Neomarxistické šílenství exploduje: Některá americká města poskytují všem transsexuálům a nebinárním nepodmíněný základní příjem

Neomarxistické šílenství exploduje: Některá americká města poskytují všem transsexuálům a nebinárním nepodmíněný základní příjem

Prosazování LGBTQIA agendy je záměrné, vede totiž k další redukci obyvatel západního světa. Kdo je LGBTQI, ten se totiž nemnoží. A má samozřejmě mnohá privilegia, vždyť stále více firem má stanoveny kvóty nejen na barevné, ale také na poněkud jinak orientované. Ideální je pak, jste-li transgender a hodláte se dát přeoperovat, to již na 100% zajistí, že se dále nereprodukujete.

O těchto důvodech, proč globalisté ve skutečnosti prosazují LGBTQI agendu, se samozřejmě příliš nehovoří. Šílenství je snad úplně nejdál v USA, kde jsou již trans sportovci – muži, kteří se prohlásí za ženu – docela běžní. A i když v generaci tzv. mileniálů, tedy lidí, kteří se narodili na přelomu tisíciletí a dnes jim je něco mezi 18-25 lety, se již údajně v USA přes 20% hlásí k LGBTQ komunitě, zřejmě to nestačí.

Nyní jsou Američané motivováni stát se trans nepodmíněným příjmem, který již pro tuto skupinu obyvatel zavádí některá americká města. A připomínám i to, že nepodmíněný příjem se plánuje pro všechny poslušné ve světě, kde nikdo nic nevlastní, všechno se sdílí, nikdo nemá soukromí, ale všichni jsou šťastní. To je budoucí svět, jaký nám plánují globalisté.

V USA již „probuzená“ radikální levice pokročila ve své sociální restrukturalizaci tak daleko, že nyní může svůj druh oficiálně povýšit na státem financovanou, privilegovanou třídu. Alespoň takový je plán ve městě Palms Springs v Kalifornii a na dalších místech ve Spojených státech.

Podle různých zpráv dostanou transgenderoví a nebinární obyvatelé univerzální základní příjem za předpokladu, že se dostanou pod určitou hranici chudoby. Místní představitelé o plánu hlasovali minulý týden.

„Transgender obyvatelé v Palm Springs v Kalifornii mohou získat základní příjem až 900 dolarů měsíčně jen za to, že se identifikují jako transgender nebo nebinární – bez jakýchkoliv podmínek,“ uvedl Fox News. „200 000 $ bude uvolněno pro nový pilotní program poté, co městská rada v Palm Springs minulý týden jednomyslně odhlasovala jeho schválení.“

Program, vedený ve spolupráci s DAP Health and Queer Works, se má rozběhnout ve třech fázích, podle zprávy městské rady Palm Springs:

„Tento návrh počítá s tím, že cílovou skupinou pilotního programu budou transgenderoví nebo nebinární jedinci žijící v Palm Springs. Transgender a nebinární lidé jsou považováni za zvláště zranitelné vůči nezaměstnanosti, bezdomovectví, útokům a diskriminaci.

Návrh předložený Queer Works předpokládá tři široké fáze pilotního programu nazvaném „Garantovaný příjem“: 1) aplikace a návrh, 2) oznámení a spuštění a 3) nábor a nástup. Částka 200 000 USD je určena na podporu fáze aplikace a návrhu. Očekává se, že tato fáze bude trvat přibližně šest měsíců a bude zahrnovat přípravu a podání žádosti o dodatečné vládní financování, získávání dalších finančních prostředků potřebných výměnou za projekt, zapojení komunity a vypracování požadavků na způsobilost.

„Pilotní program Palm Beach je součástí širšího trendu měst jako Stockton, Los Angeles a San Francisco, která poskytují další příjem podobně ohroženým obyvatelům,“ uvedla NBC Los Angeles. „Období podávání žádostí o program garantovaného příjmu okresu Los Angeles začalo minulý týden. Program poskytne 1 000 obyvatelům okresu 1 000 USD měsíčně po dobu tří let.“

Co myslíte, jak dlouho potrvá, než se téhož chytí i EU??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Neomarxistické šílenství exploduje: Některá americká města poskytují všem transsexuálům a nebinárním nepodmíněný základní příjem

  1. Keby nebol Adolf H. dovolil emigrovať do USA ideológom neomarxizmu , ako napríklad Friedrich Marcuse, svet by sa bol po roku 1968 vyvíjal úplne inak a žiadna diktatúra menšín.v prospech korporácií /alebo,ak chcete, globalistov/ a zámerný rozvrat spoločnosti a tradičných hodnôt by neboli nastali… Nehovoriac už o úmyselnom útlaku a ožobračovaní chudobnejších vrstiev, proti ktorému tradični ľavicoví politici vždy bojovali a bojujú – u nás napr. Ľuboš Blaha – a ktorý neomarxisti vedome tolerujú.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout