EU schválila ekonomickou migraci, Itálie už si zažádala o 80 tisíc cizinců – kolik si jich vyžádá naše nová vláda?

Jak jste se mohli dozvědět už zde, tak minulý týden byla v EU schválena drtivou většinou hlasů tzv. „ekonomická migrace“.  Tentokrát je vše maskováno potřebou pracovních sil z rozvojových zemí. Má jít především o nekvalifikované pracovníky, takže o cestu do Evropy za prací si může zažádat prakticky kdejaký Afričan.

Na náklady daňových poplatníků EU pak budou statisíce cizinců dováženy do Evropy – údajně za prací. Itálie, která zejména na jihu zaznamenává obrovskou nezaměstnanost mladých, si již zažádala o přísun 80 tisíc cizinců během příštího roku.  A to přesto, že na území Itálie již žije přes 2,5 milionu (!!) obohacovačů, kteří jsou dlouhodobě přisáti na sociálních dávkách, případně důchodech.

Země, která si v EU zadá požadavek na zajištění zaměstnanců pro obnovu ekonomiky, si také může zvolit země původu údajných „pracovních sil“.  Musí jít o země mimo EU – je pravděpodobné, ze Brusel nabízí nějaký seznam, z něhož je možné si vybírat. Konkrétně Italové si v EU zažádali o pracovníky z Albánie, Alžírska, Bangladéše, Pobřeží slonoviny, Egypta, Salvadoru, Bosny a Hercegoviny a Tuniska.

Paradox je, že v Itálii je spousta lidí z uvedených zemí, přičemž většina z nich je přisáta na dávkách. Snad ani v Bruselu nikdo nevěří, že tito „pracovníci“ zůstanou na pracovišti, kam budou přiděleni. Je pravděpodobné, že většina jen využije příležitosti, jak se dostat zdarma do Evropy. Pokud si totiž o práci v EU zažádají a budou vybráni, cesta by jim měla být uhrazena. Lze tedy očekávat, že EU obstará za peníze daňových poplatníků nigerijské mafii  nové drogové dealery.

Nyní ale k otázce z titulku: Jak se k tomu postaví nová vláda? Nejprve si zde znovu zopakujme, jak kdo v EP hlasoval:

PRO – Niedermeyer (TOP09/STAN), Polčák (TOP09/STAN), Zdechovský (KDU), Šojdrová (KDU), Maxová (zvolena za ANO), Gregorová (Piráti), Kolaja (Piráti), Peksa (Piráti)

PROTI – Tošenovský (ODS), Vrecionová (ODS), Vondra, (ODS), Zahradil (ODS), Blaško (SPD), David (SPD), Konečná (KSČM)

ZDRŽELI SE – Pospíšil (TOP09), Charanzová (ANO), Dlabajová (ANO), Kovařík (ANO), Knotek (ANO), Hlaváček (ANO)

Z výše uvedeného vidíte, že proti legální ekonomické migraci hlasovali z celého „pětislepence“ pouze europoslanci za ODS. Ostatní se – ostatně, jako vždy – ukázali coby nadšení vítači. Ve vládě tak bude zcela jasně převaha hlasů pro přijímání. Na rozdíl od Itálie u nás ovšem není velká nezaměstnanost, takže – i když jsme menší země – mohou jít i požadavky naší vlády do pár desítek tisíc „pracovníků“ ze zemí mimo EU. Nyní je samozřejmě poněkud předčasné odhadovat, kolik údajných „pracovníků“ a z jakých zemí vláda přijme. Jisté ale je, že pokud už jiné země začaly své žádosti o posily z rozvojových zemí do EU posílat, tak záhy po jmenování vlády může k témuž dojít i u nás.

Od příštího roku se tedy bude Evropa obsazovat již nejen s pomocí pašeráků po souši či po moři, ale také s posvěcením EU a většiny vlád se budou letecky již zcela legálně dovážet údajné pracovní síly, z nichž pravděpodobně drtivá většina na přiděleném pracovním postu příliš dlouho nezůstane, ale zmizí do některého z mnoha muslimských ghett po celé Evropě.

My pak můžeme jen doufat, že jich u nás mnoho nezůstane. Pokud nám jich zde zůstane třeba jen pár tisíc a sloučí si rodiny, pak bychom se i my brzy mohli dočkat podobných ghett, jaká znají v západoevropských zemích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “EU schválila ekonomickou migraci, Itálie už si zažádala o 80 tisíc cizinců – kolik si jich vyžádá naše nová vláda?

  1. Možno už viete, že Annalena túži po splnení Hitlerovho sna – teda premeny EÚ na Spojené štáty európske s jednotnou vládou, plnoprávnym parlamentom, spoločnou zahraničnou aj obrannou politikou, neobmedzeným nariaďovaním rôznych neomarxistických zvráteností z berlínskeho a bruselského centra, dennodenným masovým prívalom nových „zamestnancov“ a podobne. Musíme veriť, že koaliční partneri Zelených to nikdy v plánovanej podobe nedopustia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout