Itálie: Afričan napadl kladivem matku s dítětem, posléze zaútočil i na zatýkající policisty (video)

Černoch napadl matku s dítětem na ulici, kde byla spousta lidí. Zřejmě si myslel, že brzy ráno před rozbřeskem si ho nikdo nevšimne nebo byl natolik zdrogovaný, že si ani skutečnost, že je kolem spousta svědků, neuvědomoval. V Neapoli, kde se incident včera brzy ráno odehrál, je totiž jedna celá multikulturní čtvrť vyhlášena jako doupě drogových dealerů a 24 hodin denně se tam i volně na ulicích prodávají drogy. Je tak více než pravděpodobné, že i tento občan z Ghany pobývá v tomto drogovém ghettu.

Na videu níže můžete vidět, jak se policisté snažili agresivního Afričana dopadnout:

Včera ráno byli policisté z policejních stanic Poggioreale a Vasto-Arenaccia, kteří hlídkovali na Via Stadera, osloveni lidmi, kteří jim nahlásili muže, který krátce předtím napadl kladivem na zastávce ženu a dítě.

Policie si všimla útočníka, který mířil přes Nuova Poggioreale, chytila ho a muž se na ně vrhl s dřevěným kladivem a po tvrdém boji byl zatčen.

Policie se pak od oběti dozvěděla, že byla napadena mužem, když čekala na autobus se svým synem a že jen díky zásahu ostatních přítomných muž přestal útočit a utekl.

Christian Giane, 31letý Ghaňan se záznamem v trestním rejstříku a nelegálním imigračním statusem, byl zatčen za zranění a odpor vůči veřejnému činiteli, ublížení na zdraví a obviněn z nošení útočných předmětů, nelegálního vstupu a pobytu v zemi a nepředložení dokladů prokazujících legální přítomnost v zemi.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout