Maledivy: Muslimové útočili na účastníky Mezinárodního dne jógy

Maledivy: Muslimové útočili na účastníky Mezinárodního dne jógy

S prohlubující se radikalizací muslimů se stávají i dosud dovolenkové  ráje místem, kde je stále striktněji prosazováno právo šaría. Na Maledivách došlo již v několika posledních letech k útokům na turisty, zejména pak na spoře oděné ženy.

Policie na Maledivách použila slzný plyn a pepřový sprej ke kontrole davu lidí, kteří v úterý ráno narušili jógovou akci organizovanou indickou vysokou komisí a velvyslanectvím v hlavním městě Male, uvedl organizátor.

Dav zaútočil na stadion, kde se více než 150 lidí, včetně diplomatů a vládních úředníků, účastnilo akce oslavující Mezinárodní den jógy, útočili na účastníky a ničili majetek, řekl jeden z organizátorů, který si nepřál být jmenován, protože nebyl oprávněn mluvit s médii.

Protestující mávali transparenty prohlašujícími, že jóga je proti zásadám islámu.

Islám je státní náboženství na Maledivách, skupině ostrovů v Indickém oceánu s populací asi půl milionu obyvatel.

„Policie odpověděla opatřeními proti nepokojům a později použila pepřový sprej a slzný plyn, aby ovládla dav a zabezpečila oblast,“ řekl superintendant policie Fathmath Nashwa.

Na závěr připomínám, že dovolenou strávenou v podobném chalífátu přispívá každý turista také na džihád, neboť podnikatelé věnují na tyto účely desátky ze svých příjmů. Pokud by na Maledivy a podobná místa přestali jezdit turisté, pak by teprve místním došlo, že nakonec i sami sebe připravili o obživu.  Podobná místa totiž nemají šanci bez turismu přežít. A bylo by samozřejmě i o něco méně na džihád…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Maledivy: Muslimové útočili na účastníky Mezinárodního dne jógy

  1. Aj ten, kto sa rozhodne dovolenkovať v Turecku /alebo navštíviť ktorékoľvek podujatie v Katare/ pácha rovnako ťažkú velezradu ako počas druhej svetovej vojny Emanuel Moravec a Vojtech Tuka… Oveľa viac slobody dávajú turistom a niektorým prisťahovalcom /existuje okolo 50 kostolov ,nejaké tie svätyne a dokonca aj synagóga – a nemoslimom nesmie nikto ublížiť/ Spojené arabské emiráty s výnimkou Šardžá, kde platia veľmi tvrdé zákony. Nie, existenciu otroctva nijako nepopieram.

  2. vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. islám nezná a neuznává odluku státu od církve. šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout