Nechutná proislámská propaganda na Primě CNN

Přiznám se, že především v zájmu vlastního duševního zdraví již téměř vůbec nesleduji zpravodajství našich televizí. Dnes jsem ovšem shlédla na Primě v rámci zahraničního zpravodajství šot z Indie o tom, jak jsou tam chudáčci muslimové utiskováni a islamofobie tam jen kvete.

Propagandisté z Primy CNN zřejmě velmi rychle zapomínají. Například na to, jak ti jejich „chudáčci“ muslimové zavraždili před pár lety při velikonočních útocích na nedaleké Srí Lance stovky lidí v kostelích. Také bych těmto propagandistům ráda připomněla, že muslimové už dlouhodobě terorizují indické obyvatelstvo třeba hromadnými znásilněními, únosy hinduistek po vzoru svých pákistánských souvěrců a nově i klamáním dívek na seznamkách, kde se představí coby hinduisté.

Dívka, která pak s případným sňatkem souhlasí, se až záhy dozví, že je dotyčný muslim. Jenže manželka muslima je automaticky muslimkou. V Indii to samozřejmě neprochází tak lehko jako v sousedním Pákistánu, kde je každoročně uneseno, znásilněno a násilně konvertováno více než tisíc křesťanek a hinduistek.

V televizní reportáži údajně hinduistická rodina nevěsty zavraždila jejího muslimského manžela. Tklivý příběh byl doprovázen vyprávěním o tom, jak utiskovaní jsou muslimové v Indii. Zkrátka – islamofobie kam se podíváte. V Indii, kde dochází poměrně často k teroristickým útokům ze strany muslimů, kde muslimové roky dávají najevo pohrdání většinovým obyvatelstvem pliváním do jídla, kde došlo k mnoha hromadným znásilněním nezletilých dívek tlupami muslimů a kde aktuálně dochází i k násilným konverzím už mají samozřejmě mohamedánů plné zuby.

Na severu Indie jsou hinduisté muslimy vytlačováni, jsou stále častějšími oběťmi útoků a zneužívání hinduistických dívek. Je dost dobře možné, že i v této kauze byla dívka konvertována proti své vůli a rodiče jen chtěli zjednat spravedlnost. Na druhou stranu žádná muslimská dívka si nesmí vzít za manžela nemuslima, za to následuje fatva – trest smrti.  Ovšem vraždy ze cti se propagandistům z Primy do jejich programu asi moc nehodí, že?

Neustálá podpora násilných Ujgurů v Číně, ještě násilnějších Rohingů v Myanmaru (Barma) či snad nejnásilnějších muslimů ze severu Indie, už hraničí s propagací násilí a genocidy, neboť o nic jiného muslimům nejde, než o obsazení území a likvidaci nemuslimů nebo jejich konverzi. Před časem jsem o tom, kdo jsou zač například oni milí Rohingové, psala zde.

Co se týká Ujgurů, tak Málokdo ví, že Ujgurové jsou separatisté a požadují, aby jim Čína umožnila mít vlastní islámský stát v rámci čínského státu. Tedy požadují přesně to, co muslimové v mnoha jiných nemuslimských zemích, do kterých se přistěhovali z vlastní vůle. Prakticky všechny teroristické útoky, které byly v Číně provedeny, pocházejí z ujgurské muslimské komunity. Čína se při řešení rostoucí islámské teroristické hrozby pro svůj národ rozhodla být jednoduše produktivní, nikoliv kontraproduktivní jako zbytek světa a je tak nyní jedinou zemí, kde počet muslimů klesá.

Indie je na tom obdobně jako Čína, sever země by mohl být dalším Pákistánem, což byl také důvod, proč přijali už před dvěma lety zákon, podle něhož Indie neumožňuje dávat azyl muslimům. Svoji roli také sehrály útoky na nedaleké Srí Lance, kde muslimská menšina zaútočila na tu křesťanskou. Všeobecně se ve všech zemích bez problémů vzájemně snesou buddhisté s hinduisty a křesťany a nemají vzájemně problém, problém je však všude výhradně s agresivní muslimskou komunitou.

Nezapomenu, jak po útocích na Srí Lance všechna média mlžila o vyznání pachatelů a dokonce se snažili nespojovat útoky s Velikonocemi. Toto odporné podlézání islámu a záměrné přehlížení zvěrstev muslimů jen ukazuje zvrácenost současné politiky i všech režimu poplatných médií.

Na závěr – pro připomínku – ukázka toho, co udělali muslimové poměrně nedávno na Srí Lance, obrázky někdy řeknou víc, než tisíce slov (jeden z obrázků je i v titulku):

Sri Lanka enforces ban on burqa after terror attacks

Sri Lanka blasts: 250 dead in Colombo, Negombo and Batticaloa | CNN

Pointing a Finger at a Terrorist Group in the Aftermath of the Sri Lanka Blasts - The New York Times

Attackers of Sri Lanka Easter Sunday bombings inspired by lslamic State - World News

AJA Statement on Terrorist Attacks in Sri Lanka | THEAsiaN

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nechutná proislámská propaganda na Primě CNN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout