USA: Tlupa černošek zbila ženu, protože „je bílá a měla copánky“ (video)

USA: Tlupa černošek zbila ženu, protože „je bílá a měla copánky“ (video)

V posledních letech je v USA stále silněji přiživován protibělošský rasismus. Předpokládám, že ani tento incident, kdy byla dvacetiletá dívka napadena jen kvůli barvě pleti, nebude podobně, jako většina jiných, potrestán. Ostatně, ani policie incident nepovažuje za nenávistný. Útočnice tak možná neskončí ani s pokutou…

20letá žena ve Spojených státech byla napadena a zbita skupinou černošských dívek, které se údajně domnívaly, že si „přivlastňuje“ černošskou kulturu tím, že nosí copánky.

K incidentu došlo v pondělí v centru Bostonu.

Mladá žena byla vystavena opakovaným kopům a úderům.  Černošky do ní kopaly, zatímco ležela na zemi.

Novinář Andy Ngo zveřejnil policejní zprávu, která uvádí, že žena uvedla, že ji mladé černošky obvinily z toho, že je „bílá kurva s copánky“.

Oběť byla převezena do nemocnice se zraněním hlavy a obličeje.

Nejmladší z podezřelých je teprve 12 let. Ani jedna z útočnic není podezřelá ze zločinu z nenávisti.

https://twitter.com/i/status/1516940422651723784

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Tlupa černošek zbila ženu, protože „je bílá a měla copánky“ (video)

  1. co ma neustale udivuje nad cernochmi v usa je ze namiesto toho aby americnaom bozhavali ruky a nohy za to ze tam mozu zit a ze ich predkovia neostali v zaprdenej afrike tak robia proste stale bordel a stale maju tu mentalitu obeti. neskutocne proste ako primitivni su. viem o zopr cernochoch ktori sa vymanili z tej ciernej kulury ktora zdegenerovala niekedy v 40. rokoch(nepametam si presne) ked ich vlada napojila na socialne davky a znicila im kompletne vsetky rodinne vezby a vzdelanie. ale takych uspesnych cernochov ktori sa aj spravaju ako normalni ludia je naozja minimum. 0.000..% to uz aj cigani u nas su lepsie integrovani. sice stale robia nizkokvalifikovanu pracu(stavby primarne) ale aspon je uz klud. kriminalita a podobne veci su uz minulost. a to sa bavime od par dekadach len kedy situacia bola naozaj zla. v usa mali cierny sto rokov uz pomaly, to su aj 3 generacie no stale bez zmeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *