Davoské elity varují, že země by neměly odolávat „bolestivé globální transformaci“

Davoské elity varují, že země by neměly odolávat „bolestivé globální transformaci“

Dnes skončilo letošní davoské fórum, které je nejdůležitější globalistickou akcí. Právě zde jsou rozdávány instrukce vládám jednotlivých zemí světa a právě zde se plánuje další směřování světa. Nyní jde samozřejmě zejména o plnění plánů Velkého resetu a s ním související Agendy 2030 pro udržitelný rozvoj.

Davoské (j)elity prohlásily, že globální energetická krize je „přechod“, který bude pro většinu „bolestivý“, ale neměly by se mu bránit země, které mají sklon zachovat si vlastní suverenitu.

Německý vicekancléř Robert Habeck na Světovém ekonomickém fóru o energetické krizi varoval vlády, že by neměly chránit své vlastní občany, ale místo toho by se měly řídit tržními pravidly.

Jinými slovy, země se musí sjednotit za agendou Velkého resetu globalistů.

Během dalšího zasedání Kjerstin Braathen, ředitelka největší norské finanční instituce, popsala chaos na energetickém trhu jako „přechod“. Dále řekla, že vznikne rozsáhlý nedostatek, a že ekonomické těžkosti leží před námi, ale že „tato bolest prý stojí za to“.

Zajímavé je, že americký prezident Joe Biden použil přesně stejná slova jako davoské elity. Řekl, že procházíme „neuvěřitelným přechodem“, pokud jde o ceny benzínu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.4]

4 thoughts on “Davoské elity varují, že země by neměly odolávat „bolestivé globální transformaci“

 1. Pamatujete, jak S. Gross byl ministr vnitra a byla zde v Česku sraz globalistu?
  I jinde ve světě se schazeli. Provazeli to protesty.
  Tehdy jsme o globalistech a jejich cilech, nevedel nikdo nic, moc.
  Uz tehdy nam lhali. Vetsina z nas byla naivni a neinformovana. Politici s nami hraji komedii uz dloho a pokracuji v tom.
  Jenom se meni témata.

 2. O oddanosti „poľskej“ vlády nielen NATO a USA,ale aj globalistom a veci Nového svetového poriadku /nemám rád spojenie Veľký reset/ svedčí účasť a prejav „poľského“ premiéra /židovského pôvodu/ na tomto summite. Radšej som ani nezisťoval, čo konkrétne tam tliachal…

 3. Pokud chtějí davoské tzv. elity bídu pro občany vlastních zemí, nikdo jim nebude bránit aby vše financovali z vlastních zdrojů, ale to nemá samozřejmě žádný z nich v úmyslu. V plánu je financování těch blbostí globalistů z peněz daňových poplatníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout