„Vy jste budoucnost EU!“ V brožuře pro děti od 12 do 15 let je vyobrazena jako budoucnost EU i muslimka

„Vy jste budoucnost EU!“ V brožuře pro děti od 12 do 15 let je vyobrazena jako budoucnost EU i muslimka

Islamizace je velmi důležitá zbraň na rozvrácení Evropy. Nedávno nám velmi názorně ukázal dánský politik Paludan na příkladu Švédska, jak bude vypadat islamizovaná Evropa v momentě, kdy muslimové na daném území přečíslí původní obyvatelstvo. Scénář byl a dosud i je v celém světě stejný a není důvod si myslet, že k zakončení džihádu mečem nedojde i v Evropě.

I přes vše co se nejen v Evropě, ale v celém světě děje, stále pokládám islamizaci Evropy za hlavní způsob, jak globalisté hodlají náš kontinent – a zejména jeho původní obyvatelstvo – zničit. Bezprecedentní krize, která je taktéž způsobována uměle, k sociálnímu pnutí ještě přispěje a v momentě, kdy dojde k hlubším problémům, situace zejména v obohacovaných zemích vygraduje.

EU se dlouhodobě netají svojí podporou islamizace našeho kontinentu. Bezostyšně spolupracuje s teroristickou organizací – Muslimským bratrstvem, jehož hlavním heslem je „šaría musí zavládnout v celém světě“, podporuje různé na něj napojené organizace finančně a džihádisty zve dokonce na půdu europarlamentu. A aby zabránila jakékoli kritice islámu, tak vymýšlí zákony, které by potlačily údajnou „islamofobii“, tedy snahu upozorňovat na nebezpečí islámu.

Nyní se také EU neostýchá nám názorně ukázat, jak má vypadat budoucí Evropan. Zatímco před rokem byl EU jako budoucí Evropan představen černoch, tentokrát je to pro změnu muslimka.

Objevujeme Evropu!

Cílová skupina: 12-15 let. Pocházíme z různých zemí a mluvíme různými jazyky, žijeme na evropském kontinentu, který sdílíme. Od samého počátku Evropské unie (EU) země spolupracovaly, aby si vzájemně pomáhaly a zajistily, že spolu žijí v míru. Brzy bude řada na vaší generaci, aby vzala věci do svých rukou . Vy jste budoucnost EU! Pojďme společně prozkoumat EU, abychom ji lépe poznali.

Také další obrázky nezapomínají na multikulti Evropu:

Publication document thumbnail

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “„Vy jste budoucnost EU!“ V brožuře pro děti od 12 do 15 let je vyobrazena jako budoucnost EU i muslimka

 1. Globalisti nikdy moslimov, hoci tí majú slúžiť len ako nástroj, neporazia. Nikdy! Nepochybujem,že moslimáci sa vymknú svojim pánom z rúk tak ako roku 1917 Lenin a v tzv. Eurábii ani nikde inde v islamizovanom svete nedopustia Green Deal, Veľký Reset , vegánske šialenstvo ani žiadne iné podobné „reformy“.

 2. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. vítači mají na rukách krev.

 3. „Izrael není demokracie, ale režim apartheidu,“ kritizují svůj stát ochránci lidských práv….
  7. 4. 2022, 21:12 • ČTK
  Izraelská služba Šin Bet v pátek uvedla, že bezpečnostní složky zastřelily atentátníka, který ve čtvrtek v Tel Avivu zabil dva lidi a dalších několik zranil.
  Podle ní šlo o Palestince z okupovaného Západního břehu Jordánu, který byl zabit poblíž mešity ve čtvrti Jaffa. Zemřeli dva lidé a nejméně deset dalších bylo zraněno, někteří z nich těžce. Za poslední měsíc se jednalo o čtvrtý útok na izraelské občany, celkově při nich zahynulo 13 lidí.
  vítači mají na rukách krev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout