Aktuální záběry z bělorusko-polských hranic jasně ukazují, že rok 2021 předčí invazní rok 2015 (videa)

Aktuální záběry z bělorusko-polských hranic jasně ukazují, že rok 2021 předčí invazní rok 2015 (videa)

Nemyslím, že by videa níže potřebovala nějaký delší komentář. Jen znovu upozorňuji, že se jedná jen o jednu z mnoha tras, jimiž nyní invazisté proudí. A jde téměř výhradně o muslimy. Mimo této nové trasy z Běloruska, je zde další přetížená trasa přes Itálii, ale i Řecko a dál přes balkánskou trasu. Velmi vytížené jsou i Kanárské ostrovy, cílem invaze jsou ovšem i španělské exklávy na severu Afriky či Baleáry.

Jednoduše, tras je víc, než v roce 2015 a všechny jsou přetíženy, bez ohledu na počasí. níže se můžete podívat na to, jak to v posledních dnech vypadá na v současné době nejsevernější trase, kde je nyní hlavní tranzitní zemí Bělorusko…

V prvním klipu z hranic mezi Běloruskem a Polskem jeden z ilegálů říká, že jejich konkrétním cílem je země jako Německo, protože potřebují lepší život (video v AJ). Video je zřejmě vzhledem k propagandistickému stylu – transparentům v angličtině a dětem i zahaleným ženám, postrkávaným do popředí – určeno pro další propagandu EU, aby ochotné země ustoupily a ilegály přijaly:

Videa dále již nejspíš pro propagandu neposlouží (byly by kontraproduktivní), ale jasně ukazují, jaká je situace na hranicích aktuálně.

Nepřipomínají vám všechny  záběry níže – natočené dnes (!!) rok 2015??

 

 

A na závěr doporučuji všem, kdo si myslí, že jde o nějaké chudáky, nahlédnout na tento článek, kde je detailněji vysvětleno, jaké jsou trasy i ceny. Žádný chudý Iráčan si tuto cestu do Běloruska dovolit skutečně nemůže…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Aktuální záběry z bělorusko-polských hranic jasně ukazují, že rok 2021 předčí invazní rok 2015 (videa)

  1. Pochopili, že s malými dětmi je to tutovka. Ona je to tutovka i bez batolete, ale prcek všechno urychlí.
    Poláci si dělají legraci, když chtějí požádat o pomoc NATO. Vždyť Amíci si nedokáží/ nechtějí ohlídat ani vlastní hranici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout