Italská vláda pronajala loď, která bude zajišťovat pravidelnou kyvadlovou dopravu invazistů z Lampedusy na sever Itálie

Italská vláda pronajala loď, která bude zajišťovat pravidelnou kyvadlovou dopravu invazistů z Lampedusy na sever Itálie

Není žádným tajemstvím, že na podobném principu již fungují i lodě pašeráckých, vysoce ziskových neziskovek, které nyní brázdí v hojném počtu libyjské vody a hledají další klienty. Zatímco neziskovky na objednávku EU dopravují ilegály z Afriky na Lampedusu, nová loď má zajišťovat, že budou džihádisté mnohem rychleji rozmístěni po Evropě. Přece jen je doprava „po vlastní ose“ poněkud zdlouhavá.

Na Lampeduse se tak uvolní místo pro další hosty, jichž je teď mnohonásobně víc než kolik ostrov unese. Ostrovu se sice uleví, ale bude to samozřejmě na úkor severnějších oblastí Itálie, ale i zbytku Evropy, kam se nyní invazisté dostanou mnohem rychleji. Zajímavé je, že žádnou loď, která by je vracela do Afriky, Itálie ani EU pronajímat nehodlá.

Italské ministerstvo vnitra je oficiálně ve službách pašerácké mafie. Místo toho, aby ilegály odmítlo, najalo si trajekt Pietro Novelli, který bude 3krát týdně kyvadlově přepravovat nelegální přistěhovalce, kteří jsou hosty hotspotu, dál na sever Itálie. To bylo oznámeno starostou Lampedusy Filippo Manninem bezprostředně po setkání s ministryní vnitra Lucianou Lamorgeseovou.

V praxi je to, jako by tento trajekt jezdil tam a zpět přímo z Afriky – jen s mezipřistáním na Lampeduse.

Trajekt Pietro Novelli zůstane v provozu 3x týdně po celý srpen a září. Na každou cestu by se mělo nalodit asi 500 nelegálních přistěhovalců.

Trajekt Pietro Novelli, který již v minulosti přepravoval turisty a zboží mezi Porto Empedocle a ostrovy Pelagie, je již na Lampeduse. A 200 migrantů, kteří v doprovodu policie opustili hotspot ve čtvrti Imbriacola, se chystá nalodit na motorovou loď najatou ministerstvem vnitra na celé letní období. 

Trajekt při tomto prvním přesunu do Mazara del Vallo  naložil pouze 200 lidí a ne asi 500, které by již měl naložit při každé další cestě, při níž by již měli být dovezeni do severnějších oblastí Itálie.

Všichni ilegálové budou naloženi do vlaků, odkud se rozptýlí do různých italských měst, ale většina se zřejmě vydá do zbytku Evropy. Draghi a Lamorgeseová jsou dva zločinci, kteří by byli v normální zemi za tento dovoz zločinců a teroristů zatčeni. Ostatně, nedávno jeden z nich  znásilnil dívku ve vlaku do Milána. Ještě dříve jiný jemu podobný dojel vlakem až do Francie, kde sťal tři křesťany v kostele v Nice…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Italská vláda pronajala loď, která bude zajišťovat pravidelnou kyvadlovou dopravu invazistů z Lampedusy na sever Itálie

  1. Keby sa Salvinimu pomstil nejaký moslim za jeho proizraelský fanatizmus, resp. nejaký vlastenec za jeho vítačstvo a oddanosť EÚ a pripravil ho o život /hoci aj v base/, celé Taliansko by si vydýchlo.

    1. Odporúčam Bielorusko. Rusko iba v prípade, že Putina nahradí niekto oveľa tvrdší a nekompromisnejší, koho nebudú nikdy trápiť výčitky svedomia, ktorý nebude mať zábrany použiť ZHN a ktorý sa úplne odpúta od globalistickej mafie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout