Polská televize natáčela reportáž u hrdinných ukrajinských odpůrců, přehlédli hákový kříž v pozadí (video)

Polská televize natáčela reportáž u hrdinných ukrajinských odpůrců, přehlédli hákový kříž v pozadí (video)

Je až neuvěřitelné, jak se opakovaně mainstreamová média „střílí do vlastní nohy.“ To už snad musí být záměr, jinak si to nelze vysvětlit. Na druhou stranu všechny ovečky, jimž byly za poslední dva roky důkladně vymyty mozky, tyto přešlapy nepoučí a budou dál slepě věřit všemu, co jim „svatá bedýnka“ nebo „jediné pravdivé weby“ sdělí.

Tentokrát však ani tak nejde o lež v přímém přenosu, jako o potvrzení toho, že je na Ukrajině neonacismus stále živý a uctívaný. Přitom korporátní média se nám snaží tvrdit pravý opak.

Západní mainstreamová média se stále častěji pokoušejí reinterpretovat narativ ukrajinských ultranacionalistů a na rozdíl od minulosti je prezentují jako svobodymilovné, kosmopolitní pacifisty, kteří jsou téměř nuceni chopit se zbraní proti Rusům. Vezměme si například proměnu neonacistických polovojenských jednotek Azovských brigád.

V reportáži televizního kanálu TVN o každodenním odporu na Ukrajině je dotazován pár označený jako „milý“. Plešatý muž a žena s věnečkem květin ve vlasech požadují od evropských států větší vojenskou podporu v boji proti Rusku. Co ale přispěvatelům možná uniklo, je hákový kříž v pozadí na poličce v bytě manželů.

Na internetu se rozpoutala živá diskuse, zda jde o hinduistický hákový kříž, jeho buddhistickou verzi, nebo hákový kříž. V každém případě jde zcela jasně o hákový kříž, kdy je svastika zobrazena jako zrcadlový obraz. Uživatelé také poznamenali, že buddhismus se na Ukrajině příliš „nenosí.“ Zato nacistické hákové kříže nejsou v zemi nijak neobvyklé…

Zuckerbergova Meta podporuje prapor Azov i pedofila, který na kameru znásilňoval děti
Ty tři vlajky se k sobě docela hodí, co myslíte?
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Polská televize natáčela reportáž u hrdinných ukrajinských odpůrců, přehlédli hákový kříž v pozadí (video)

  1. No a co. Spousta mladych nosi tricko s Che Guevarou nebo srpem a kladivem. Navic nacismus, jak tomu rozumim, je uprednostnovani zajmu sve zeme. Co je na tom spatneho?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout