Velká Británie: Šest Pákistánců znásilnilo osm dívek ve věku 12-15 let

Velká Británie: Šest Pákistánců znásilnilo osm dívek ve věku 12-15 let

Už 40 let dochází ve Velké Británii k hromadným znásilňováním mladých britských dívek, nejčastěji ve věku 8-16 let. Obětí je podle odhadů za dlouhé roky až milion, avšak odsouzených jen malá hrstka, tedy většina těchto znásilnění nebyla nikdy potrestána. A v mnoha případech zřejmě ani nebude. Pokud tedy nakonec někdy přece jen dojde k soudu, jde spíš o velmi vzácný úkaz, jako v tomto případě hromadných znásilnění, která se nyní dostala před soud…

Gang šesti mužů sexuálně zneužíval a znásilňoval zranitelné mladé dívky poté, co jim většinou podával drogy. Skupina je obviněna z toho, že v letech 2013 až 2017 nutila nezletilé oběti ve věku 12 až 15 let k různým sexuálním praktikám. Muži spáchali své trestné činy proti osmi dívkám mladším 16 let v oblasti Redditch ve Worcestershire.

Usmaan Asghar je vyobrazen před Magistrátním soudem v Kidderminsteru po předchozím slyšení v roce 2020

Abdul Hussain, 21 let, Usmaan Asghar, 22 let, Arslan Tazarab, 25 let, Ethashan Tazarab, 21 let, Usman Ali, 28 let a Numan Mohammed, 23 let, byli souzeni u porotního soudu ve Worcesteru.

Jsou obviněni z celkem 24 sexuálních trestných činů, včetně sexuálního napadení a sexuální aktivity s dítětem. Při zahájení případu prokurátor Mark Heywood QC řekl, že některé dívky byly cílem jednoduše proto, že byly po ruce, zatímco k tomu, aby byly povolné, Pákistánci využívali marihuanu.

Řekl: „Tento případ se týká osmi dívek, které byly v letech 2013 až 2017 sexuálně zneužívány obviněnými.

Usman Ali, 27 let, z Redditch, čelí šesti obviněním, že se zapojil do sexuální aktivity s dítětem

Některé byly hrubě zneužívány jen proto, že byly po ruce. Některé se cítily osamělé a hledaly pozornost.

„Jiné učinily špatná životní rozhodnutí. Pily, braly drogy a byly sexuálně dostupné – násilníci je dokázali snadno využít. Jedna z nich, která čelila opakovaným žádostem o orální sex, se nakonec vzdala. A když se konečně bránila a řekla ne, byla chycena a donucena se podřídit.

Soud vyslechl Mohammeda, kterému bylo v té době 14 let. Ten se zapojil do sexuální aktivity s nezletilou dívkou poté, co viděl její profilovou fotografii. Jí tehdy bylo 12 let. Dívka se později připojila k hovoru přes Skype, kde Mohammed masturboval, zatímco ji požádal, aby se „ukázala“, řekli porotcům.

Pan Heywood dodal: „Mohammed uznává, že byl s dívkou v kontaktu, a když souhlasili, že se setkají, myslel si, že je starší 16 let. Uznává, že flirtovali, ale popírá, že by chtěl vidět její tělo.“

Soud také vyslechl, jak Mohammed masturboval před jinou dívkou, které bylo 13 let, a měl s ní dvakrát penetrační sex.

Arslan Tazarab je obviněn z účasti na penetrační sexuální aktivitě se stejnou dívkou jako Mohammed poté, co se s ní seznámil na Facebooku, když jí bylo 14 let.

Soudu bylo řečeno, že se při jedné příležitosti setkali a začali kouřit konopí předtím, než jeli na izolované místo a měli sex v zadní části auta.

Prokurátor Heywood řekl: „Nechtěla, aby se to stalo, a bylo to nepříjemné, ale bylo to příliš daleko na to, aby šla sama domů. Bála se tmy. Nechtěla, aby se na ni Tazarab zlobil.“

Stejná dívka pak byla v kontaktu s Tazarabovým bratrem Ehtashamem, když jí bylo asi 14 let. Je obviněn z pokusu o sexuální aktivitu tím, že se pokoušel dotknout jejích prsou a políbit ji.

Abdul Hussain je vyobrazen před Magistrátním soudem v Kidderminsteru, když se objevili v roce 2020

Heywood řekl: „Arslan Tazarb uznává, že se s dívkou setkal někdy v roce 2015. Uznává, že existoval krátký sexuální vztah. V roce 2016 měli sex dvakrát v autě a domě přítele. Hussain, který byl v té době sám mladší 18 let, je obviněn z masturbace v přítomnosti dívky, které bylo 13 let. Asghar je obviněn ze dvou případů penetračního sexu s dívkou, které bylo 13 let, poté, co jí podal konopí.“

Arslan Tazarab z Redditche je obviněn ze čtyř případů sexuální aktivity s dítětem, zatímco jeho bratr Ethashan z Redditche je obviněn z pokusu o sexuální aktivitu s dítětem a pokusu o sexuální komunikaci s dítětem.

Hussain z Redditche je obviněn ze dvou případů sexuálního napadení a Ali z Redditche je obviněn ze dvou případů sexuální aktivity s dítětem.

Mohammed ze Swinfenu je obviněn z osmi trestných činů. Patří mezi ně znásilnění, sexuální aktivita s dítětem a zapojení do sexuální aktivity v přítomnosti dítěte.

Asghar z Redditche je obviněn ze dvou případů sexuální aktivity s dítětem.

Soud pokračuje.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: Šest Pákistánců znásilnilo osm dívek ve věku 12-15 let

  1. Nesporne aj v Saudskej Arábii dochádza k znásilňovaniu nemoslimiek – často fakticky otrokýň – domorodcami, vrátane členov kráľovskej rodiny. A tresty /vrátane hrdelného/ vždy hrozia iba obetiam, nikdy nie znásilňovačom. To všetko s tichým súhlasom EÚ a kadejakých ľudskoprávnych mafií. O pár rokov realita aj v Európe…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.