Silvestrovský Milán: Hlášena další znásilnění, nahá dívka znásilněna 35 Araby a odhalení mainstreamových lží

Silvestrovský Milán: Hlášena další znásilnění, nahá dívka znásilněna 35 Araby a odhalení mainstreamových lží

Pokračujeme v odhalování případu etnických znásilnění a sexuálních napadení v Miláně tak, jak vyplouvají na povrch další otřesné zkušenosti.

A nejprve bych ráda začala lží mnoha mainstreamových médií, která mají tu drzost, že uvádí, že znásilňovali i Italové. Ale už jaksi neuvedou, že jde o osoby s italským občanstvím, ale narozené marockým rodičům. Tedy 100% násilníků byli muslimové, jen asi polovina z nich se v Itálii narodila arabským rodičům (vesměs přivandrovalým z Maroka) a část byli Severoafričané, kteří před časem připluli lodí. Tedy de facto krajané oněch „Italů“.

Píše-li tedy mainstream, že se jednalo v případě násilníků částečně o Italy, pak je to totéž, jako psát o kryse narozené ve stáji, že je kůň.

Nyní se již odhaduje, že útoků se zúčastnilo asi 30-35 Arabů (jde výhradně o mladé Maročany, Egypťany a Tunisany), přičemž oněch dopadených 18 jsou především právě v Itálii narození Maročané, které bylo jednodušší identifikovat.

Na povrch vyplouvají i nová svědectví. Podařilo se například natočit dívku, ležící na zemi, která byla nahá, neboť z ní mohamedáni servali oblečení. Svědkyně tohoto útoku vypovídá, že se na ni naráz vrhaly desítky Severoafričanů. Nedošlo tedy jen k nějakému osahávání, jak se zprvu tvrdilo. Další dívka vydává svědectví o kamarádce, kterou 30-35 útočníků znásilnilo prsty.

V současné době jsou vyšetřovatelé přesvědčeni, že identifikovali autory novoročních útoků, ale vyšetřování pokračuje a zaměřuje se na další případy k nimž došlo nejen v noci, ale také v předchozích dnech, protože se zkoumají stížnosti na další podobné incidenty.

Stále dochází k výslechům svědků i obětí a k domovním prohlídkám.  Provádí se analýza oblečení pořízeného v domovech útočníků, analýzy zabavených mobilních telefonů a posuzují se záběry pouličních kamer a videí z mobilních telefonů účastníků silvestrovských oslav. Vyšetřovatelé se snaží přesně zjistit, jaký je podíl jednotlivých podezřelých na násilí. Analýza sociálních profilů a chatů také pokračuje, protože někteří z podezřelých se mohli zmínit o spáchaném násilí. Zjišťuje se, zda Severoafričané jednali v několika odlišných skupinách.

Pak se vyšetřují desítky potenciálních případů skupinového sexuálního násilí. Identifikováno je 18 Severoafričanů, 12 dalších podezřelých se zatím identifikovat nepodařilo. Jde tak zřejmě o ilegály, kteří žijí v Miláně mimo systém.

Problém měst jako Milán nebo Turín je demografický, počet severoafrické populace rychle roste, hlavně díky slučování rodin.  A další italská města se již severoafrickou spodinou začínají plnit také. Jediným řešením by samozřejmě byla masová repatriace. A to včetně oněch mainstreamem zmíněných „Italů“.

Ostatně, krysy, které se vám narodí ve stáji, si tam také nenecháte a nebudete se k nim chovat tak, jako kdyby se jednalo o koně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Silvestrovský Milán: Hlášena další znásilnění, nahá dívka znásilněna 35 Araby a odhalení mainstreamových lží

  1. Salvini ako sionista, podporovateľ masovej migrácie a bruselofil je spolupáchateľom týchto a všetkých ostatných zločinov, ktoré černosi ,moslimovia, EÚ, zapredané médiá a mimovládky páchajú na bielych Talianoch…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout