Francie: Univerzitní profesor byl suspendován a musí žít pod ochranou poté, co kritizoval nadužívání pojmu „islamofobie“

Francie: Univerzitní profesor byl suspendován a musí žít pod ochranou poté, co kritizoval nadužívání pojmu „islamofobie“

My starší si ještě velmi dobře pamatujeme doby, kdy tento pojem nikdo neznal. A vlastně to ani není až tak dávno.  Jen málokdo dnes ví, že pojem „islamofobie“ začali relativně nedávno jako první používat radikální imámové, od nichž si jej velmi rádi vypůjčili všichni podporovatelé muslimské invaze. Tedy lze hovořit nejen o muslimech, ale i o politicích, u nás je zářným příkladem naštěstí již z politiky eliminovaný Al Hamajda.

Podporovatele islamizace dnes najdeme ve všech zemích Evropy a paradox je, že ti nejhlasitější ani nejsou muslimové. Ještě šílenější pak je, že se tímto pojmem často ohání ti, kdo by po vzniku evropského chalífátu jako první letěli střemhlav z nejvyšší budovy. Slovo islamofobie je nadužíváno zejména proto, že současní vrchní ideologové a islamizátoři chtějí vyvolat dojem, že je islám pronásledován. Realita je však jiná, jsou to křesťané, kdo je nyní zdaleka nejvíce pronásledován. Denně je zavražděno jen pro svoji víru 13 křesťanů.

Muslimové jsou naopak těmi, kdo vraždí druhé – a mnohdy paradoxně zabíjí i své souvěrce, většinou však tehdy, kdy vyznávají jinou větev islámu nebo jsou jednoduše pokládáni za odpadlíky. Slovo islamofobie je tedy nadměrně zneužíváno pro účely, které jsou uměle vymyšlené a mají účelově vyvolat dojem, že tím pronásledovaným je zde muslim. Přitom je to zcela naopak, neboť jsou to muslimové, kdo chce ovládnout Evropu a ty, kdo s tím nebudou souhlasit, vyhladit.

Ale zpět k dalšímu případu člověka, který si dovolil upozornit na to, že pojem „islamofobie“ je dnes účelově zneužíván. Jde o univerzitního profesora, který byl za vyřčení pravdy suspendován a muslimové na něj vyhlásili fatvu (trest smrti).

Francouzsko-německý profesor Klaus Kinzler dříve vyučoval německý jazyk a kulturu na univerzitě v Grenoblu. Akademik kritizoval termín islamofobie,  zavedený levicovými liberály a islamisty proti kritikům islámu.

Minulou zimu se měl na Kinzlerově univerzitě konat akční týden s názvem „Rasismus, antisemitismus a islamofobie“. Kinzler nechtěl, aby zde byl zahrnut termín „islamofobie“. Termín by podle něho neměl být umístěn na stejné úrovni jako antisemitismus a rasismus. To byl dostatečný důvod pro vědecké kolegy, aby spor zveřejnili. Následně se proti Kinzlerovi  postavily především levicové studentské skupiny. A to s nečekanou brutalitou, jak se záhy ukázalo.

Umělé rozhořčení a masová hysterie mezi levicovými a islámskými studenty stačily k tomu, aby byl profesor suspendován na dobu čtyř měsíců. Oficiálním důvodem byly pro Kinzlera „rasistické sklony“, které prý prokázal kritikou konceptu islamofobie. To ale nestačilo: Kinzler se nyní dokonce musel přestěhovat, protože byl na sociálních sítích masivně ohrožován radikálními muslimy. Nyní žije pod policejní ochranou na neznámém místě, protože se nadále bojí o svou bezpečnost.

Je tak dalším z mnoha Francouzů, kteří se skrývají na neznámých místech jen proto, že si dovolili kritizovat islám nebo cokoli s touto nenávistnou ideologií související. Ani jeden člověk se nemusí skrývat proto, že kritizoval například křesťanství, Židy, ateisty nebo buddhisty. Ostatně, to by se musely v Evropě skrývat statisíce muslimů, kteří si nemuslimy jakékoli víry berou do svých úst takřka denně.

Není už jen fakt, že kvůli byť jen mírné kritice islámu se již musí v islamizovaných zemích Evropy tak velký počet lidí skrývat (ve Francii jde o řádově stovky lidí) jasným potvrzením toho, že jde o nenávistnou ideologii, kterou je z Evropy zapotřebí vymýtit?

Mimochodem, ke kritikům islámu, kteří jsou nuceni se skrývat, je třeba přičíst také tisíce konvertitů, kteří byli nuceni přejít do úplně ilegality. Museli se také zcela odříznout od svých rodin, které by je jinak zavraždily…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Univerzitní profesor byl suspendován a musí žít pod ochranou poté, co kritizoval nadužívání pojmu „islamofobie“

  1. Bohužel, si to Francouzi zavařili sami. A jak vidět, vyrůstající levicová generace ještě přitvrdí, a chalifát bude ….. Je otázka, zda by s tím něco svedl Zemmour či Le Pen ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout