Zítra čeká Rakousko výstražná stávka – lidé nepůjdou do práce a nebudou nakupovat

Zítra čeká Rakousko výstražná stávka – lidé nepůjdou do práce a nebudou nakupovat

Jak jistě víte, tak rakouská vláda jako první (a jistě ne poslední) přišla s povinným plošným očkováním všech obyvatel. Proti tomu se postavilo nejen mnoho občanů, ale také část odborné veřejnosti. Ostatně, tak je to v celém západním světě – na veřejnost se dostanou názory výhradně těch „odborníků“, kteří přizvukují systému. Jakákoli veřejná diskuze na toto téma je vyloučena, takže pokud chcete najít opoziční názory, musíte dobře hledat.

Zavedení povinného očkování proti koronaviru v Rakousku a hrozící kvazipovinné očkování (každý rok 3x) je nejen historickým prolomením tabu, které dlouhodobě zničí společnost, ale také vyhání stále více lidí do ulic. Protestní shromáždění a demonstrace se množí po celém Rakousku, dokonce i v malých městech najednou tisíce lidí vycházejí do ulic za svobodu. Na 1. prosince byla také vyhlášena celostátní výstražná stávka.

Aby byl covidový režim (zatím) mírovými prostředky sražen na kolena, jsou kromě demonstrací zapotřebí i jiné formy občanské neposlušnosti. Například stávky mohou rychle a efektivně přivést systémy na hranici jejich funkčnosti. Tlak je zde účinným nástrojem. Občanská konfederace proto vyhlašuje společně se Stranou svobody na 1. prosince výstražnou stávku. Protože: povinné očkování a další opatření nakonec (kromě totální kontroly a sledování) neslouží zdraví, ale ničí existenci jinak smýšlejících.

Výstražná stávka 1. prosince má být pouze prvním krokem. Pokud vláda nebude připravena ustoupit a povinné očkování bezpodmínečně neodvolá, budou od 12. prosince následovat generální stávky. Obecně platí, že lidé by během výstražné stávky neměli chodit nakupovat nebo pracovat. Režimu je dlouhodobě odepřena věrnost a účast ve všech možných oblastech.

Pouliční protesty také nabírají na rychlosti. V druhém největším rakouském městě Graz, které je známé svým levicovým zaměřením, vyšlo nedávno do ulic přes 30 000 lidí. V menších městech jako Klagenfurt, Vöcklabruck nebo St. Pölten také několik tisíc lidí demonstrovalo proti povinnému očkování a covidové diktatuře. A také ve Vídni budou pokračovat velké demonstrace 1. a 4. prosince, naposledy bylo v ulicích hodně přes 100 000 lidí (!) – měla to být největší demonstrace v historii Druhé republiky.

Evropu, ale i Austrálii, kde dokonce domorodci žádají o pomoc, neboť jsou násilně, proti své vůli očkováni, zaplavila vlna fašismu a asi jen ti, kdo se proti tomu staví, chápou, že zde nikdy nešlo o zdraví lidí, ale jen o jejich bezpodmínečné ovládnutí a také o to, aby si někdo pořádně namastil kapsu. Ostatně, například v Německu se musí vakcinovat i ten, kdo podstupuje dobrovolnou eutanázii. Zdá se vám normální píchat tyto injekce de facto do mrtvol?

Covid pasy jsou pak jakousi obdobou sociálních kreditů, které známe z Číny. Časem se budou uplatňovat i v Evropě. To bude záhy poté, co bude zrušena hotovost, aby bylo možno neposlušnému jedinci zablokovat přístup k finančním prostředkům.

Výpadek asi dvou milionů lidí v produktivním věku z pracovního procesu bude zítra jistě velmi dobře znát.  Podle všeho mají jít do stávky i mnozí očkovaní, jimž podobné fašistické manýry také vadí. Uvědomují si totiž, že zde nejde o žádný covid, jde o zavádění totalitní společnosti, neboť už nyní se uvažuje například o klimatických lockdownech. Plošné omezování lidí tak nikdy neskončí, záminka se vždy najde.  Ti, kdo akceptují první krůčky budování fašistické společnosti, posvětí i pokračování. Bylo by naivní si myslet, že u povinného očkování experimentálním preparátem to zůstane.

Mnozí Rakušané – a je jedno, zda očkovaní nebo ne – si již uvědomili, že nástupci jejich rodáka Hitlera se nezastaví jen u skupiny neočkovaných. Koho si asi zvolí za terč příště?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.6]

One thought on “Zítra čeká Rakousko výstražná stávka – lidé nepůjdou do práce a nebudou nakupovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout