Na německé univerzitě otevřeli studijní obor „boj proti pravici“

Na německé univerzitě otevřeli studijní obor „boj proti pravici“

Před časem uvolnila německá vláda asi miliardy eur na údajný „boj proti pravici“ (což je v podstatě boj proti jediné opozici – AfD)  a plánuje v průběhu pěti let zaměstnat v této oblasti až milion „bojovníků“, což jsou různí členové neziskovek, samozvaní cenzoři a jiní nositelé jediné pravdy.

Opět přišel čas, kdy vládnou po celé EU strany Národní fronty, což jsou strany probruselské.  A tyto strany jsou přesvědčeny, že je třeba proti všem, kdo nejsou v souladu se „stranou a vládou“, bojovat. V Německu již dokonce otevřeli patřičný studijní obor a jistě nebude daleko od pravdy předpoklad, že zájem o studium bude značný. Vždyť práce v oboru je zaručena. A jistě i další školy v rámci 4. říše začnou tento obor brzy vyučovat…

Od nadcházejícího zimního semestru nabídne Universita v Marburgu magisterský obor „Poradenství v kontextu pravicového extremismu“. Boj proti pravici je tedy institucionalizován pseudovědecky. Univerzita píše na svých webových stránkách:

„Studijní program lze studovat na částečný úvazek a je zaměřen na odborníky jak z mobilního poradenství, tak z příbuzných oborů poradenství proti pravicovému extremismu. Kromě toho je obecně otevřen odborníkům, kteří mají relevantní předchozí zkušenosti jak v oblasti poradenství, tak v oblasti pravicového extremismu a rasismu.“

Cílem studijního programu je poskytnout odborníkům z výše uvedených oblastí činnosti solidní vysokoškolské vzdělání, které kombinuje vědu a praxi. Kariérním nováčkům v mobilním poradenství je nabízeno další vzdělávání a lidé ze souvisejících poradenských činností nebo sociální práce mají kvalifikaci pro poradenství v kontextu pravicového extremismu.

Koncept studijního programu je vyvíjen ve spolupráci mezi Katedrou pedagogických věd a Demokratickým centrem Hesenska. Vývoj je financován z programu studijní struktury hesenského ministerstva vědy a umění.“

Účelem kurzu zřejmě je nafouknout ideologicko-politický komplex živený penězi daňových poplatníků, který má upevnit trvalou dominanci rudo-zelených ideologů ve veřejném prostoru Spolkové republiky Německo. Nesouhlasné názory jsou označovány za anomálii zdravého rozumu. Jejich nositelé by měli být léčeni.

Na univerzitě v Marburgu je téma nepochybně v dobrých rukou. Děkan je zapřisáhlý marxista, notoricky známá „Marburgská škola“ – a každý, kdo se veřejně odhalí jako „queer-feministický levicový radikál“, je  v této instituci vítán jako přednášející a bezproblémově zapadá ke zbývajícímu osazenstvu vysoké školy.

K uvedenému jen připomínám, že „pravicový extremista“ je v kontextu chápání německé politiky každý, kdo nadšeně nevítá hordy džihádistů, kdo neuznává 120 pohlaví nebo kdo se oddaně neklaní Evropské unii…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na německé univerzitě otevřeli studijní obor „boj proti pravici“

  1. Verte tomu, alebo nie – portál poľských vlastencov /ktorými Kaczynski , Duda, Morawiecki nie sú ani náhodou/ autonom.pl prináša správu, že tamojšia vláda chce v najbližších rokoch pritvrdiť. Nie proti migrácii, EÚ a jej šialenstvám,a už vôbec nie proti Veľkému resetu, ale proti – diskriminácii /hlavne Ukrajincov, Vietnamcov, černochov a podobnej hávede, ktorá sa tam hrnie každý deň/, „nenávistným prejavom“ a „homofóbii“. Inými slovami, už aj PiS celkom jednoznačne inklinuje k neomarxizmu a žiaden „vlastenec“ by tamojší fašistický režim oddaný okrem USA a NATO aj globalistom /viď účasť práve premiéra na davoskom fóre/ nemal ani v najmenšom podporovať. /Napríklad Milan Uhrík je Poľskom a Maďarskom doslova posadnutý./ Nedá sa ale vylúčiť ani tlak či vydieranie zo strany Bruselu /Jaroslaw Kaczynski je pravdepodobne teplý/, k čomu treba samozrejme pripočítať až hysterický postoj „poľských“ predstaviteľov voči vystúpeniu z EÚ.

  2. Pochybuji, ze by se nasel jediny “student”, ktery by toto “studium” nezvladl….. Takze i pologramotny cikan muze mit “vysokoskolske vzdelani.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout