Údajní „chudáci uprchlíci“ na polských hranicích mají oblečené značkové bundy

Údajní „chudáci uprchlíci“ na polských hranicích mají oblečené značkové bundy

Znalci značkového odívání rozeznali na invazistech v davech, tlačících se na polských hranicích, některé jedince v prokazatelně značkovém oblečení. To samozřejmě potvrzuje fakt, který ví každý, kdo invazi dlouhodobě sleduje. Cesta do Evropy vyjde velmi draho a jen tak někdo si ji dovolit nemůže. Konkrétně o cenách za cestu přes Bělorusko dál do Evropy jste si již v minulosti mohli přečíst zde. 

Movitý tak musí být buď ten, kdo do Evropy podobným způsobem putuje nebo ten, na jehož příkaz do Evropy daný invazista vycestoval. Je totiž všeobecně známo, že své bojovníky posílá do Evropy nejen ISIS, ale také Talibán, Al Kajda, Boko Haram či Al Šabáb. Všechny uvedené bojůvky mají takřka neomezené zdroje, takže pro ně není problém svým vojákům cestu zaplatit. Podobně neomezené zdroje má také nigerijská mafie, která si nechá z Afriky dovážet drogové dealery a prostitutky.

Jsou invazisté, kteří útočí na polsko-běloruskou hranici, „chudí lidé“, jak je nedávno nazval šéf Občanské platformy Donald Tusk ? Někteří z nich možná ano, ale europoslanec za Právo a spravedlnost (PiS) Dominik Tarczyński spolu s několika polskými uživateli sociálních sítí si všimli několika důležitých detailů.

V polských médiích se nedávno objevila fotografie pořízená reportéry z běloruské agentury, kteří pozorně sledují útok invazistů na polské hranici. Fotografie ukazuje migranta, jak kácí strom pomocí sekery. Dřevo mělo být později použito k prolomení obranných opatření na hranici.

Europoslanec Tarczyński upozornil na bundu, kterou měl vetřelec na fotografii na sobě. Jak se ukázalo, dotyčná bunda je od značky Canada Goose, která se prodává za téměř 1000 € (po slevách).

„Když jste tak chudí, že kácíte stromy poblíž hranic v péřové bundě vycpané peřím z kanadské husy za 4000 PLN (téměř 1000 eur),“ napsal Tarczyński na Twitteru.

Obrázek

Obrázek

 

Tarczyński zveřejnil další fotografii, na které je vidět vetřelec v bundě Moncler v hodnotě téměř 1100 eur.

„Když jste chudí, záleží na stylu,“ napsal s ironií a ukázal na bundu jednoho z migrantů, která vypadá velmi podobně jako ta designová s cenovkou více než 5 500 PLN (1 200 EUR).

ObrázekObrázek

Také žena na obrázku níže – pravděpodobně Iráčanka – má na sobě značkový šál LV (Luis Vuitton):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Údajní „chudáci uprchlíci“ na polských hranicích mají oblečené značkové bundy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout