Dvě studie ukazují, že cirkulující virus opičích neštovic byl manipulován v biolaboratoři

Dvě studie ukazují, že cirkulující virus opičích neštovic byl manipulován v biolaboratoři

Plánuje se pokračování „plandemického“ šílenství s novým virem poté, co se již covidu téměř nikdo nebojí a oprávněně stále více lidí nedůvěřuje genovým injekcím, kterým kdosi zcela mylně říká vakcíny, neboť po nich lze covidem onemocnět i nemoc přenášet?

Opičí neštovice sice nejsou nemocí nijak smrtelnou, jenže vakcíny se již čile vyrábí i prodávají a zdá se, že v případě vyhlášené pandemie by mohlo přinést plošné očkování opět velmi slušný výdělek zástupcům Big pharmy i jejich oddaným pomocníkům z řad politiků a uplacených „lékařů“.

Stále více indicií ukazuje, že kdosi zřejmě „vytáhl“ opičí neštovice jako náhražku covidu. A hned dvě studie nyní ukazují, že ten „někdo“ vytáhl virus rovnou z laboratoře…

Ve studii publikované portugalským Institutem zdraví byly nalezeny abnormální mutace v nyní cirkulujícím viru opičích neštovic, což naznačuje, že byl manipulován a upraven v biolaboratoři. Nyní byla publikována druhá studie, která tuto teorii podporuje.

Onemocnění opičích neštovic obvykle začíná horečkou předtím, než se objeví vyrážka – asi o jeden až pět dní později, často začíná na obličeji a pak se šíří na dalších části těla. Vyrážka se mění a prochází různými fázemi, než nakonec vytvoří strup, který později odpadne. Osoba je nakažlivá, dokud všechny strupy nespadnou a pod nimi není zhojená kůže.

Onemocnění bylo vždy extrémně vzácné a bylo poprvé zjištěno u člověka v roce 1970 v Demokratické republice Kongo – a to u 9letého chlapce. Od té doby byly případy opičích neštovic u lidí hlášeny v 11 afrických zemích. Teprve v roce 2003 bylo zaznamenáno první vypuknutí opičích neštovic mimo Afriku ve Spojených státech a nikdy předtím nebyla nemoc zjištěna v několika zemích současně.

Až dosud.

Nová studie publikovaná portugalským Národním institutem zdraví poskytla důkazy, že virus zodpovědný za vypuknutí opičích neštovic v Evropě, Americe a Austrálii byl silně manipulován vědci v laboratoři a další důkazy naznačují, že byl záměrně vypuštěn.

Studie byla zveřejněna 23. května 2022 a je přístupná zde.

Vědci NIH shromáždili a analyzovali klinické vzorky od 9 pacientů s opičími neštovicemi mezi 15. a 17. květnem 2022.

Vědci dospěli k závěru, že mezinárodní vypuknutí opičích neštovic, které nyní údajně zažíváme, je s největší pravděpodobností způsobeno jediným původcem, protože všechny dosud publikované sekvenované viry jsou blízko sebe.

Dospěli také k závěru, že virus patří do západoafrického kmenu virů opičích neštovic. Zjistili však, že je nejblíže příbuzný virům opičích neštovic, které byly v letech 2018 a 2019 vyvezeny z Nigérie do několika zemí, jmenovitě do Velké Británie, Izraele a Singapuru.

Ačkoli je virus velmi podobný virům 18/19 vyváženým z Nigérie, je stále velmi odlišný s více než 50 jednonukleotidovými polymorfismy (SNP), tj. Genetickými variacemi.

Richard Neher, evoluční biolog na univerzitě v Basileji, veřejně prohlásil v mainstreamových médiích, že:

Na základě normálních evolučních plánů by vědci očekávali, že virus jako opičí neštovice zachytí tolik mutací za 50 let, ne za čtyři roky. To je docela pozoruhodné.

Nyní byla zveřejněna druhá studie, která našla v údajném genomu viru něco, co by tam nemělo být.

Autory studie jsou Jean-Claude Perez a Valère Lounnas z Evropské laboratoře molekulární biologie. Jejich studie nese název „Květen 2022: Zvláštní evoluce genomů viru opičích neštovic„.

Vědci porovnávali vývoj 14 genomů viru opičích neštovic s cílem detekovat mutace nebo jiný virový vývoj (rekombinace), který by mohl vysvětlit náhlé vypuknutí této velmi slabě cirkulující epidemie.

Náhodou vědci zjistili, že údajně cirkulující virus opičích neštovic obsahuje „30-T dlouhou sekvenci uprostřed genomu opičích neštovic, mezi RNA závislou na DNA a proteinem pro začlenění kravských neštovic typu A.“

Proč je to divné? Podle vědců je to proto, že se to nikdy nestane v úplné sekvenci. Vědci tvrdí, že i když se často nacházejí na konci genomu, např. na konci viru opičí encefalitidy, téměř nikdy nejsou nalezeny v celé sekvenci.

Celou studii si můžete přečíst zde.

Údajně poprvé v historii existuje virus opičích neštovic cirkulující současně v několika zemích prvního světa a tento údajný virus má více než 50 mutací, které se vyskytly během 4 let namísto 50 let, které by to běžně trvalo. A teď víme, že obsahuje něco, co by tam prostě nemělo být.

Měli bychom opravdu věřit, že tento virus vznikl přirozeně, pokud existuje? Pokud je třeba věřit studiím, pak celá věc zavání virovou manipulací v biolaboratoři.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

One thought on “Dvě studie ukazují, že cirkulující virus opičích neštovic byl manipulován v biolaboratoři

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout