Ve Švýcarsku byly odhaleny masivní podvody u posledního referenda o covid certifikátech

Švýcarsko je sice zdánlivě demokratickou zemí, ovšem i zde se již stále více objevují signály o tom, že i tato demokracie má své limity. S obohacovači se tam jedná podobně v rukavičkách jako v EU a celkově je tam vedena velmi obdobná politika, včetně propagandy LGBTQ.

Po posledních prezidentských volbách v USA, které byly zmanipulovány tak, aby vyhrál zcela neoblíbený Biden, se snad už nelze jakýmkoli manipulacím u voleb divit. Poslední volby v USA byly natolik důležité, že se prostě manipulovat muselo. Hodily se korespondenční hlasy a ke škodě nebyly ani hlasy mrtvých. Ve jménu zavedení nového světového řádu musel být prezidentem někdo, kdo je přímo ovládán Deep statem.

Referendum, které před pár dny probíhalo ve Švýcarsku, mohlo mít také jeden jediný pro globalisty přijatelný výsledek. A pro tento výsledek se země, která se tak chlubí svojí přímou demokracií – jak nyní vyšlo najevo –  neštítila podvádět.

V referendu v neděli (28. listopadu 2021) se jasná většina vyslovila pro  takzvaný „certifikát Covid“. Přibližně 63 procent voličů hlasovalo pro zachování opatření.

Dva týdny před referendem Roger Köppel (z týdeníku Die Weltwoche) informoval o záměrně nezaměnitelném a zavádějícím hlasovacím lístku, který nezmiňoval certifikát Covid ani slabikou (video německy).

Ve videu novinář zmiňuje, že v hlasovacím lístku není ani nejmenší zmínky o covid certifikátech, čímž vláda záměrně hlasující mate a ti vlastně ani nemohli tušit, pro co hlasují. Toto upozornění se objevilo před referendem, avšak po něm bylo jasné, že manipulace nezůstaly jen u volebních lístků.
S ohledem na návrh podvodného hlasování, proti kterému již bylo podáno nespočet stížností, se zdá naprosto pravděpodobné, že stát byl nucen použít další neférové ​​prostředky, protože ne certifikátu Covid by mělo fatální důsledky pro Velký reset.
Nyní se shromažďují stížnosti občanů na volební podvody a je jich jako máku, další zřejmě budou následovat, níže je uveden jen malý příklad za všechny.

Následující zprávy byly zdokumentovány na www.centil-europe.ch:

V Schaffhausenu moji rodiče a můj syn neměli děrovanou obálku na volební lístky. Tím byly hlasy neplatné? Chyběla i volební kniha.

Hlasovací obálku mi vzala z ruky paní, která byla vedle volební urny a nenechala mě ji do urny vložit. Jsem velmi zklamaný. (Místo Rorschacherberg)

V Basileji je v současné době bráněno odpůrcům zákona jít k volbám a není jim povolen vstup. Tedy aktuální informace od některých na místě. Podobně to zní i z jiných míst.

Dobré ráno Dnes ráno jsme osobně odevzdali naše hlasovací obálky. Nebylo možné, abychom obálky vhodili do urny. Před urnou stála žena a vzala nám je z rukou. (Obec Uznach)

V neděli 28.11.2021 v 10:30 jsme chtěli vhodit hlasovací lístky do urny v Effretikon ZH, ale nebylo to možné. Bylo upozorněno, že hlasovací lístky je nutné vložit do schránky vedení města.

Také chci nahlásit svůj případ. Bydlím v obci Bex v kantonu Vaud. Nejprve se nás paní ve volební místnosti chtěla zbavit tím, že schránka je venku, kam můžeme vhodit své hlasovací lístky. Trvali jsme však na osobním doručení obálky. Ale ta samá dáma si vzala naše obálky. Nebyla připravena žádná urna, do níž bychom mohli lístky hodit. Zjistili jsme také, že lidé v zadní části kanceláře už otevírali hlasovací dokumenty a jejich obsah je pobavil. V 10:15 jsme byli u volební kanceláře. Nepřipadá nám normální, že žádná urna nebyla k dispozici a že obálky již byly otevřeny. 

V naší obci Au (SG) nás přítomná paní požádala (na místě byli muž a žena), abychom hlasovací lístky vložili vedle a ne do urny. Už měli pár obálek mimo „urnu“ (cca 30 kusů). Přišlo nám to velmi divné a můj přítel odmítl obálku položit na hromadu. 

Nemohli jsme vložit hlasovací lístky do urny. Hlasovací asistenti stáli před farním sálem a odchytávali lidi, vzali jim voličské průkazy a nechali nás vhodit hlasovací lístky (včetně odpadků: prázdných obálek) venku do schránky namísto uvnitř do urny.

Fotografie z Basileje ukazuje, že občanům oprávněným volit nebylo umožněno volit bez covid certifikátu, odpůrci očkování a tedy i covid certifikátu tak neměli možnost volit:

Další fotodokument z prvního červnového hlasování ukazuje, že i tehdy docházelo k nesrovnalostem. Živé výsledky během několika minut vyletěly do nebes. Všimněte si, že tato anomálie nebyla nalezena v ostatních hlasovacích dokumentech.
Tolik poslední informace ze Švýcarska. Ze země, kde – jak vidno – demokracie funguje jen potud, pokud nepřekáží plánům globalistů. Švýcarsko si tak již není možné brát za příklad nějaké demokracie a to už jen proto, že někde nepovolili nemalé části občanů – oprávněných voličů  se voleb zúčastnit.
V některých menších obcích, kde se lidé vzájemně lépe znají a znají tak i své názory, se postarali o obálky odpůrců covid certifikátů tak, aby se nedostaly do volební urny. Předpokládám, že postupně se objeví i další informace o manipulacích podobně, jako tomu bylo u voleb v USA.
Stejně, jako se veškeré stížnosti na volební manipulace v USA zametly pod koberec (a to dokonce i velmi okaté podvody, natočené na video), budou i tyto stížnosti švýcarských občanů ignorovány.
Velký reset musí pokračovat a nikdo jeho proces nesmí narušit. A covid certifikáty – do budoucna sloužící jako sociální kredity – jsou velmi důležitou součástí totálního dohledu nad lidmi a jejich životy….
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ve Švýcarsku byly odhaleny masivní podvody u posledního referenda o covid certifikátech

  1. Všetkým patologickým obdivovateľom /nikdy neexistujúcej/ švajčiarskej „priamej referendovej demokracie“ pripomínam,že tamojší režim už dávno pripomína ten švédsky pomiešaný so saudskoarabským. Neomarxistický teror vrátane homofašizmu , islamizácia, doslova príval moslimov do už aj tak extrémne preľudnenej krajiny , genocída bielej rasy /najrýchlejšia v Európe/,neobmedzená moc bánk /ako v EÚ ECB/, pravdaže aj prenasledovanie kresťanov sú tam už asi 30 rokov na dennom poriadku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout