Francie: Muslimové napadli dvě dívky, které se opalovaly na pláži, házeli na ně kameny, jednu škrtili

Francie: Muslimové napadli dvě dívky, které se opalovaly na pláži, házeli na ně kameny, jednu škrtili

Už vloni bylo hlášeno mnoho napadení opalujících se dívek na francouzských plážích. V létě také dochází ke stále více útokům na spoře oděné dívky, které si v tropických vedrech dovolí chodit s odhalenýma nohama.

Zatímco na začátku devadesátek byly ve Francii na plážích ženy celkem běžně „nahoře bez“ a nikomu to nevadilo, dnes již vadí třeba i tílko bez rukávů, šortky, minisukně nebo plavky v celku. Muslimové začínají stále častěji požadovat patřičný islámský „dress code“ i po nemuslimkách…

Při opalování na pláži Veillat v Saint-Raphaël byly dvě 16leté dívky v pátek odpoledne třemi nezletilými muslimy napadeny a uráženy. Poté mladíci na dívky  házeli kameny.

Jedna z dospívajících dívek začala na útočníky reagovat a chtěla, aby toho nechali. Ti však byli ještě agresivnější a jeden z nich se dívce pomstil tím, že ji začal škrtit. Dívce se naštěstí nic vážného nestalo, protože včas dorazila policie.

Městská policie chlapce zatkla a odvezla je na policejní stanici ve Fréjusu, kde je vyslechli a poté si je vyzvedli jejich rodiče.

Při nejbližší příležitosti tak mohou napadnout další dívky a příště možná i znásilnit…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Francie: Muslimové napadli dvě dívky, které se opalovaly na pláži, házeli na ně kameny, jednu škrtili

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout