Při akci na Maltě nechal Bergoglio odstranit kříž, aby neurazil muslimy

Při akci na Maltě nechal Bergoglio odstranit kříž, aby neurazil muslimy

Umíte si představit, že by se podobně zachoval jakýkoli imám? Tedy že by například uschoval viditelně položený Korán někam do šuplíku, aby nedráždil nemuslimy? To by se samozřejmě nikdy nestalo.

Od samého počátku co je Bergoglio na svém postu je naprosto jasné, že jeho hlavním zadáním je islamizace Evropy. Záměrně byl na papežský stolec zvolen jihoamerický jezuita, bývalý komunista, jemuž na Evropě ani v nejmenším nezáleží.

Organizátoři akce na Maltě, které se účastnil papež, sundali krucifix z papežského pódia, protože Bergoglio nechtěl během vyvrcholení své cesty na Maltu urazit nelegální muslimské migranty.

Místo toho byly recyklované plastové lahve s červenými skvrnami použity k vytvoření pozadí pro papežův projev k ilegálům v Sobotní mírové laboratoři Jana XXIII. v Ħal-Far, dobrovolné organizaci vedené levicovým františkánským mnichem Fr. Dionysiusem Mintoffem.

„Když se podíváte hlouběji, uvidíte, že moře je vyrobeno z recyklovaných plastových lahví, protože v našem moři je více plastů než ryb. A červené skvrny jsou záchranné vesty – životy lidí ztracených na moři,“ vysvětlil umělecký ředitel Carlo Schembri.

Schembri, který byl pověřen, aby navrhl klíčové kulisy pro papežskou návštěvu Malty, trval na tom, že je věrný Františkovu hlavnímu důvodu pro návštěvu ostrova – na obranu migrantů a ekologie.

„Pódium nebude ozdobeno krucifixem, vzhledem k tomu, že většina migrantů jsou muslimové,“ poznamenala maltská arcidiecéze v článku zveřejněném na svých webových stránkách a dodala, že „se očekává, že návštěva papeže upozorní na brutální situaci maltské komunity migrantů.“

Odstranění krucifixu z jeho prezentace na Maltě není první akcí, kde byl současný papež kritizován za své činy. Papež nazval Joe Bidena dobrým katolíkem po letech, kdy Biden prosazoval potraty. Biden je také zapojen do ukradených voleb v roce 2020 a zničení USA.

Papež je také označován jako „Červený papež“. Je to kvůli jeho podpoře komunismu nebo socialismu. Bergoglio tím byl známý už poměrně dlouho.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.5]

2 thoughts on “Při akci na Maltě nechal Bergoglio odstranit kříž, aby neurazil muslimy

  1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. vítači mají na rukách krev. takže je jasné, odkud vítr fouká. Politické i eko neziskofky, mezinárodní internacionála, která podporuje mezinárodní terorizmus. nikde stále ale ani slovo o islámu. ”Bojujte proti všem, kdo nevěří v Alláha” ( kor. 9,29).Tento příkaz je pro ně závazný. potřebují lidi do továren v tomto režimu kleptokryptoneofašistického neomarxistického klerobruselského homosexualizmu. Rakouská policie zjistila, že členové tamní pobočky Muslimského bratrstva mají seznamy osob k likvidaci. Cílí i na osoby na české straně hranice? Co na to pražská pobočka Muslimského bratrstva? Je ještě přípustné klást takové otázky?
    Papež František: Práva migrantů by měla mít přednost před bezpečností států. přitom slimáci jim decimují a vraždí ovečky a vypalují kostely. to není žádnej malej magor, ale nebezpečnej grázl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout