Návod pro muslimy, jak správně bít ženu (video)

Žena je v islámu podřadná, s její podřízeností počítá jak Korán, tak právo šaría, podle něhož má slovo ženy u soudu poloviční váhu než slovo muže. Dívka, která má již věk na vdavky (nejčastěji mezi 9-16 lety), nesmí odmítnout předem dohodnutého manžela. V případě, že se za jejími rodiči vybraného ženicha odmítne provdat, mnohdy pak následuje tvrdý trest za to, že byla porušena čest rodiny. K nejčastějším důvodům vraždy ze cti ze strany rodičů patří právě fakt, že jejich dcera odmítla toho, kdo jí byl – často záhy po narození – vybrán coby budoucí manžel. V mnoha zemích jsou běžné příbuzenské sňatky, což s sebou samozřejmě nese i snížené IQ a větší počet postižených novorozených dětí.

Jen málokdy si tak mladá dívka dovolí odmítnout rodiči vybraného manžela, který se po sňatku stává jejím majitelem, jehož musí bezvýhradně poslouchat. V islámu pak může muž svoji ženu bít – bití žen a dětí všeobecně doporučuje i Korán.

Ovšem i bití žen má svá pravidla, která však nejsou mnohdy v zápalu vzteku dodržována. V mešitách tak imám muže poučuje o tom, jak ženu správně bít. Mimo jiné by měli  vynechat obličej, při bití by neměla téct krev a ženě by neměly být zlomeny kosti. Na poučné kázání jak bít ženu se můžete podívat níže (anglické titulky):

 

Jak ukazuje video níže, s porušováním pravidel se nakonec počítá. V Maroku tak v jednom pořadu radili zbitým ženám, jak využít make-up k zakrytí modřin, které jim na obličejích zanechal jejich „milovaný“ manžel (video v AJ):

Copak na to říkají feministky, které většinou muslimské invazisty vítají??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout