Švédistán: Socanská politička prohlásila, že „je lepší být znásilněna migrantem, než západním mužem“

Švédistán: Socanská politička prohlásila, že „je lepší být znásilněna migrantem, než západním mužem“

Na úvod pro upřesnění uvádím, že tento výrok je již několik let starý, ale perfektně vystihuje situaci, kam se Švédsko dostalo. Jen málokde má většina původní populace tak „kvalitně“ vygumované mozky jako právě ve Švédsku.  I přes zcela jasně hovořící statistiky stále většina lidí v zemi nadšeně vítá budoucí vrahy svých potomků.

Švédsko by tak mělo být v tomto ohledu varováním i pro nás, protože také zde již dochází k indoktrinaci mladých na školách zvrácenou multikulturní propagandou. Prakticky denně narážím ve Švédských médiích na zmínky o znásilněních, dnes se objevil mimo jiné i zbrusu nový případ vraždy ze cti. Vlastní rodina zabila nezletilou dceru, neboť nežila jako správná muslimka.

S postupující islamizací začínají mizet různé nepohodlné statistiky, ale ty poslední – celosvětové – již potvrzují, že je Švédsko nejnebezpečnější zemí v Evropě – a to jak co se útoků se zbraněmi týká, tak pro ženy. Švédsko dokonce figuruje na druhém místě světového žebříčku zemí, kam by ženy neměly v žádném případě jezdit bez mužského doprovodu. Horší je v tomto směru už jen JAR.

V posledních letech, i přes stále častěji se falšující statistiky, se fakta nedají zatajit. Přesto mají socani, kteří mají to vše na svědomí, zdaleka největší preference, krátce před volbami přesahují 30%, na čemž se však podepisuje i fakt, že je volí právě invazisté z muslimských ghett.

Ale vraťme se k oné političce a ukažme si další případy švédských vítaček, jejichž příklad nijak nedopomohl tomu, aby se Švédové probudili a uvědomili si, kam se řítí. Nyní už jen přímou cestou do chalífátu.

Feministická politička obhajovala násilníky z řad migrantů argumentem, že když znásilnění páchají švédští muži, je to „horší“ kvůli kulturním rozdílům.

„Švédští muži, kteří znásilňují, to dělají navzdory rostoucí rovnosti pohlaví. Dělají aktivní volbu. Je to horší…“ napsala na Twitter Barbro Sörmanová (viz titulek) ze socialistické a feministické levicové strany.

Vysvětlila to tak, že švédští muži jsou vychováváni ve společnosti, která věří v rovnost žen a mužů, a proto by měli být drženi na vyšší úrovni než migranti, kteří pocházejí z kultur, kde se se ženami zachází jako s druhořadými občany. Přesto tato údajná feministka dlouhé roky nadšeně zve tyto muže do Švédska.

Ovšem ve Švédsku není tato údajná feministka jedinou ukázkou absolutní odtrženosti od reality, neschopnosti uvědomit si dosah toho, co se děje. Je šílené, že muslimské invazisty vítají nejvíc právě podobné „feministky“, které budou po vzniku chalífátu zabaleny do burky a budou muset cupitat tři kroky za svým „pánem“ nebo homosexuálové, kteří poletí ze střechy nejvyšší budovy. Samozřejmě bez padáku.

Právě někdy v období kolem roku 2015 vznikl další údajně feministický spolek – skupina žen – vítaček vystoupila na veřejnost pod heslem: „Prosím, neochraňujte nás, pokud budeme znásilňovány migranty“:

 

Švédsko je nechvalně známé nejvyšším počtem znásilnění v Evropě. Je nesporným faktem, že muslimští invazisté jsou masivně zastoupeni v oficiálních statistikách znásilnění.

Švédsko má nejrychleji rostoucí populaci v Evropě, a to téměř výhradně díky přílivu muslimů – Arabů, Afghánců a Afričanů. Zároveň se v zemi astronomicky zvýšila  kriminalita: v roce 1975 bylo policii nahlášeno 421 znásilnění; v roce 2014 to bylo 6 620. A to se stále víc žen bojí znásilnění nahlásit poté, co jim je vyhrožováno, pokud znásilnění ohlásí nebo jen nechtějí být nařčeny z rasismu, islamofobie a xenofobie.

Mnoho násilníků navíc dostává pouhou podmínku nebo jen směšný trest. Nejedna žena se poté, co znásilnění ohlásila, stala terčem útoků ze strany pachatele nebo jeho rodiny. I to je důvod, proč se dnes již nejspíš většina znásilnění ani nehlásí. Pokud vidíme, jakým způsobem smýšlí nejedna Švédka, pak je jasné, že část nehlásí znásilnění jen proto, aby nepatřily k těm, kdo naruší pohádky o báječném multikulturním světě.

Vše došlo až tak daleko, že se násilníci – cítící se býti beztrestnými – neštítí znásilnění nahrávat. Nejen celým Švédskem otřásl případ hromadného znásilnění mladé švédské matky dvou dětí, která byla odvlečena na pokoj v azylové ubytovně a tam hromadně znásilněna. Invazisté – většinou Afghánci – si vše nahrávali a v přímém přenosu znásilňování pouštěli na Facebook (viz obrázek výše).

Švédové však stále vítají  a to přes fakt, že „77,6 procent násilníků v zemi je identifikováno jako cizinci (a to je významné, protože ve Švédsku je „cizinec“ obecně synonymem pro „přistěhovalce z muslimské země“).  A i to je pravděpodobně velmi podhodnoceno, protože švédská vláda – ve snaze zakrýt problém – zaznamenává druhou generaci muslimských pachatelů jednoduše jako „Švédy“.
Konzervativní politici, kteří se snaží upozornit na tento problém, byli obviněni ze zločinů z nenávisti, zatímco některé švédské oběti znásilnění se údajně zdráhají hlásit sexuální útoky policii, protože se obávají, že by to mohlo „urazit“ pachatele.

Nahlásit již neměla co další švédská dívka, nadšená vítačka, která plně podporovala multikulturalismus a vše s ním související. Změnit názor již nestihla, neboť mezitím narazila na Afričana – muslima, který ji znásilnil a velmi brutálně zavraždil a její zohavené tělo odhodil v lese. Švédská sluníčkářka Elin Krantz tak poznala islám v jeho nejsurovější podobě.

Ingrid Carlqvist – šéfredaktorka Dispatch International (viz její video níže – v angličtině) – řekla, že „Švédsko se rychle blíží k úplnému kolapsu.“ Ve videu z roku 2016 předpověděla, že za 10-15 let již budou Švédové cizinci ve vlastní zemi. A zdá se, že se od té doby nic nezměnilo a vše směřuje přesně tím směrem, který naznačila…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Švédistán: Socanská politička prohlásila, že „je lepší být znásilněna migrantem, než západním mužem“

  1. Švedsko bude první muslimskou zemi v EU ale co už pokud tam vyhravaji vitači migrantu volby tak už je s němí konec a ženy co otevřeně pohradaji svými muži a radši se nechají znasilnovat migranty tam se pokoušet zachranit ženu nemá smysl necht tedy ad jsou štastne s muslimy 🕌🕋👳‍♂️🌙

  2. Keby si tá Ylva z Európskej komisie priala byť zavraždená radšej moslimom než bielym človekom a povedala to na plné ústa, nečudoval by som sa…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout