Francie: Ve jménu Alláha pobodal útočník muže před katolickou školou, je prý psychicky nemocný

Francie: Ve jménu Alláha pobodal útočník muže před katolickou školou, je prý psychicky nemocný

Existuje nějaký muslim, který netrpí psychickou újmou? Kolik případů po celé Evropě se dostalo mimo statistiky zločinnosti jen proto, že byl pachatel – výhradně muslim – seznán psychicky nemocným? Vzhledem k tomu, že tyto případy velmi pozorně sleduji, přičemž zde uvedené jsou jen špičkou ledovce, mohu zkonstatovat, že v posledních asi dvou letech jde o drtivou většinu případů násilné trestné činnosti ze strany muslimů proti káfirům.

Před soukromou katolickou školou Sévigné v Marseille  byl v úterý kolem 18:00 pobodán muž, když si přišel vyzvednout své děti. Ve vážném stavu byl odvezen do nemocnice a jeho stav je velmi kritický. Oběť podle našich informací utrpěla několik bodných ran a byla zasažena do krku. Když se o ni postarala záchranná služba, měla zástavu srdce a dýchání.

23letý útočník údajně křičel, že jednal „ve jménu Alláha“, podle zdroje obeznámeného s případem. Policii je již znám.

Podle informací pachatel, který byl známý obchodem s drogami, byl zatčen a vzat do policejní vazby. Oběť utrpěla život ohrožující zranění.

Podle prvotních zjištění útočník údajně trpí psychickými problémy. Spojení mezi obětí a pachatelem nebylo v současné době prokázáno.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Ve jménu Alláha pobodal útočník muže před katolickou školou, je prý psychicky nemocný

  1. Islám s islámem nemá nic společného. Skutečný islám znamená odevzdání se bohu, jinými slovy očistit se od zloby, chtíče, nenasytnosti, závislosti, závisti a pýchy. náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost nebezpečnými a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy překroucena, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita. islám je jen jeden, umírněný islám je jen jedno ze stádií, končí to vždy terorizmem. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. takže je jasné, odkud vítr fouká. politické neziskofky, mezinárodní internacionála, která podporuje mezinárodní terorizmus. nikde stále ale ani slovo o islámu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout