V nové reklamě představuje Audi muslimku s duhovou vlajkou (video)

V nové reklamě představuje Audi muslimku s duhovou vlajkou (video)

V islámu je homosexualita trestná, deset zemí stále praktikuje trest smrti za homosexualitu a většina dalších muslimských zemí ji trestá tělesnými tresty, deportací do převýchovných táborů  či vězením, které mnohdy vězněný homosexuál nepřežije. Homosexualita, ale i další sexuální odchylky od normálu, jsou tedy v islámu nepřípustné, snad vyjma pedofilie a zoofilie, které většina muslimských zemí toleruje.

Červen byl v EU vyhlášen jako Evropský měsíc LGBTQI+, na což mnohé pokrokové firmy okamžitě zareagovaly a začaly vyvěšovat duhové vlajky nebo vyjadřovat svoji podporu této komunitě i jinými způsoby.

To, jak svoji náklonnost k LGBTQ komunitě projevila německá firma Audi, však zřejmě sotva cokoli jiného předčí. Na klipu této automobilky totiž můžete mimo jiné vidět i zahalenou muslimku, držící duhovou vlajku. To je ovšem pro muslimy něco zcela nepřijatelného a již nyní je jisté, že budou videoklipem uraženi a ten bude muset být záhy stažen.

Již mnohokrát jsem zde upozornila na fakt, že v islamizované Evropě bude „duhová“ komunita mezi prvními, s kým se nový chalífát vyrovná. Jako první jsou totiž na dobytých územích eliminováni odpadlíci a hned po nich tato pro muslimy zcela neakceptovatelná komunita…

Na propagační video Audi se můžete podívat zde:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “V nové reklamě představuje Audi muslimku s duhovou vlajkou (video)

  1. Zatiaľ „len“ 10 štátov umožňuje trest smrti za homosexualitu a z nich ho iba Irán dáva automaticky – ostatné krajiny pripúšťajú aj nižšie tresty. Nepochybujem ale, že toto číslo bude v najbližších rokoch veľmi rýchlo rásť po celom svete. Čiže nielen v islamizovanej Európe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout