít zemi k vytvoření Tristate City se 30 miliony většinou z Afriky a Asie dovezenými obyvateli. Chtějí proměnit většinu Nizozemska, Belgie a Lucemburska a velký kus Německa v Tristate City, které by se mělo stát „chytrým městem“.

Bylo by naivní očekávat, že se totéž postupně nedotkne i dalších zemí. Ale globalisté se nyní soustřeďují zejména na kulturní aspekty evropských zemí, likvidaci tradic a národů mimo jiné i dovozem „nových“ obyvatel s jinými tradicemi a zvyky bez jakýchkoli vazeb k dané zemi. Evropa se tak bude s touto odnárodněnou masou lépe globalizovat a posléze i centrálně ovládat.

Ale nyní se vraťme k tomu, jak pokračuje vyjednávání holandských zemědělců s vládou. Nebo tedy spíše nepokračuje, neboť vyjednat se nepodařilo vůbec nic…

Nizozemští zemědělci charakterizovali první kolo jednání s premiérem Markem Ruttem jako zklamání, přičemž někteří prohlásili, že po schůzce budou následovat tvrdší kroky.

V pátek se v Utrechtu konalo první kolo rozhovorů mezi hlavními zemědělskými organizacemi, včetně LTO, která zastupuje přibližně 35 000 zemědělců a  globalistickou vládou premiéra Marka Rutteho s jeho pečlivě vybraným „prostředníkem“, bývalým místopředsedou vlády Johanem Remkesem.

Rutte se sice zemědělcům omluvil za jisté zmatky a připustil, že mapa stanovená vládou byla poněkud nepřesná, ale na svých požadavcích na likvidaci 30% zemědělců – to vše ve jménu ochrany před CO2 – stále vláda trvá, neboť jsou plně v duchu plánů Agendy 2030.

Plán by mohl vést k uzavření až 30 procent farem, o čemž někteří tvrdí, že to není nic jiného než pokus státu zmocnit se půdy, která byla po generace držena v soukromém vlastnictví.

Navzdory tomu, že připustil, že mapa stanovená vládou byla nepřesná a vedla k „nedorozuměním“ mezi zemědělci, globalistický premiér odmítl ustoupit od plnění plánů Agendy 2030, k velkému zděšení zemědělských organizací.

Rutte popsal setkání jako „otevřenou konverzaci“, která ukázala „spoustu emocí a velkých obav“.

Zemědělci však sdíleli své zklamání ze setkání přímočařeji.

Bart Kemp, farmář z Ede, řekl regionální veřejnoprávní televizi Omroep Gelderlan, že očekává, že se v sobotu uskuteční „krásná, pozitivní akce“, a řekl: „Budou tam traktory a zemědělci, kteří budou rozdávat svoje produkty. A očekávám, že dojde i k silnějším akcím.“

Mark van den Oever z Farmers Defence Force řekl: „Pokud trochu sonduji náladu, myslím, že se můžete připravit na nejtvrdší akce, které kdy FDF podnikla… Určitě to bude eskalovat.“

Protesty zatím byly relativně poklidné, ale již se setkaly s policejní brutalitou. Hned na samém začátku protestů například vystřelil policista do kabiny traktoru, kde jen těsně netrefil 16letého chlapce. A minulý týden byla skupina policistů v Almelo nafilmována, jak mlátí demonstranty obušky, když se shromáždili, aby bránili transparent před radnicí s nápisem „žádní farmáři, žádné jídlo“.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Nizozemsko: Vláda odmítá ustoupit od nekalých plánů, farmáři slibují tvrdší akce

  1. v ČR se nic dobreho pod Globalistickymi stranami s naši šestikoalici SPOLU STAN PIRÁTI a stinove vlády Bureše nic dobreho dit nemuže v ČR musi lide nejdřive asi žrat hlina a zavirat je do kriminalu pokud se i pote vubec proberou Reinhard Heydrich měl o nas Češich pravdu bohužel jsme lokajove co poslouchaji

  2. Kedy už konečne holandským farmárom dôjde,že vyjednávanie s globalistami nemá význam,že je potrebný ostrý,ozbrojený boj? Už by mohol nejaký farmár prejsť traktorom zopár zasraných policajtov.Rutte nikdy neustúpi,Bill Gates ho štedro odmenil za to,že robí to, čo má.Je potrebný otvorený konflikt,po dobrom to aj tak nepôjde,načo vyjednávať…?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout