Düsseldorf: Devět hodin trvající bitka dvou muslimských klanů

Düsseldorf: Devět hodin trvající bitka dvou muslimských klanů

Už to dávno není jen Francie a Švédsko, kdo zažívá pouliční bitky muslimských gangů. Stále častěji je podobně obohacováno i Německo a jen v poslední době došlo k několika podobným potyčkám. Asi netřeba zmiňovat, že mainstream se nikdy ani slůvkem nezmiňuje o tom, jakého jsou výtržníci původu, nicméně většinou stačí informace o tom, kde se daný incident odehrál (většinou jde o místa s početnou muslimskou komunitou), jaké zbraně byly u těchto pouličních bitek použity (mačety, nože,…) a také to, že se jednalo o „rozvětvené rodiny.“ Každému pak dojde, kdo se takové bitky účastnil.

Předpokládám, že vás ani neudiví, že policisté hodiny bitce přihlíželi, aniž by zasáhli, stejně jako fakt, že nakonec nikdo nebyl zatčen. Ano, chápete správně, zřejmě se již najíždí na systém, který musel dřív či později přijít  – „nechte je, ať se mezi sebou pobijí, je to jen jejich věc…“

Incident, který se odehrál v chalífátu NRW, jak již dnes běžně původní Němci nazývají Severní Porýní-Vestfálsko, trval dlouhých 9 hodin, než se jej rozhodli policisté až pozdě večer rozehnat…

2. dubna 2022 byla multikulturní düsseldorfská problémová čtvrť Eller velmi zaneprázdněna. Zde je oficiální podíl cizinců 24,1 procenta (zdroj), ale cítí se spíše jako 51 procent. Ovšem jako cizinci jsou uváděni jen ti, kdo se narodili v zahraničí, ne však jedinci, již narození v Německu. Takže i samotné statistiky poněkud zkreslují.

Není tedy divu, že policie ze Severního Porýní-Vestfálska dala dohromady komplexní síly, ale především zabezpečila bojový prostor a skutečně nezasáhla, když se téměř devět hodin (!), od odpoledne do večera, příbuzní dvou velkých,  policii dobře známých a veskrze nepřátelských přistěhovaleckých „rozvětvených rodin“, navzájem napadali mačetami, noži, železnými tyčemi a baseballovými pálkami a pak se zapojili do honičky s policií.

Düsseldorfská policie zřejmě nechala čtvrť Eller kontrolovaně devastovat a zabezpečila pouze hospodářské budovy. Stát kapituluje před gangy. Každý, kdo toleruje takové podmínky ve své vlastní zemi, ztrácí jakýkoli mandát jednat jako apoštol míru jinde ve světě.

Tento incident nebyl rozhodně jediným, k nimž došlo tento měsíc v multikulturních oblastech německých měst. K dalšímu došlo například v nechvalně známé islámské čtvrti Berlína – v Neuköllnu:

V Berlíně-Neuköllnu se  vzbouřila skupina mladíků. Když dorazila policie a hasiči, byli napadeni kameny z mostu pro pěší. Žádný pachatel nebyl zatčen.

Policisté byli ve čtvrtek večer zasypáni dlažebními kostkami  v Berlíně-Neuköllnu. Dříve bylo několik kontejnerů na odpadky vytaženo na ulici  na Sonnenallee a jeden z nich byl zapálen, uvedla policie. Hasiči v doprovodu policie kontejner uhasili. Následně se podle policie skupina asi 20 převážně mladých mužů shromáždila na mostě pro pěší a zaútočila na policisty. Dlažební kostky zasáhly dvě zaparkovaná auta, lidé nebyli zraněni. Na vozovku byl také hozen e-skútr.

Podle policie pachatelé utekli. Policie vyšetřuje závažné porušení klidu a prověřuje pozadí.

Tolik k případu, k němuž došlo před pár dny v Berlíně. Zapálený kontejner je ve Francii známý způsob jak přilákat na místo policii a hasiče a pak na ně zaútočit. Tato zábava muslimských mládežnických gangů se tak dostala z Francie do Německa. Vzhledem k tomu, že muslimské mládeži to v Německu prošlo (tak jako to prochází Arabům ve Francii), jistě si brzy dají repete. A možná to vylepší po vzoru svých francouzských souputníků, kteří na policisty a hasiče hází Molotovovy koktejly a rachejtle…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Düsseldorf: Devět hodin trvající bitka dvou muslimských klanů

  1. Paradoxné je,že po dobytí Európy /aj niektorých provincií Kanady/ a vzniku tzv. Eurábie sa budú všetci moslimovia bez výnimky /pravda, nejaký čas budú ich zločiny tolerované/ správať slušne. Tak ako v Saudskej Arábii. A pre nemoslimov ostanú len getá…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout