Tisíce lidí dnes vyšly do ulic rakouských měst, podnikatelé uzavírali firmy a mnoho lidí nešlo do práce

Tisíce lidí dnes vyšly do ulic rakouských měst, podnikatelé uzavírali firmy a mnoho lidí nešlo do práce

Více než dva miliony Rakušanů stále odolává nátlaku vlády na nucenou genovou vakcínu. Příští rok to může znamenat pokutu až 14 400 eur nebo vězení. Tisíce lidí jsou již dnes v ulicích nebo se účastní stávky, například uzavřením firmy. A to po celém Rakousku! Z Lince, Štýrského Hradce, Innsbrucku a Vídně přišly první dojmy: V centru Štýrského Hradce se doprava zastavila a v Linci masa demonstrantů prorazila první policejní bariéru…

Více než 1000 lidí pochodovalo v poledne centrem hornorakouského hlavního města Lince, aby stávkovali proti povinnému očkování. V ostatních hlavních městech států se protestní akce konají také před státními parlamenty od 13.hodin. Bezpočet Rakušanů, kteří nedemonstrují, zvolilo jiné kreativní formy protestu: řemeslníci přestali pracovat, lékaři uzavřeli své ordinace, auta byla pokryta symbolem proti povinnému očkování.

Dav demonstrantů se dal do pohybu také v linecké Volksgarten:

Protestu proti povinnému očkování se účastnili také rakouští zemědělci. V Linci jeden z nich vyvěsil na svůj traktor dvě nezaměnitelné zprávy a vydal se s ním k sídlu hornorakouské zemské vlády. Zemědělec je na cestě za „rozhodnutím o svobodném očkování“ a „mírem, svobodou, demokracií“.

Promenáda v Linci se zaplnila stejným způsobem.

Promenáda se mezitím naplnila k prasknutí…

Také ve Štýrsku se spousta lidí přidala ke stávce. Například obchodník s potravinami ve Weizu se připojil k varovné stávce proti povinnému očkování. Dnes nechává svůj obchod zavřený.

Hlasitý „odpor“ zaznívá také ve štýrském hlavním městě Štýrském Hradci.  Nádvoří zemského sněmu bylo plné! Policie blokovala vchod.

Vnitřní nádvoří zemského sněmu grazského parlamentu:

A také ve Vídni a Innsbrucku lidé protestovali proti diktatuře a jejím šíleným plánům na povinné očkování:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Tisíce lidí dnes vyšly do ulic rakouských měst, podnikatelé uzavírali firmy a mnoho lidí nešlo do práce

  1. Mimochodom, myslíte si,že Rakúšania /a nielen oni/ budú na budúci rok nútiť do očkovania tamojších moslimov, černochov, Vietnamcov atď.?

    1. Asi to udělají podobně jako v Itálii, kde mají „multikulturní obohacovači“ výjimku a nemusí mít covid pasy, takže ani očkování. Jistě podobné výjimky budou i v Rakousku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout