Rakousko: Muslim chtěl uříznout hlavu policistům, když si pro něj přijela „Kobra“, jeho matka jednoho z mužů přejela

Rakousko: Muslim chtěl uříznout hlavu policistům, když si pro něj přijela „Kobra“, jeho matka jednoho z mužů přejela

Dnes se ještě jednou podíváme do Rakouska. Opět připomínám, že Rakousko patří k zdaleka nejvíce islamizovaným zemím v Evropě a v nejmladší generaci již v některých městech muslimové převažují. To je i důvod, proč přibývá případů obohacování, které se ovšem systém pokouší ututlávat.

Není žádným tajemstvím, že nejmladší generace muslimů, což jsou zpravidla ti, kteří se již v Evropě narodili, je mnohem oddanější svojí ideologii než jejich rodiče. Nyní tak vyrůstá další generace islámských fanatiků, jenž je doslova časovanou bombou, která jistě dřív či později „vybuchne.“

Jeden z takových mladých fanatiků se na sociálních sítích svým soukmenovcům svěřil, že plánuje uříznout hlavu policistům. Reakcí na jeho výrok bylo vyslání komanda z „Kobry“ do domu fanatického vyznavače Alláha…

Vyhrožoval, že uřízne hlavy policistům, matka tureckého fanatika IS nyní přejela důstojníka Kobry. Muž byl vážně zraněn.

V Sellrainu v Tyrolsku (okres Innsbruck-Land) se v sobotu odehrály děsivé scény: Matka fanouška IS (18), vrazila se svým autem do úředníka Kobry, který byl vážně zraněn.

Ale jak k tomu došlo? Po tipu zaslaném z Německého Úřadu na ochranu ústavy ohledně údajného fanouška IS, Ředitelství zpravodajství a státní bezpečnosti (DSN) okamžitě zahájilo vyšetřování. Obvinění byla potvrzena. „Uříznu hlavy policistům!“ napsal islamista na sociálních sítích.

Pak do toho vstoupila Kobra. Místo toho, aby se vzdali těžce ozbrojeným elitním úředníkům, matka a syn se pokusili uprchnout v autě. Žena šlápla na plyn a přejela jednoho z mužů. Zbytek jednotky duo nakonec zastavil. Vyšetřování stále probíhá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.8]

One thought on “Rakousko: Muslim chtěl uříznout hlavu policistům, když si pro něj přijela „Kobra“, jeho matka jednoho z mužů přejela

  1. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a také pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout