Dcera Brita, kterého popravili na území ISIS, jede do Sýrie pro jeho ostatky; tvrdí, že za smrt jejího otce nemůže islám

Dcera Brita, kterého popravili na území ISIS, jede do Sýrie pro jeho ostatky; tvrdí, že za smrt jejího otce nemůže islám

Jistě si pamatujete na mnohé popravy cizinců ze západních zemí, které na svém území prováděl ISIS. Některé brutální popravy byly natočeny, včetně popravy britského humanitárního pracovníka Davida Hainese.

Nedávno jeho dcera obdržela záhadný telefonát, v němž jí neznámý čloběk oznámil, že ví, kde se nachází tělo jejího popraveného otce…

Bethany Hainesová, 24 let, dcera britského humanitárního pracovníka a oběti popravy Davida Hainese, je připravena cestovat do Sýrie hledat jeho tělo.

Krátce před cestou obdržela záhadný telefonát od někoho, kdo tvrdil, že ví, kde je tělo jejího otce, jak informoval Deník The Mirror.

Matka jednoho dítěte Bethany z Perthshire ve Skotsku byla ještě školačka, když nechvalně známý terorista džihádista John, později identifikovaný jako Mohammed Emwazi, zavraždil jejího otce v roce 2014.

 

David Haines (na snímku) byl zajat a sťat v roce 2014 poté, co byl držen čtyřčlennou teroristickou skupinou Britů přezdívanou "The Beatles".
David Haines
John Mohammed Emwazi, britský občan narozený v Kuvajtu známý jako džihádista John během propagandistického videa Islámského státu v Iráku a Levantě. Emwazi byl zabit při útoku amerického dronu v listopadu 2015
džihádista John před popravou

Emwazi byl natočen, jak řeže Hainesovi hlavu při vraždě, která šokovala svět.

Následující rok byl  vrah sám zabit při útoku dronu.

Bethany dříve uvedla, že chce, aby vrazi jejího otce „viseli na stromě“.

Od jeho zabití téměř před deseti lety Bethany tvrdě pracovala na tom, aby našla tělo svého otce, aby ho mohla repatriovat, „abychom se já a můj syn mohli řádně rozloučit“.

Bethany byla tento týden ve Virginii, když americký federální soudce konečně otevřel případ proti El Shafee Elsheikhovi, 33, který stojí před soudem kvůli smrti Američanů Jamese Foleyho, Stevena Sotloffa, Kayly Muellerové a Petera Kassiga.

Na snímku: Bethany Haines, když byla dítě s otcem Davidem Hainesem
Bethany s otcem

Zatímco Elsheikh nebyl v Americe obviněn ze smrti Davida Hainese kvůli tomu, že Amerika je mimo jurisdikci, předpokládá se, že se podílel na únosu, mučení a popravě 27 britských, amerických a dalších zahraničních rukojmích v Sýrii.

V rozhovoru pro The Sunday Telegraph dcera pana Hainese – bývalého inženýra RAF a humanitárního pracovníka, kterému bylo 44 let, byl zajat ISIS v roce 2013 a popraven následující rok – řekla, že si nikdy nemyslela, že Elsheikh bude chycen, natož postaven před soud.

„To, že jsme se dostali až sem, je jako zázrak,“ řekla novinám před cestou do Virginie ze svého domova v Perthshire.

24letá žena připravila prohlášení o dopadu na oběť, které plánuje přečíst u soudu.

Poskytla Telegraphu náhled a řekla, že u soudu řekne, že Elsheikhovy  vraždy neměly nic společného s islámem.

„Bez ohledu na to, co říkáte, nebylo to o náboženství, brutálně jste vraždili dobré a nevinné lidi a teď s tím musíte žít po zbytek svého života,“ řekla mu Hainesová.

Hainesová říká, že stejně jako chce, aby Elsheikh viděl spravedlnost, doufá také, že konečně odhalí polohu těla jejího otce.

V jejím dopise ho bude prosit, aby ji prozradil ne pro ni, ale pro jejího syna.

„Nedělej to pro mě, udělej to pro mého syna, ať se konečně může rozloučit se svým dědečkem,“ řekla novinám, když četla ze svého návrhu.

Zatímco Elsheikh (na snímku) nebyl v Americe obviněn ze smrti pana Hainese kvůli tomu, že Amerika nemá jurisdikci, předpokládá se, že se podílel na únosu, mučení a stětí 27 britských, amerických a dalších zahraničních rukojmích v Sýrii.
Elseikh

Elsheikh byl jedním z členů „ISIS Beatles“ – čtyř mužů narozených v Británii, kteří odešli do Sýrie, aby bojovali za teroristickou skupinu.

Když byl Elsheikh vyslýchán Spojenými státy, řekl, že Mohammed Emwazi, známý jako nechvalně známý „džihádista John“, pohřbil tělo Jamese Foleyho, ale spálil tělo Stevena Sotloffa, protože půda byla příliš suchá.

Očekává se, že Elsheikh stráví 15 let v americkém vězení, než bude vydán do Velké Británie, aby si odpykal zbytek svého trestu.

V průběhu soudního procesu – který bude pravděpodobně trvat celý měsíc – bude vypovídat 60 svědků.

Mezi svědky budou pracovníci zahraničních zpravodajských služeb, další údajné oběti a jezídské sexuální otrokyně.

Proces bude prvním – a pravděpodobně posledním – kdy bude vysoce postavený člen ISIS postaven před soud na Západě. Jiní byli buď zabiti v Sýrii, nebo souzeni na Blízkém východě.

K výše uvedenému jen dodávám, že dcera britské oběti nepochopila, že za vraždou jejího otce stojí jen a pouze islám. Hlavy řezal svým nevěřícím soupeřům na dobývaných územích i Mohamed, v ISIS ho jen napodobovali.

Bill Warner vysvětluje, jak je to s islámem a řezáním hlav (anglicky):

Obrázek níže ukazuje, jak vypadal otec Bethany Hainesové (která tvrdí, že za vraždou nestojí islám) poté, co se setkal s islámem v jeho syrové podobě. Za brutálním způsobem, jakým byl její otec popraven, stojí právě islám a nic jiného. To lze tvrdit i o tisících dalších obrázků z téhož ranku, pořízených na různých kontinentech. Na území ISIS pak šlo o zcela běžný kolorit každého dobytého města…

 

I toto je islám…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Dcera Brita, kterého popravili na území ISIS, jede do Sýrie pro jeho ostatky; tvrdí, že za smrt jejího otce nemůže islám

  1. Všechny tyhle zvěrstva bych všem sluníčkářům každý den pouštěl před spaním a kdyby to bylo málo, tak je vzít i na live exkurzi. A tak dlouho až by jim z toho šlehlo a sami si to hodili. Jen při prohlížení fota těch zjevů, jeden psychopat vedle druhého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout