Facebook podporuje pronásledování a znásilňování křesťanek v muslimských zemích

Facebook podporuje pronásledování a znásilňování křesťanek v muslimských zemích

Mnohé globalisty ovlivněné či dokonce vlastněné internetové platformy se otevřeně podílejí na stávající islamizaci světa. To dokazují i jejich úporné snahy o utajení skutečné podstaty islámu před veřejností.

Již roky jsou zdaleka nejpronásledovanější náboženskou skupinou křesťané – a to zejména křesťanské ženy, žijící v muslimských zemích. I to je důvod proč je třeba bránit Evropu před islamizací, vždyť Evropané si vůbec neuvědomují, že podporou islámu připravují pro své vnučky peklo na zemi.

V zemích, které jsou dnes aktivně islamizovány nebo již dávno islamizovány byly, je křesťanská menšina neskutečně utiskována – to vše se děje za absolutního nezájmu globalistických organizací typu „Amnesty international“, které jinak neváhají křičet o často zcela smyšlené diskriminaci etnických menšin či muslimů, kteří snad jako jediní paradoxně nejsou diskriminováni téměř nikde, samozřejmě s výjimkou zemí jako Čína či Severní Korea, kde je ovšem tabu jakékoli náboženství, nejen islám.

Jak jste si zde již mohli přečíst, tak 99,7% znásilnění není v Pákistánu vůbec řešeno a násilníci jsou tak zcela beztrestní. Nedostanou se před soud, neboť obětí znásilnění je křesťanka. Podle islámu je žena podřadná a žena – nemuslimka je ještě podřadnější. Islám výslovně nabádá k braní nemuslimských otrokyň, což je důvod, proč dochází v muslimských zemích ke znásilňování křesťanek všeho věku (včetně dětí), aniž by byli násilníci potrestáni.

A co s tím má společného Facebook? Zatímco tato platforma ponechává bez jakéhokoli mazání a omezování například účty islámských extremistů z ISIS nebo Muslimského bratrstva a jejich fanoušků, nemaže radostné oslavy teroristických útoků na káfiry ze strany muslimů, tak maže účty, které upozorňují na postavení křesťanů v islámských zemích. 

Například katolická charita se sídlem ve Velké Británii obvinila Facebook z cenzury své kampaně na ochranu křesťanských žen, které byly vystaveny násilí v převážně muslimských zemích.
Organizace Aid to the Church in Need (ACN) spustila v listopadu digitální kampaň s cílem zvýšit povědomí o násilí, které často zažívají pronásledované katolické ženy v islámských zemích, a rozhodla se utrácet peníze na Facebooku na propagaci svých příspěvků.

Gigant sociálních médií se však rozhodl výrazně omezit schopnost organizace publikovat reklamy online na Facebooku a současně zcela zakázal charitu na svých přidružených platformách Instagram a WhatsApp.
Kampaň byla namířena proti orgánům OSN a vládě Spojeného království a zahrnovala zprávu nazvanou Hear Her Cries, která podrobně popisovala akty sexuálního násilí páchaného na křesťanských ženách v zemích ovládaných muslimy, jako je Nigérie, Mosambik, Irák, Egypt, Pákistán a Sýrie.

Pokusy dalších organizací nebo jednotlivců o zveřejnění těchto faktů jsou marné, jakékoli – zcela pravdivé – zmínky o tom, co se děje v islámských zemích křesťankám, jsou okamžitě mazány nebo jakkoli upozaďovány.

Cenzura obětí islámského násilí a zneužívání je jen polovinou problému. Druhou polovinou, o které ví jen málokdo, je, že Facebook a další sociální média a velké technologie  necenzurují  muslimské nenávistné projevy a výzvy k násilí – dokonce ani výzvy k popravě křesťanů – pokud se takové řeči objevují pouze v arabštině nebo jiných nezápadních jazycích, čímž je do značné míry chrání před nemuslimskými očima.

Pro pořádek, neutěšená situace křesťanských žen v muslimských zemích je natolik alarmující, že nejvíce diskriminovanou a utlačovanou menšinou na světě jsou  v současné době křesťanky v islámských zemích. Je to proto, že trpí „dvojitou pohromou“: jsou to ženy i nevěřící. Slovy zprávy z roku 2018, zabývající se muslimským pronásledováním křesťanů: „Nejvýznamnějším zjištěním bylo, že křesťanské ženy patří mezi nejčastěji znásilněné na světě – a to velmi často způsobem, který jsme předtím neviděli.“ Mnoho žen je v muslimských zemích každý den znásilněno jen proto, že jsou křesťanky.

Hodně z toho má původ v islámském právu šaría. Muži mají „autoritu“ nad ženami a mohou je bít za neposlušnost. Lžiprorok Mohamed řekl, že ženy jsou podstatně méně inteligentní než muži – dvě ženy jsou potřebné, aby se vyrovnaly svědectví jednoho muže – a většina obyvatel pekla se skládá z žen, které Mohamed dále přirovnal k oslům a psům v jejich schopnosti odvrátit muže od jeho modlitby a tím ji anulovat.

Nelidské zacházení s nemuslimskými ženami ze strany džihádistických organizací, jako je Islámský stát nebo nigerijská Boko Haram – kde jsou „nevěřící“ ženy kupovány, prodávány, hromadně znásilňovány, mrzačeny, roztrhány a upalovány zaživa – je poměrně dobře známé (díky samotnému ISIS za šíření obrázků a videí). Méně známé je, že s „nevěřícími“ ženami se zachází podobným způsobem po celém muslimském světě, jak vysvětluje zpráva z roku 2016.

Navzdory všem těmto faktům se Facebook (a jeho přidružené platformy) rozhodl mazat nebo upozaďovat všechny příspěvky, které na to upozorňují. Již se to děje i v Evropě – každodenní znásilňování Evropanek v obohacovaných zemích, nedávné silvestrovské hromadné znásilňování mladých žen v italském Miláně nebo podobná akce před pár lety v Kolíně nad Rýnem či fakt, že jen v Německu jsou denně muslimy hromadně znásilněny dvě ženy, ukazuje, že tento zvyk se přenesl do Evropy.

Pokud tedy globalistické platformy tají zásadní informace, které signalizují budoucí osud Evropanek, pak to jen opět potvrzuje, že islamizace je i přes mnohé další genocidní kroky globalistů stále jedním z hlavních nástrojů likvidace Evropy. Je třeba udělat maximum pro to, aby Evropané netušili, jaký může být důsledek masivního dovozu muslimů na náš kontinent.

Máte-li vnučku či dceru mladší 30 let, pak zřejmě i ona již zažije svět, v němž bude jen lovnou zvěří, kterou si – podobně jako v islámských zemích po celém světě – budou brzy moci muslimové „lovit“ bez omezení. Ostatně, již dnes se mohamedáni stávají beztrestnými, povšimněte si, kolik jich je seznáno psychicky nemocnými – a to i v případě terorismu a vražd. A znásilňovači bývají dokonce – i přes důkazy – stále častěji osvobozováni s výmluvou, že v jejich kultuře to tak prostě chodí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Facebook podporuje pronásledování a znásilňování křesťanek v muslimských zemích

  1. Každý , kto má aspoň štipku rozumu, by mal opustiť Facebook a prejsť na nejakú inú /nie nevyhnutne ruskú/ platformu, kde neprebieha taká brutálna cenzúra alternatívnych či naopak tolerancia extrémistických názorov. Telegram sa ukazuje byť dobrým východiskom. Aj u nás vypracovala firma Eset /založená židmi a napojená na CIA/ zoznam „konšpiračných“ politikov a webov. odovzdala ich americkým „demokratickým“ politikom a tí teraz tlačia napríklad na vymazanie konta strán Smer či Republika.

  2. Vůdci palestinských teroristických organizací Hamás a Palestinský islámský džihád nadále vyzývají Palestince, aby vyšli do ulic a zapojili se do džihádu (svaté války) proti Izraeli. vítači mají na rukách krev

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout