Itálie: „Bílé ženy tady nemají co dělat!“ Tlupa Severoafričanů ve vlaku sexuálně napadla šest mladých dívek

Itálie: „Bílé ženy tady nemají co dělat!“ Tlupa Severoafričanů ve vlaku sexuálně napadla šest mladých dívek

Včera jste si zde mohli přečíst o hromadných útocích Arabů v severoitalském rekreačním letovisku Peschiera del Garda. Podle posledních zpráv bylo Arabů a černochů více než tisíc, přičemž útoky byly koordinované, neboť útočníci se předem svolali přes sociální sítě.

Severoafričané však neútočili pouze v samotném letovisku, ale stále více lidí hlásí i útoky nejen z různých nádraží, ale také přímo z vlaků, kterými vesměs muslimská mládež do letoviska přijela.

Podobně jako tomu bylo u útoků u fotbalového stadionu ve Francii, tak také zde se postupně ozývají oběti muslimských útočníků. A také v Itálii si lidé stěžují na velmi laxní nebo žádnou reakci policie, jaká se projevila i u silvestrovských útoků v Miláně. Ve srovnání s tím, jak policie útočila na demonstranty proti covidovým nařízením, se opět potvrzuje, že systém jde po vlastních lidech a ne po invazistech.

Děsivá byla cesta vlakem pro šest dospívajících dívek, které byly napadeny bandou desítek Severoafričanů.

Dívky ve věku od 16 do 17 let svědčí o tom, že byly osahávány a zesměšňovány desítkami mladých severoafrických mužů ve vlaku na trase Verona-Milán.

K případu se jako první vyslovili rodiče dívek:

„Proč nikdo nezasáhl na nádraží a ve vlaku? Ani železniční personál, ani policie. My, rodiče, jsme byli daleko, zavolali jsme 112, ale nikdo nepřišel, zatímco naše dcery byly v nebezpečí, uvízlé ve voze, ponechané na milost a nemilost šíleného gangu. Napadlo je velké množství lidí, cítily se špatně, jedna z nich měla záchvat paniky. A my jsme byli přilepeni k telefonům po jejich volání o pomoc, snažili jsme se (marně) získat pomoc.“

Den, který měl být dnem čisté zábavy, se změnil v noční můru pro šest dívek, které se vracely vlakem z Gardalandu. Dívky, z nichž čtyři žijí v Miláně a dvě v Pavii, byly ve věku od 16 do 17 let a byly na palubě regionálního vlaku 2640, který odjížděl z Peschiera del Garda v provincii Verona a měl je odvézt zpět do Milána poté, co strávily den v zábavním parku. Dívky byly údajně obtěžovány a sexuálně napadány – a to po dlouhou dobu – asi stovkou Severoafričanů.

Oběti řekly: „Byly jsme obklíčeny. Bylo dusno, některé z nás omdlívaly. Zatímco jsme hledaly průvodčího, došlo k sexuálnímu napadení. Dívky také vypověděly, že jim útočníci se smíchem řekli: „Bílé ženy tady nemají co dělat.“ Incident se odehrál minulý čtvrtek 2. června v pozdním odpoledni. Dívky tvrdily, že krátce před 18.hodinou byly na vlakovém nádraží Peschiera, kde na nástupišti a kolejích zaútočilo na cestující více než sto mladíků a dokonce mezi nimi bylo i několik dívek, většinou severoafrického původu. Útočníci byli zhruba stejného věku jako napadené dívky nebo o něco starší.

Zdá se, že oběti sexuálního napadení ihned neupozornily policii ze strachu, že budou zbity, ale rozhodly se zavolat svým rodičům, kteří poté volali 112, „ale nikdo nezasáhl,“ uvedli rodiče.

Luca Zaia, guvernér regionu Veneto, komentoval události: „Myslet si, že dívky mohou být v našem regionu obtěžovány nebo napadány, je nesnesitelné. Žádám o nulovou toleranci a o to, aby policie udělala vše, co je v jejích silách, aby pachatele těchto činů našla.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Itálie: „Bílé ženy tady nemají co dělat!“ Tlupa Severoafričanů ve vlaku sexuálně napadla šest mladých dívek

  1. Kolik nasich jeste bude sikanovano, okradeno, zavrazdeno a muceno ?
    Kolik nasi krve musi byt prolito abychom zaacali bojovat ?
    Nemate obavu ze az ta mela zacne, bude pozde, bude nas uz malo ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout