Cannes: Arab dnes zaútočil nožem na dva policisty sedící v autě, třetí policista útočníka postřelil

Cannes: Arab dnes zaútočil nožem na dva policisty sedící v autě, třetí policista útočníka postřelil

Kolik džihádistů každodenně ve Francii útočí? Myslím, že v součtu – i při započítání těch, co útočí ve skupinách – by jejich počty mohly jít denně do stovek. O většině takových incidentů se nakonec ani moc nepíše. Ve Francii se útočníci soustřeďují prakticky denně právě na policisty, pak je div, že tam je ještě někdo ochoten tuto práci vykonávat…

K násilnému útoku na policisty došlo dnes – tedy v pondělí  – ráno v 6:35 ve francouzském Cannes. Muž pobodal policejní posádku sedící v autě tak, že se zaměřil nejprve na jednoho policistu a poté se pokusil bodnout jeho kolegu.

Podezřelý, zatímco bodal policistu v autě řekl, že útočí jménem Proroka. Útočník byl údajně „neutralizován“ třetím policistou. Byl to policista sedící v zadní části vozidla, který střílel na útočníka, aby ho zneškodnil..

Podle našich informací byl pobodaný policista zachráněn neprůstřelnou vestou. Agresor, který byl postřelen, je v ohrožení života.

Útočníkem je podle zjištění Lakhdar B. – Alžířan narozený v roce 1984, který má italské povolení k pobytu. Je více než pravděpodobné, že jde o terorismus. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Cannes: Arab dnes zaútočil nožem na dva policisty sedící v autě, třetí policista útočníka postřelil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.