USA: 15letý chlapec byl šikanou kvůli jeho domnělému očkovacímu statusu dohnán k sebevraždě

USA: 15letý chlapec byl šikanou kvůli jeho domnělému očkovacímu statusu dohnán k sebevraždě

Politici, korporátní média a různé další autority, včetně nejedné rádoby celebrity. To jsou ti, kdo mohou za soustavné rozdělování společnosti a dělení lidi na ty „lepší“ a „podřadné“. V posledním roce byl nejvyšší kategorií ten, kdo si nechal aplikovat genovou injekci – a to v plné síle (tedy nyní již 3. dávkou) dle aktuálního doporučení politiků a korporátních médií, včetně velmi slušně zkorumpovaných „odborníků“.

I přesto, že po aplikaci onoho přípravku může daný jedinec nejen nemoc dostat, ale také ji roznášet, byli a stále jsou tito „plně očkovaní“ považováni zcela neprávem za bezinfekční. Přitom je pravda spíš opačná.

Není divu, že zejména v různých kolektivech docházelo (a mnohde nejspíš ještě dochází) k různým tlakům na ty, kdo se nepodřídí. A co hůř, terčem šikany se může stát i očkovaný jedinec, o němž však někdo jen tak z rozmaru roznese, že je neočkovaný, tedy „prašivý.“ Přesně to se stalo jistému chlapci v americkém Chicagu…

Případ lze jen stěží překonat z hlediska tragédie a v běžném životě dětí a mládeže rozhodně není neobvyklý. 15letý chlapec spáchal sebevraždu v americkém městě Chicago, protože byl šikanován ostatními spolužáky kvůli jeho údajnému očkovacímu stavu.

Covidové vymývání mozků vede k obrovskému tlaku na přizpůsobení se davu, zejména mezi nejmladšími, což často vede k vyloučení a šikaně vůči „deviantům“, ať už jde o výjimky z roušek nebo status očkování. 

Chicagské soudy nyní projednávají případ tragické sebevraždy dítěte. Podle žaloby byl 15letý chlapec, na kterého se původně zaměřily falešné fámy, že nebyl očkován proti koronaviru, neúnavně šikanován, dokud si v lednu nevzal život.

Žaloba proti latinské škole v Chicagu, podaná v pondělí, tvrdí, že administrátoři soukromé přípravné školy, která si účtuje více než 40 000 dolarů ročně na školném, se dopustili úmyslného selhání ignorací neustálé šikany.

Žaloba Cook County jmenuje jako obžalované školu, několik zaměstnanců a rodiče údajných tyranů. Zesnulý teenager, označený v žalobě jako NB, přešel na školu během pandemie koronaviru, uvádí žaloba.

Student, jehož rodiče jsou jmenováni v žalobě, pak začal šířit fámu, že žák 10. třídy byl neočkovaný.

Nate však ve skutečnosti byl očkován, uvádí žaloba, ale stále byl pravidelně obtěžován kvůli svému domnělému statusu neočkovaného. Chlapcovi rodiče se kvůli neustálému obtěžování dokonce obrátili na rodinu druhého studenta, píše se v žalobě.

Ale obtěžování se stále zhoršovalo. Oběti například učitel ve třídě řekl, že to v životě  nikam nedotáhne.

Teenager byl také šikanován na Snapchatu, kde na něj jiný student v polovině prosince naléhal, aby se zabil.

Nate se v té době setkal s ředitelem školy, ale žádný ze studentů zapojených do kyberšikany nebyl potrestán, tvrdí jeho rodiče.

Škola obvinění odmítla jako nepodložená  a slíbila, že se bude energicky bránit u soudu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout