Veřejný projev francouzského virologa Luca Montagniera, nositele Nobelovy ceny za medicínu (video)

Veřejný projev francouzského virologa Luca Montagniera, nositele Nobelovy ceny za medicínu (video)

Poslední dva roky jsou mainstreamovými médii prezentováni jen pečlivě vybraní „odborníci“ – lékaři, virologové, epidemiologové a někdy jen propagandisté bez patřičného vzdělání. A lid jim tupě věří, bez ohledu na to, že jsou za propagandu placeni. Připomínám, že i Mengele a jeho blízcí kolegové vystudovali medicínu…

Je tu ovšem spousta odborníků, kteří mají diametrálně odlišné názory od všech těch mainstreamem a loutkovými vládami do popředí postrkovaných propagandistů. Ti nemají ze sdělování svých názorů a odborných rad žádný profit. Naopak, jsou zatracováni, dehonestováni a mnohdy ztrácí i roky budovanou kariéru. A je zde i skupina, která nemá co ztratit, protože jde o odborníky, kteří si již vydobyli dostatečnou prestiž, takže se nenajde nikdo, kdo by si dovolil jim veřejně oponovat.

K těmto odborníkům patří i 89letý francouzský virolog Luc Montagnier, který vedl  v Pasteurově institutu v Paříži tým, který objevil HIV v roce 1983. V roce 2008 byla profesoru Montagnierovi udělena Nobelova cena za medicínu jako uznání jeho práce. Právě tento věhlasný virolog vystoupil nedávno na demonstraci v italském Miláně. Přepis proslovu najdete pod videem:

Existují obrazy, pro mě také mimořádné, malých bakterií i ve střevech, která jsou plná virů. A to je boj bakterií a virů, který je třeba porazit i správnou výživou a hygienou. Tuto nemoc neléčí vakcína, ale kombinace léků.

Došlo k obrovské strategické chybě, něco bylo syntetizováno a izolováno, obrovská strategická chyba. Na rozdíl od toho, co bylo řečeno na začátku, tyto vakcíny nenabízejí žádnou ochranu, a to se ukazuje pomalu. To je dnes vědecky uznáváno všemi. Ukazují to nejen vědecké experimenty, ale také všichni pacienti, na kterých byly účinky analyzovány, aby se to prokázalo.

Namísto ochrany, jak bylo slíbeno, můžete místo toho podporovat další infekce. Protein, který byl použit ve vakcínách na tento virus, je ve skutečnosti toxický, je to jed. Vakcína by neměla zabíjet, ale chránit a kvůli této vakcíně došlo k mnoha úmrtím, dokonce i mladí sportovci mají závažné problémy. Dávat dnes tyto vakcíny dětem je absolutní zločin.

Může také způsobit velmi závažná nervová onemocnění v mozku. Kvůli dlouhodobým účinkům této vakcíny je mnoho lidí, kteří umírají. Neurologické poruchy se mohou objevit i od první dávky, nejen od druhé. Ani dnes nikdo nedokáže předpovědět, kolik z těchto lidí, kteří byli nyní očkováni, bude mít v budoucnu velké neurologické problémy.

Žádám všechny své kolegy, aby absolutně přestali očkovat tímto typem vakcíny. Dnešní lékaři jsou dokonale informováni o tom, co říkám, a proto by měli okamžitě zasáhnout, protože budoucnost lidstva je ohrožena. Mnoho zemí zapomnělo na léčbu, existuje nejen vakcína, ale také léky, které se nepoužívají a které velmi dobře fungují.

Je jen na vás, zejména na neočkovaných, komu se jednoho dne podaří zachránit lidstvo. Pouze neočkovaní budou moci zachránit očkované. Očkovaní budou v každém případě kontaktovat lékařská střediska, aby byli zachráněni. Musíme se vyvarovat naslouchání a dávání hlasu těm, kteří na to nemají právo, a musíme nechat mluvit vědu. Opakuji: jsou to neočkovaní, kdo budou moci zachránit lidstvo.

Na začátku se velké farmaceutické nadnárodní společnosti velmi zajímaly o vakcíny z ekonomického hlediska. To se musí nyní překonat a my se musíme vrátit k úctě k vědecké pravdě. Je nutné pečlivě sledovat vývoj klinické situace, zejména u očkovaných 1, 2 nebo 3 dávkami, protože existují vědecké studie, které se týkají závažných mozkových onemocnění. A musíme odstranit mlhu, která zasáhla vědecké zprávy. Je důležité, aby medicína a vědecká pravda byly prezentovány v médiích a v hlavním proudu.

Zejména pro lidi, kteří mají jiné patologické stavy, jako je například rakovina, je velmi důležité, aby nebyli očkováni, protože do buněk se dostává hliník a ten je ještě více superkarcinogenní a proto mohou zemřít ještě dříve. Výzkum pokračuje a já a celý můj tým pokračujeme ve výzkumu tohoto viru. Výzkum nekončí, ještě jsme nedosáhli tohoto bodu.

Člověk zvítězí, pokud se soustředí na zákon přírody a jen na to. Každý občan je svobodný a musí se také řídit politickými myšlenkami, využít nadcházejících voleb k vyjádření svého názoru.

Co bych dnes řekl mladému člověku? Musíte bezpodmínečně jednat, každý z vás, a najít pravdu skrytou za lží. Ať žije svoboda.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout