Vedení muslimského bratrstva se přestěhovalo do Evropy

Vedení muslimského bratrstva se přestěhovalo do Evropy

Muslimské bratrstvo je mnohem nebezpečnější než ISIS, Al Kajda, Al Šabáb, Boko Haram, Hizb ut Tahrir a všechny další islámské organizace dohromady. Centrálně totiž řídí islamizaci světa. Cílem Muslimského bratrstva je nastolení všesvětového práva šaría, takže nikde na zemi by nemělo být místo, kde nevládne islám.

Tento cíl se nyní nejsnáze daří plnit v Evropě, kde je většina lidí k této změně v chalífát zcela svolná. Většina lidí podporuje EU a probruselské politiky, přitom EU patří k hlavním sponzorům Muslimského bratrstva na území Evropy, jak jste se zde mohli dočíst už několikrát. Naposledy například pomohla rada Evropy organizaci, která spadá pod Muslimské bratrstvo, propagovat hidžáb v EU.

V Evropě nyní nenajdete ani jednu zemi, která by bojovala proti islamizaci. Jedinou cestou k zastavení islamizace je zákaz propagace nenávistné islámské ideologie, k něčemu podobnému však není svolná ani jedna vláda. Naopak, většina podporuje různé islámské organizace, přímo napojené na muslimské bratrstvo. Islamizaci Evropy tak platí přes EU sami Evropané. Nelze než zkonstatovat, že tak hloupé obyvatelstvo jako nyní v Evropě dosud nikdy nežilo. V minulosti Evropané hnali mohamedány dál od svého kontinentu, nyní je zde vítají.

Není divu, že za této situace se do Evropy – konkrétně do islámského Britanistánu – přestěhovalo i samo vedení Muslimského bratrstva. Sice ne přímo do EU, ale to není podstatné, neboť po celé EU má své věrné nohsledy schované za islámskými neziskovkami, financovanými z EU. A úplně největším podporovatelem Muslimského bratrstva je pak sám Brusel…

Poté, co Abdel-Fattah al-Sisi svrhl egyptskou vládu vedenou Muslimským bratrstvem, skončilo vedení islamistů ve vězení.  Ibrahim Mounir, nový vůdce Muslimského bratrstva, nyní žije a pracuje z Londýna, odkud dohlíží na mezinárodní síť Bratrstva a má dobré vztahy se zahraničními vládami. V hlubinách britského hlavního města má Muslimské bratrstvo kancelář, která se stala přirozeným domovem Muslimského bratrstva.

Gomaa Amin, druhý velitel a nejstarší člen Bratrstva, který již není ve vězení, také žije v Londýně. Syn Essam al-Haddad, zatčený egyptskými bezpečnostními silami, je jedním z vůdců londýnského křídla. Používají krycí jména, jako je Cordoba –  podle španělského města, které bylo dlouho dobyto islámem. Hlavními centry pro operace Bratrstva v Evropě jsou Westgate House, budova na západ od Londýna, a Crown House na severu. Zde sídlí nejméně 25 organizací spojených s Bratrstvem.

A z Londýna nyní Muslimské bratrstvo spouští megaprojekty v srdci Evropy.

The Europe Trust, britská organizace napojená na Muslimské bratrstvo, právě získala nemovitost v berlínské čtvrti Wedding za 4 miliony eur. Wedding – bývalá dělnická čtvrť v Berlíně – se proměnila v baštu politického islámu a hotspot pro náboženské extremisty. Nyní je známá jako komunita plná mešit, obchodů, islámských kulturních center a sdružení.

Jean-Louis Harouel, historik práva na Univerzitě Paris II vysvětlil, že islamisté našli v Bruselu skvělého spojence. Doslova prohlásil, že institucionální Evropa je nejhorším nepřítelem národů Evropy.

Vliv Muslimského bratrstva na EU se nedávno projevil pokusem Rady Evropy zahájit velkou propagandistickou kampaň, spolufinancovanou Evropskou unií, ve prospěch hidžábu, prezentovaného jako nástroje svobody žen.

„Rada Evropy silně podporuje expanzi islámu v Evropě a prohlašuje, že ‚Muslimové jsou v Evropě doma‘ (rezoluce 1743),“ vysvětluje Harouel. „Evropští vůdci, stejně jako představitelé západoevropských zemí, vytrvale popírají, že islám není jen náboženství, ale také civilizace nepřátelská evropské civilizaci. Odmítají vidět samozřejmost, kterou je, že Evropa je v současnosti obětí tlumeného procesu muslimského dobývání.

V tomto duchu podání vyzvala Evropská unie své představitele, aby se zdrželi řečí o Vánocích, aby nerozhněvali muslimy pojmenováním křesťanských svátků. Pozůstatky křesťanství by přitom měly mít na evropské půdě větší legitimitu než ti, kteří tvrdí, že importují jiné kulty a jiné civilizace.

Evropská komise a Rada Evropy denně pracují proti obraně evropské identity a civilizace a naopak podporují islamizaci Evropy.  Tyto dvě složené instituce mají velmi štědrou ruku (s penězi evropských daňových poplatníků), pokud jde o poskytování finančních prostředků sdružením spojeným s muslimy. Muslimské bratrstvo získalo od EU 64 milionů eur z veřejných dotací. Na čele islamistických organizací, které dostávají evropské dotace, jsou tři typy sdružení, o nichž se moc dobře ví, že vedou legální džihád proti odpůrcům islámu.

Nejnověji Evropská unie financovala program proti „genderové islamofobii“ – více než 160 000 eur z veřejných peněz – pod záštitou Evropského institutu pro Středomoří. Cílem tohoto projektu je naučit studenty žurnalistiky z Belgie a Španělska rozpoznávat a bojovat proti genderové islamofobii.

Fatiha Agag Boudjahlat, učitelka a esejistka z Toulouse, říká, že je to nový sémantický trojský kůň používaný islamisty. Přivlastňují si image žen pro jejich měkkou sílu a také pro jejich ekonomický vliv. Dnes pseudoneziskovky schválené Evropskou unií nebo Evropskou radou vydávají své islamistické požadavky za boj za občanská práva.

EU financuje výměnu obyvatel, islamizaci kontinentu a naopak potlačuje národní identitu, evropské tradice a zvyky. Přičtěte si k tomu spoustu dalších – s výše uvedeným zcela nesouvisejících – kroků a bude vám snad konečně jasné, že primární účel EU je likvidace původního Evropana. A nejšílenější na tom je, že sami Evropané tuto sebedestrukci většinově podporují. Stačí se podívat na výsledky voleb kdekoli v EU…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Vedení muslimského bratrstva se přestěhovalo do Evropy

 1. Pokiaľ viem,tak už aj v Bielorusku existujú mešity pre miestnych Tatárov. A Orbán , Kaczynski, Janša tiež nie sú žiadni odporcovia islamu – fotky s Erdoganom či saudskoarabskými šejkami sa dajú ľahko vygoogliť. Jedine Slovensko zatiaľ odoláva, aj keď Jozef Lenč by si prial ich rýchlu výstavbu po celom území…

 2. Slovanko, MB se etablovalo ve Velké Británii už v samých počátcích hnutí. Mají tam nejstarší centrálu, ta v Turecku vznikla později.
  O historii MB pojednává knížka Muslimské bratrstvo v současnosti, autorů Bureš, Čajky a Daniela.
  Je to poněkud náročné čtivo, přelouskala jsem to jen se značným úsilím. ?
  Vlastně jsem si tu knihu koupila jen proto, abych se dozvěděla, v čem udělali soudruzi MB chybu, že vítěze voleb v Egyptě, ( Mursího) , smetl “ hodný” pučista Sísí. ( Nepoplést s Pinochetem, to byl zlej pučista. )?
  Máte pravdu, MB jsou DALEKO nebezpečnější, než IS, Al Kajda a všechny její frančízy dohromady.
  Ale vzájemně se DOPLŇUJÍ. A velmi chytře. Hrubá síla versus “ rozumní, demokratičtí” MB.
  Realita je, že v Egyptě se jim stala velká křivda a že to tak nenechají. Máme se na co těšit.
  ( Ale Bílý dům a jeho malý kámoš jsou spokojení. Sísí je prima chlapík, se kterým jde uzavřít lecjaká “ dohoda”. )

  1. Ano, máte pravdu, že jsou ve VB velmi dlouho, ale vedení měli už roky v Egyptě. Právě vedení z Egypta se přestěhovalo do VB, částečně byli do vedení zvoleni členové Bratrstva, kteří už ve VB byli. Tam jim nikdo po krku nepůjde, v Evropě je Bratrstvo nejen tolerováno, ale dokonce dotováno z daní Evropanů. A Khanův Londonistán jim půjde na ruku…
   V Egyptě byl samozřejmě jako všude dosazen ten, kdo jde na ruku globalistům, takže na druhou stranu je Egyptu ledaco odpuštěno… Časem tam situace může být podobná jako v Libyi…

 3. Souhlas, v historii Evropy se nikdy nestalo, že by se Evropané nebránily Osmanům, je to selhání voličů a elit, vlivem kulturní civilizační degenerace, jež vznikla z přežranosti a pocitu neohrozitelnosti s následnou ztrátou pudu sebezáchovy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout