50 000 lidí na demonstraci proti LGBTQIA v Bělehradě (videa)

50 000 lidí na demonstraci proti LGBTQIA v Bělehradě (videa)

Zatímco v pokrokových evropských zemích se v tyto měsíce „chlubí“ pestrými duhovými průvody, plnými lidí všech možných pohlaví a orientací, v Srbsku se rozhodli jít proti proudu a uspořádali „anti pride“ průvod, kterým zároveň chtěli protestovat proti pořádání „duhových“ akcí v jejich hlavním městě.

Nechybělo ani pálení duhové vlajky, což je počin, za nějž se v pokrokových zemích – jak známo – končí před soudem. Ne tak ovšem v Srbsku.

Tam, kde někteří plánují urážet tradiční hodnoty a normy ve formě obscénních průvodů, mají jiní právo podniknout stejnou akci na odpor proti všudypřítomné LGBTQ propagandě. 

„Svoboda člověka nespočívá v tom, že může dělat, co chce, ale že nemusí dělat, co nechce.“ (JJ Rousseau)

Protesty pod heslem: „Ruce pryč od našich dětí“ jasně deklarovaly, že se nyní cílí právě na nejmladší generaci, která je vytrvale indoktrinována LGBTQIA propagandou až do té míry, že vytvoří v hlavách slabších jedinců zmatek.

To lze velmi jednoduše zneužít, jak jsme mohli nyní vidět v případě skandálu londýnské Tavistock kliniky, která tisícům dětí a puberťáků namluvila, že jsou trans (i když to nebyla pravda) a i proti jejich vůli je dovedla až k nevratné změně pohlaví (více jste si o praktikách britských klinik mohli přečíst zde a zde).

Jisté je, že v Srbsku zřejmě většina lidí nechce, aby vše došlo stejně daleko jako ve většině Evropy, kde se zatím směřuje od tradičních hodnot k těm umělým, jejichž cílem je depopulace západní společnosti.

Srbský pravoslavný patriarcha shrnul duhovou ideologii současnosti následovně:

„Přijdou znesvětit naše hlavní město, nic jim není svaté. Všichni se tomu budeme bránit. Já – jako první –  už jsem povstal. A budu proklínat každého, kdo to organizuje a podílí se na tom.“ Tím měl samozřejmě na mysli plánovanou „pride“ akci.

Svůj postoj jednoznačně vyjádřila i řada fotbalových fanoušků:

Postmoderní levicoví nihilisté by si neměli dělat iluze: až donedávna se jejich pozice zdály posvátné jen proto, že až dosud nebyly zpochybněny. Nejsou však nenapadnutelní…

Většina na tradičním „Východě“, který dosud mlčel, to vyjadřuje takto: „Ať jde levicový, nihilistický, multikulturní Západ k čertu! V naší vlasti nechceme být obsazeni progresivistickými totalitáři.“

Ještě se uvidí, kolik nadšených podporovatelů LGBTQI bude mít odvahu sejít se v ulicích na zářijovém Pride průvodu v Bělehradě. Není jim upřeno právo mluvit, mohou se vyjádřit úplně stejně, jako ti, kdo nyní protestovali proti jejich průvodu. To je ovšem na Západě něco zcela nemyslitelného. Zde by „anti-pride“ průvod nikdy povolen nebyl a za spálení duhové vlajky by následoval tvrdý trest.

Srbové však ve své historii již  zažili, že prohrané bitvy (bitva na Kosově poli 1389) proti okupantům mají za následek dlouhou historii kulturního útlaku. A Západ je již nedávno v další bitvě – paradoxně opět v Kosovu – porazil.  Nyní se tak Srbové vzpírají ideologii těch, kdo bombardovali jejich zemi a kus jí pak odevzdali nepřátelským muslimským okupantům.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

4 thoughts on “50 000 lidí na demonstraci proti LGBTQIA v Bělehradě (videa)

  1. Kým sa nepodarí zvrhnúť odporného liberálneho gambatého Bruselu oddaného zradcu Vučiča a nahradiť ho skutočným srbským vlastencom, ktorý okrem iného zakáže pochody úchylov a vyčíňanie maďarských fašistov vo Vojvodine /požiadanie Putinovho nástupcu o vojenský zásah v Kosove, ako aj prerušenie prístupových rokovaní s EÚ považujem za samozrejmosť/, bude srbský národ aj naďalej trpieť pod liberálno-bruselo-fašistickým terorom. Len pripomeniem, že tamojšia premiérka je teplá ako radiátor a podobne ako v Maďarsku žiadne zákaz pochodu LGBTI v Srbsku nehrozí…

    1. Komunisti podporovali leda toho, kdo držel hubu a krok. O rodiny jim šlo až naposledy. Teda pokud jste neuvěřil propagandě v komunistických zprávách.

  2. V prvé řadě bych požádal pana Vladimíra kdy se narodil, jestli vůbec ví o čem mluví. Má pravdu, že jsme museli držet hubu a krok, ale bohužel jsme dnes na tom stejně. Co se týká podpory rodin, tak za komunistů byla podpora o sto procent výše než dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout