Odhalené dokumenty společnosti Pfizer potvrzují: Úmrtnost testovaných subjektů byla 3,7%!

Odhalené dokumenty společnosti Pfizer potvrzují: Úmrtnost testovaných subjektů byla 3,7%!

Jak jste si  mohli povšimnout, tak průběžně zde přináším informace z již odtajněných dokumentů zločinecké firmy Pfizer. Původně měly být dokumenty zveřejněny až za více než 70 let, ale naštěstí se v USA našel nezkorumpovaný soudce, který rozhodl, že k odtajnění musí dojít co nejdřív.

Postupně tak vychází ven výbušné informace, přičemž korporátní média mlčí jako ryba. Ostatně, i ta byla – jak se již ukázalo – velmi štědře Pfizerem uplácena.

Za normálních okolností by již dávno vypukl celosvětový skandál, neboť je již bezpochyby potvrzeno, že Pfizer věděl o škodlivých vedlejších účincích genových preparátů i o de facto neúčinnosti jejich ochrany proti covidu. Očkovaný člověk navíc může nemoc i přenášet, což se také neslučuje s původním tvrzením Pfizeru.

Od covidového hoaxu vylézá na povrch jeden skandál za druhým a rozsah zločinu se každým dnem stává neuvěřitelnějším. První skandál se týkal, podle Tagesanzeiger jednostranných kupních smluv, které společnost Pfizer uzavřela se zákazníky:

Americký farmaceutický gigant si podle dokumentů, které se dostaly na veřejnost, zajišťuje své rekordní zisky z prodeje vakcín jednostrannými smlouvami.

Pfizer úspěšně prosadil, že smlouvy musí zůstat utajeny po dobu deseti let. Za žádných okolností nesmí být tato doba zkrácena. Povinnost nákupu zůstává v platnosti i v případě, že jsou nalezeny úspěšné léky na Covid-19.

V případě nároků na náhradu škody, například z důvodu vedlejších účinků, je zodpovědnost přenesena na kupující, tj. státy. A co víc, podle smluv musí státy dokonce převzít právní obranu společnosti Pfizer a zaplatit za ni. Pouze New York je zamýšlen jako místo soudní příslušnosti.

Zpackané schvalovací studie společnosti Pfizer již způsobily i další skandály:

Nesprávně označené vzorky, nesprávně skladovaná vakcína, pomalé reakce na vedlejší účinky: Obvinění informátora o studii o vakcíně Biontech/Pfizer jsou dlouhá. 

Není divu, že Pfizer nechtěl zveřejnit klíčové studie. Ale – díky Bohu – Texaský soudce jmenovaný v roce 2019 prezidentem Trumpem, vydal soudní příkaz ke zkrácení 75letého období propuštění na přibližně 8 měsíců. Do dubna již musela FDA uvolnit 55 000 stran důkazů měsíčně a obsah je podle první analýzy více než výbušný.

Dr. Naomi Wolfová a její tým analyzovali dokumenty (několik desítek tisíc stran). 23. dubna diskutovala o některých výsledcích se Stevem Bannonem; včetně skutečnosti, že počáteční údaje společnosti Pfizer ukázaly úmrtnost 3,7 procenta a výrazně vyšší míru těžkých vedlejších účinků po očkování: (viz Rumble)

Z celkového počtu pacientů, které Pfizer studoval – více než 42 000 – zemřelo 3,7 procenta.

Dr. Wolf vysvětlil, že Pfizer také nezveřejnil desítky tisíc počátečních zpráv o závažných nežádoucích účincích (včetně úmrtí) a dokonce zašel tak daleko, že začernil důležité informace od FDA.

Téměř polovina případů chybí.

Podle zprávy společnosti Pfizer z 42 086 případů identifikovaných jako relevantní nebylo sledováno až 20 761.

Tyto případy nebyly sledovány.  Takže vlastně ani nevíme, co se s nimi stalo.

Wolfová dále vysvětlila, že většina údajů z dokumentů společnosti Pfizer chybí a téměř polovina následných zpráv, které samotná farmaceutická společnost označila za relevantní, je neúplná.

Jsou to zprávy o lidech, kteří jsou nemocní, nevzpamatovali se z vedlejších účinků, jsou na tom špatně, trpí. Ale jejda, Pfizer – víte, přesně ve stylu výmluvy „Pes snědl můj domácí úkol“ – prostě o všechno přišel. Tyto zprávy jsou pryč.

Výsledek:

Dokumenty společnosti Pfizer zveřejněné na základě soudního příkazu ukazují, že experimentální mRNA vakcíny neměly být nikdy schváleny. Výrobci i regulační orgány si byli prokazatelně vědomi nepřijatelného rizika. Údaje navíc poskytují věrohodné vysvětlení masivního nárůstu úmrtnosti od zavedení masového očkování.

Podle srdcervoucí analýzy Life Site News zaznamenaly USA v posledním čtvrtletí roku 2021 rekordní počet náhlých a neočekávaných úmrtí mezi dospívajícími, nesouvisející s údajnou pandemií.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Odhalené dokumenty společnosti Pfizer potvrzují: Úmrtnost testovaných subjektů byla 3,7%!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout