Německá koupaliště již jen pro muslimy?

Německá koupaliště již jen pro muslimy?

V poslední době došlo hned k několika incidentům na veřejných koupalištích – a to nejen v Německu, ale například i ve Francii nebo Rakousku. Společným jmenovatelem všech těchto problémů byli „muslimští mladíci.“ Pokud by byl vydán zákaz vstupu těmto etnikům, pak bude provozovatel koupaliště obviněn z rasismu a xenofobie.  Řešení tedy problém nemá a vše směřuje ke stavu, kdy budou různá veřejná koupaliště vyhrazena jen těm, kdo si z nich udělali svoje „no-go zóny.

Jak jistě víte, tak výtržníci, kteří jsou mnohdy mladší 18 let, nebývají za podobné útoky potrestáni. Šéf německé Asociace plavčíků, k němuž se dostanou veškeré informace o obohacovaných koupalištích, nyní promluvil a říká, že on sám by nikomu návštěvu těchto zařízení nedoporučil. Zůstanou tak všechna veřejná koupaliště – včetně těch přírodních – k dispozici pouze muslimům? Půjde o další z řady ústupků? Zdá se, že ano…

„Se svými třemi vnoučaty bych do venkovního bazénu nechodil,“ říká šéf všech plavčíků v Německu, prezident Asociace plavčíků, Peter Harzheim.

Po působivé rvačce v berlínském venkovním bazénu minulý víkend se prezident Asociace plavčíků Peter Harzheim v „Bildzeitung“ vyjádřil k přeměně německých venkovních bazénů na no-go zóny.

Harzheim, který pracuje v této branži téměř půl století, otevřeně říká, že v současné době nemůže doporučit rodinám, aby o víkendech chodily do venkovního bazénu. „Mám i tři malá vnoučata – kdybych tam s nimi šel, prostě bych se choval nezodpovědně!“

S ohledem na četné násilníky s přistěhovaleckým pozadím na videu, které zobrazuje část rvačky na berlínském koupališti, Harzheim soudí: „Když to vidím, děsí mě to. Tito lidé, které tam vidím, nemají žádný respekt k ostatním lidem. Takhle to dál nejde.“

Šéf německého policejního svazu Rainer Wendt, který se v poslední době více zabýval vládním appeasementem, také vyjádřil podobný názor a obvinil politiky, že odmítají učinit jasná prohlášení o pozadí pachatelů:

„Politici se vyhýbají debatě o těchto mladých mužích, většinou s přistěhovaleckým původem.“

Lázně by proto měly lépe předtřídit své návštěvníky, požaduje předseda Asociace plavčíků. Jak by to mohlo konkrétně vypadat, je samozřejmě těžké odpovědět… Obrovský konflikt s politikou a současným soudnictvím je zde nevyhnutelný.

Ale ani to, co se dělo po nepokojích na koupališti v Harzheimu není dobré: „Není možné, aby lidé, kteří tam páchají zločiny, byli po dvou hodinách propuštěni. Politici zavírají oči před problémy a nechávají nás na holičkách.“

A co je vrcholem šílenosti v této situaci? Tlak neofeministické politiky, která požaduje, aby se ženy také mohly objevit „nahoře bez“ v bazénech a u jezer, což samozřejmě v situaci, kdy dochází k velmi častým sexuálním napadením koupajících se žen, klidu nepřispěje. Švýcarský „Světový týden“ měl dokonce titulek: „Topless ve venkovních bazénech? Ano, prosím!“ Neexistuje lepší způsob, jak ukázat, že bezpodmínečná imigrace a otevřenost Západu nefungují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německá koupaliště již jen pro muslimy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout