Nová Videa Patricka Lancastera – ZOO v Mariupolu a dnešní situace v Mariupolu

Nová Videa Patricka Lancastera – ZOO v Mariupolu a dnešní situace v Mariupolu

Myslím, že nyní vám již nemusím Patricka Lancastera představovat. Videa jsou rusky s anglickými titulky, takže jim většina z nás rozumí, nic tedy netřeba dodávat. K prvnímu videu ze ZOO v Mariupolu jen dodávám, že mnoho zvířat bylo při bojích zabito, přežila především ta zvířata, která se zvládla schovat do různých podzemních úkrytů…

Na dalším videu můžete vidět dnešní (5.4.2022) situaci v Mariupolu. Myslím, že komentář netřeba, jen dodám, že opět je zde ze strany místních obyvatel zmíněn nechvalně známý neonacistický Azov, jehož členové postříleli místní civilisty. O tom však prolhaná média mlčí:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nová Videa Patricka Lancastera – ZOO v Mariupolu a dnešní situace v Mariupolu

  1. V Pákistánu vypukla politická krize. Současný premiér se vyhnul pokusu o sesazení vyhlášením předčasných parlamentních voleb. V neděli se v Pákistánu prohloubila politická krize, když se premiér země Imran Chán vyhnul pokusu o odvolání z úřadu. Opozice viní Chána, že nedokázal oživit ekonomiku a zakročit proti korupci. Aniž by předložil důkazy, premiér Chán reagoval tvrzením, že jeho sesazení zorganizovaly Spojené státy, což Washington popírá. Od získání nezávislosti na Británii v roce 1947 zatím žádný pákistánský premiér nedokončil celé pětileté funkční období. V zemi, která je trvale ve sporu se sousední jaderně vyzbrojenou Indií, vládla v několika obdobích i armáda.islám v pakistánu nezná odluku od státu. z toho vycházejme. v Íránu vypukla islámská revoluce, šáh musel v lednu 1979 utíkat do exilu a vlády se ujal ajatolláh Chomejní. Následovala tvrdá islamizace země.
    Islám se do Indie dostal v roce 712, když arabský generál Muhammad ibn Kásim dobyl oblast Sindu, Multánu v jižním Paňdžábu. Připravil tím půdu pro vznik Ghaznovské říše, Dillíského sultanátu i říše Mughalů. V Indii však vzniklo i několik hinduistických království jako byla říše Maráthů, Vidžajanagárů a dalších menších království Rádžpútů. opakuji, neexistuje umírněný a radikální islám. islám je jen jeden. toto jsou pouze jednotlivá stádia islámu – alah, šaria, džihád, nadvláda, teror, otroctví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout