Třináctileté dívky byly na koupališti v Linci sexuálně napadeny muslimy, ti nebudou nijak potrestáni

Třináctileté dívky byly na koupališti v Linci sexuálně napadeny muslimy, ti nebudou nijak potrestáni

Pustit v multikulturně obohacovaných zemích nezletilé dcery samotné na koupaliště už značí především nezodpovědnost rodičů. Všichni velmi dobře ví, co se v posledních letech děje na koupalištích nejen v Rakousku, ale i Německu, Švédsku nebo Francii. A vražda třináctileté dívky rukou Afghánců, k níž došlo právě v Rakousku, by měla rodiče nezletilých děvčat uvést do střehu ještě víc.

Případ sexuálního napadení dvou 13letých dívek v Linz’s Parku vyvolal vlnu nespokojenosti s tím, kam se Rakousko díky dlouholeté vítací politice žene. Zejména na pozadí brutální vraždy 13leté dívky ve Vídni skupinou Afghánců ukázal případ z Lince, že dívky a ženy jsou  na veřejnosti stále více ohroženy.

  • Dívky Syřané a Severomakedonci chytili a pak je osahávali na hýždích a hrudníku.
  • Mainstreamová média bagatelizovala podezřelé jako „gang teenagerů“
  • Podezřelí jsou ve věku 11 nebo 12 let, proto jim nehrozí žádný trest
  • Radní pro bezpečnost Raml (FPÖ) vyzývá k větší bezpečnosti ve venkovních bazénech
  • Popírání reality na ÖVP: Chtějí se spolehnout na „osvětovou kampaň“

Obě dívky byly v pondělí odpoledne obklíčeny gangem mladých muslimů na trávníku na koupališti a osahávány na hýždích a hrudníku. Mnozí občané již po novinové zprávě o osahávajícím „gangu mladistvých“ měli podezření, že se pravděpodobně nejedná o rakouské teenagery, protože podezřelí pokračovali ve svém sexuálním útoku velmi vytrvale. I když se dívky přestěhovaly jinam skupina je pronásledovala a nadále je osahávala a obtěžovala. A ani ve vodě jim muslimové nedali pokoj a osahávali je.

Nakonec se dívky obrátily na plavčíka, který zavolal policii. Také fotografoval pachatele, když odcházeli z šaten. V úterý se policii konečně podařilo některé z pachatelů zadržet. Jsou to 11- a 12ti letí muslimové ze Sýrie a Severní Makedonie. Ti byli vyslýcháni policií za přítomnosti jejich rodičů a přiznali se. Vzhledem k tomu, že jsou stále nezletilí, neponesou si žádné trestní důsledky.

Společnost Linz AG jako provozovatel koupaliště incidentu litovala a vydala zákaz vstupu do bazénů pro obviněné. Kromě toho se má zvýšit počet bezpečnostních pracovníků. Apelovali také na koupající se, aby byli ostražití a okamžitě nahlásili incidenty nebo zavolali policii. Radní pro bezpečnost Michael Raml vítá rychlou reakci Linz ag, ale považuje za děsivý vývoj, že ve venkovních bazénech je nutné zvýšené využití bezpečnostního personálu.

Znovu zdůrazňuje: „Ti, kdo nedodržují naše zákony, ztratili právo na ochranu a musí opustit naši zemi!“ Kromě toho připomíná, že po migrační invazi bylo v létě 2016 zaznamenáno mnoho sexuálních obtěžování ve venkovních bazénech a vyzývá k otevřené a upřímné diskusi o tomto problému. „Faktem je, že pozoruhodně často jsou žadatelé o azyl pachateli sexuálních deliktů,“ řekl Raml. Zároveň inicioval myšlenku, že ochranka – pokud s navýšením bude souhlasit – by mohla v budoucnu zajistit bezpečnost i v obecních lázních.

Zatímco liberální bezpečnostní městská rada jedná a otevřeně řeší narůstající násilí a jeho příčiny, linzská ÖVP se nadále spoléhá na falešná řešení. Po incidentu požadovala, aby linecké lázně kontaktovaly náměstkyni guvernéra Christine Haberlanderovou (ÖVP) a zúčastnily se její osvětové kampaně „NO GO“ proti sexuálnímu obtěžování.

Protože „zaměstnanci koupališť by byli také vyškoleni jako kontaktní osoby pro postižené dívky a ženy i dotčené koupající se,“ říká místostarosta Lince Bernhard Baier. Ovšem nejlepším řešením by bylo, kdyby k takovým incidentům vůbec nedocházelo. ÖVP a její kancléř by však také museli přiznat, že v roce 2015 zcela selhali.

Koneckonců, byli ve vládě, když byly hranice otevřeny. Dnešní kancléř a tehdejší státní tajemník pro integraci vysvětlil drahým voličům: „Průměrný imigrant dneška je vzdělanější než průměrný Rakušan.“

K uvedenému jen dodávám, že k podobným napadením dochází ve všech islamizovaných zemích, přičemž nejnásilnější jsou právě muslimové nejmladší generace. To už tak nějak predikuje, jak asi bude vypadat Evropa za nějakých 10 let, až budou tito zatím mladiství muslimové ve věku mezi 20-30 lety…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Třináctileté dívky byly na koupališti v Linci sexuálně napadeny muslimy, ti nebudou nijak potrestáni

  1. Testosteronová tsunami barbarů má své nebezpečné výsledky. Je otázka kolik Rakušanů o tom vlastně ví a zajímá se o bezpečnost svých dětí a země, a ještě tak zhruba polovina Rakušanů volí Zelené presidenty. Takže za těch 10 bude situace nejspíše o dost horší než dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout